Promovat
Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | 46 mp
7

Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio | 46 mp

Vand apartament cu 2 camere tip studio, intr-un imobil NOU cu regim de inaltime P+6 . Apartamentul se vinde complet finisat cu Centrala Proprie, Gresie, Faianta, Parchet, Usi interioare, Usa metalica intrare si este racordat la toate Utilitatile Orasului (Apa, Curent, Gaz, Canalizare, Fibra Optica ) ...

1870 EUR/m2 | 46 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament Pipera Voluntari 2cam 2bai - Privighetorilor
14
1

Apartament Pipera Voluntari 2cam 2bai - Privighetorilor

Apartament cu 2 camere situat in Voluntari, pe strada Aleea Privighetorilor nr. 86P, la parterul unui imobil construit in anul 2010. Locuinta este spatioasa, bine compartimentata si potrivita atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Suprafata utila este de 51,85 mp, iar suprafata totala ajunge ...

2381 EUR/m2 | 52 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Ofertă Specială Pipera | 3 Camere + 2 Parcări Subterane Incluse | Avans 10%
12

Horizon City – Pipera este un mini-oraș modern în inima zonei de nord a Bucureștiului, cu apartamente luminoase, balcoane generoase, spații verzi și facilități complete pentru un stil de viață confortabil. Proiectul oferă parcări subterane Klaus, acces rapid la metrou, centre comerciale, școli și clinici, ...

2820 EUR/m2 | 69 m2

Voluntari, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Popesti Leordeni / Amurgului
9

Apartament 2 camere decomandat Popesti Leordeni / Amurgului

Ramiro Imob vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat Situat la etajul 4 din 5, într-un imobil construit în 2015, prevăzut cu lift Decomandat Centrală proprie Bloc izolat termic Mobilat și utilat Geam la baie Suprafață: 58 mp Preț: 135.000 Euro Negociabil Pentru mai multe detalii, ...

2224 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere  Mobilat si utilat  Gradina  Metrou Berceni 15min
15

Apartament 2 camere Mobilat si utilat Gradina Metrou Berceni 15min

Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat pe strada Biruintei , la 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Berceni . Suprafata utila : 56 mp si curte de 50 mp Bloc construit in 2023 Se vinde mobilat si utilat Parcare 7000 euro Pentru mai multe informatii sau pentru a programa o vizionare, ...

1314 EUR/m2 | 105 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3camere 2 bai mobilat si utilat metrou Berceni -5min
20

APARTAMENT 3 CAMERE ndash; 5 MINUTE DE Statia de metrou Berceni Apartament cu 3 camere situat pe strada Biruintei, intr-o zona linistita si bine conectata la transport, la doar 5 minute de mers pe jos pana la metrou. Etaj: 5 5 Suprafata utila: 65,7 mp Bloc construit in 2020 Se vinde complet mobilat ...

2014 EUR/m2 | 66 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera  Mobilata si utilata Parcare inclusa in pret Sos OLTENITEI
9

Garsoniera Mobilata si utilata Parcare inclusa in pret Sos OLTENITEI

Ofer spre vanzare o garsoniera luminoasa si bine compartimentata, situata intr-o zona linistita, cu acces rapid catre Soseaua Oltenitei. Suprafata: 36,3 mp Etaj: 2 3 Se vinde complet mobilata si utilata, ideala pentru mutare imediata sau investitie. Loc de parcare inclus. Transport public STB la doar ...

1722 EUR/m2 | 36 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

De vanzare in exclusivitate – Apartament 2 camere | langa Metrou  Str  Amurgului 31
20

De vanzare in exclusivitate – Apartament 2 camere | langa Metrou Str Amurgului 31

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 2 camere | Amurgului 31 Metrou Dimitrie Leonida Iti propunem un apartament de 2 camere, cu suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 5, intr-un bloc construit in 2014, dotat cu lift. In acte apare ca mansarda, insa dispune de placa de beton, oferind confort ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

	Studio modern 52 mp, etaj 6 6 cu lift – Biruintei, Metrou Berceni 15min
10

Apartament tip studio de vanzare ndash; Biruintei Studio modern, luminos, situat la doar 15 minute de statia de metrou Berceni. Zona este bine dezvoltata, cu acces rapid la magazine, sali de fitness si restaurante. Ideal pentru cupluri sau investitori. Avantaje: Etaj superior, cu priveliste ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare
13

Metrou Dimitrie Leonida-2 Camere-Mobilat-Utilat+Parcare

Metrou Dimitrie Leonida - 12 Minute- Apartament 2 Camere - Mobilat - PArcare De vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat si utilat situat in Popesti-Leordeni, la doar 12 minute de metrou. Dispune de o suprafata utila totala dee 54 mp. Se afla la etajul 2 3, fara lift. Imobil finalizat ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida
20

apartament 3 camere Fermei semi mobilat mutare rapida

Apartament de 3 camere in exclusivitate, situat pe Strada Drumul Fermei, intr-un imobil construit in 2014, la etajul 3 din 4 (fara lift), ideal pentru cei care cauta un spatiu bine compartimentat intr-o zona linistita. Cu o suprafata de 75 mp, locuinta ofera camere generoase si luminoase, fiind potrivita ...

1600 EUR/m2 | 75 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsonier #259;  Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni  Bloc Premium
5

Garsonier #259; Decomandat #259; 45 mp – 1 Minut Metrou Berceni Bloc Premium

Se ofera spre vanzare garsoniera decomandata, spatioasa, situata pe Strada Biruintei, la doar cativa pasi de statia de metrou si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator recunoscut pentru constructiile ...

1722 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere  decomandat mobilat utilat Premium!!!
10

Apartament 3 camere decomandat mobilat utilat Premium!!!

De vanzare apartament 3 camere, amenajat la standard premium, cu investitii de aprox. 40.000 euro; in mobila si finisaje. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, gata de mutare imediata, ideala pentru locuit sau investitie. Bucatarie pe comanda, electrocasnice Bosch premium (sticla neagra) ...

1892 EUR/m2 | 74 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat
6

Apartament 2 camere tip studio | Mobilat Utilat

Studio modern disponibil pentru vanzare situat pe Strada Sfanta Agnes nr 17C in zona rezidentiala linistita Proprietate complet mobilata si utilata, pregatita pentru mutare imediata sau investitie finisaje de calitate si compartimentare eficienta pentru confort optim Sistem de incalzire mixt: ...

1800 EUR/m2 | 35 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI
8

Studio 52 mp ~ Metrou BERCENI

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere , tip studio , in Popesti Leordeni . Locatie : Strada Biruintei Suprafata utila : 43 mp gt;totala : 52 mp An constructie : 2024 Etaj : 6 6 Pret : 90.000 euro Detalii si vizionari la : 0729.233.500 Alexandra Radu

2093 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida
9

Garsoniera ~ 10 minute Metrou Dimitrie Leonida

Oferim spre vanzare o garsoniera , situata in orasul Popesti Leordeni , la doar 8-10 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Dimitrie Leonida . Suprafata utila : 31 mp An constructie : 2025 Etaj : 3 3 ( cu lift ) Loc de parcare inclus in pret . Pret : 61.000 euro Pentru mai multe detalii ...

1968 EUR/m2 | 31 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului
10

Apartament 3 camere ~ 2 bai ~ Strada Solstitiului

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai in orasul Popesti Leordeni . Locatie : Strada Solstitului An constructie : 2014 Etaj : 4 4 Compartimentare : living , 2 dormitoare , hol , 2 bai , bucatarie , 2 balcoane inchise. Complet mobilat si utilat . Loc de parcare ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou
9

Young Residence 2 cam 60 mp la 10 min metrou

Ofer spre vanzare apartament decomandat cu 2 camere, suprafata utila 53.7 mp + balcon de 6.1 mp, situat pe etaj intermediar in bloc P+7 la 5 minute de pasarela Berceni. Imobilul se vinde complet finisat la cheie la pretul de 92.500 euro pentru plata cu avans de 80% sau la 101.000 cu un avans de 15 %. Dispune ...

1713 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni  Str. Biruin #539;ei
5

Apartament 2 camere Premium –Exact l #226;ng #259; Metrou Berceni Str. Biruin #539;ei

Se ofera spre vanzare apartament de 2 camere decomandat, spatios si foarte bine compartimentat, situat pe Strada Biruintei, chiar langa statia de metrou Berceni si statiile STB. Imobilul face parte din unul dintre cele mai cunoscute si apreciate proiecte rezidentiale din zona, realizat de un dezvoltator ...

1658 EUR/m2 | 60 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse
13

Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | 2 parcari incluse

Ofer spre vanzare un apartament cu 3 camere in Popesti Leordeni in apropiere de noul Penny Market . Acesta dispune de o suprafata utila totala de 88 mp . Etaj 1 din 3 . Se vinde mobilat si utilat . Facilitati apartament : centrala proprie, aer conditionat, balcon inchis . Mijloace de transport: ...

1705 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere  | 10 Min Metrou Berceni
10

Apartament 2 camere | 10 Min Metrou Berceni

Apartament modern cu 2 camere, open space, gandit pentru confort si functionalitate. Spatiul este luminos si aerisit, cu living generos integrat cu bucataria ndash; ideal pentru un stil de viata activ si relaxat. Dormitorul este intim si primitor, perfect pentru odihna. Situat la etajul 5 5, apartamentul ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Metrou Leonida  Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare
20

Metrou Leonida Amurgului Ap 3 Camere Mobilat Utilat+Parcare

Apartament 3 camere modern, gata de mutare ndash; Popesti-Leordeni | Str. Amurgului Descopera un apartament care imbina perfect confortul, designul modern si functionalitatea, ideal pentru cei care isi doresc un camin complet echipat, fara investitii suplimentare. Locatie excelenta Situat in Popesti-Leordeni, ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa
10

Garsoniera de vanzare Hotarului - parcare inclusa

Va propunem spre vanzare o garsoniera moderna, ideala pentru locuit sau investitie, situata intr-un imobil bine intretinut, cu acces facil catre mijloacele de transport. Caracteristici principale: Garsoniera decomandata Suprafata utila totala 30.8 mp Etaj 3 din 3 Imobil dotat cu lift Compartimentare ...

2542 EUR/m2 | 24 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat
9

[La Strada] Apartament cu 2 camere | Mobilat si Utilat

Vand apartament cu 2 camere, in Popesti Leordeni langa campusul scolar . Acesta se afla la demisolul unui bloc cu 5 etaje . An constructie : 2014 Se vinde mobilat si utilat . Disponibil imediat . Pret : 61.900 euro Loc de parcare in cota indiviza . Pentru mai multe detalii si vizionari ...

1376 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Salvează căutarea