Apartamente de vanzare Popesti-Leordeni Ilfov

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni   Str. Biruinței
10

Apartament 3 camere de vânzare | Încălzire în pardoseală | Popești-Leordeni Str. Biruinței

Vă prezint spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, semi-decomandat, situat în Popești-Leordeni, pe Strada Biruinței, într-un imobil nou, finalizat în 2025, cu regim de înălțime P+8 etaje și 2 lifturi. Parțial mobilat 149.900 euro: doar cu mobilă de bucătărie Mobexpert, echipată cu frigider, ...

2053 EUR/m2 | 73 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
5 minute Metrou Berceni - Apartament 2 cam-Mobilat - utilat - Parcare
10

Nexus Homes va ofera spre vanzare un apartament 2 camere, decomandat , situat într-un imobil modern construit în anul 2019, pe strada Biruinței, într-o zonă în plină dezvoltare, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Proprietatea este poziționată la etajul 5 din 5 + pod și beneficiază ...

2459 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Ap. 2 camere, decomandat, mobilat, etajul 1, Șoseaua Olteniței, Lidl
6

Apartament in ansamblu rezidential, amplasat intr-o zona unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinita, parc, scoli, supermarket, farmacie, stomatologie, centre comerciale si supermarketuri-uri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Infrastuctura este completa, racordarea la sistemul de canalizare ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, etaj 1, Sos. Olteniței Lidl, Mega Image
6

Apartament in ansamblu rezidential, mobilat, amplasat intr-o zona unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinita, parc, scoli, supermarket, farmacie, stomatologie, centre comerciale si supermarketuri-uri (Mega Image, Lidl, Kaufland). Infrastuctura este completa, racordarea la sistemul de ...

1756 EUR/m2 | 45 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 Camere Popesti-Leordeni COD 244
9

Apartament 2 Camere Popesti-Leordeni COD 244

Apartament 2 camere Popesti-Leordeni COD 244 - Apartament 2 camere Popesti-Leordeni - amplasarea excelenta pe strada Solstitiului - An de constructie 2016 - suprafata utila de 51 mp. - et 3 al unui bloc cu 4 nivele ,etajul 4 fiind podul imobilului - este decomandata, beneficiaza de tamplarie ...

1861 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Popesti Leordeni   Str. Fermei, ap. 2 camere, cf.1, decomandat
5
4

Popesti Leordeni Str. Fermei, ap. 2 camere, cf.1, decomandat

Popesti Leordeni Str. Fermei, ap. 2 camere, cf.1, decomandat, parter 4, balcon, Metrou Dimitrie Leonida in apropiere, centrala proprie, curat, mobilat, loc de parcare, se accepta creditare bancara. Pret. 85.000. Euro. Tel. . e-mail:

1735 EUR/m2 | 49 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

3 camere in vila si curte individuala
10
1

3 camere in vila si curte individuala

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: Apartament spatios de 3 camere situat la parterul unei vile cu doua unitati locative pe strada Fermei Popesti Leordeni. Curte individuala - 80 mp 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -An constructie 2011 -Suprafata 82mp -Finisaje complete -2 grupuri ...

1451 EUR/m2 | 82 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Ap 3 cam | 89 mp | Kristal Residence | 10 min Metrou Leonida
20

Apartament cu 3 camere situat in ansamblul Kristal Residence, pe Strada Solstitiului, Popesti Leordeni, intr-o zona linistita si accesibila, la doar 10-15 minute de mers pana la statia de Metrou Dimitrie Leonida. Statie STB in apropiere Apartamentul este situat la etajul 1 din 5, intr-un bloc prevazut ...

1798 EUR/m2 | 89 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere   Mobilat si utilat    Metrou Dimitrie Leonida   90 mp
15

Apartament 3 camere Mobilat si utilat Metrou Dimitrie Leonida 90 mp

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere in Kristal Residence - Strada Solstitiului ! Detalii: -suprafata utila totala : 89.10 mp (doua balcoane inchise) -etaj 1 5 (cu lift) -2 bai (ambele cu geam) -Mobilat si utilat -tamplarie PVC tripan -incalzire prin calorifere -parcare la liber in ansamblu -10-15 ...

1778 EUR/m2 | 90 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU 2 camere Biruintei
9

NOU 2 camere Biruintei

Studio de vanzare ndash; 81 Residence, Popesti-Leordeni Va propunem spre vanzare un studio cu o suprafata de 45 mp, situat pe strada Biruintei nr. 81. Locuinta este amplasata la etajul 7 din 7 al unui imobil prevazut cu 2 lifturi. Pret: 83.000 euro;. Detalii si programari vizionari: Cristina Cojoaca ...

2184 EUR/m2 | 38 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

NOU Metrou Berceni Apartament 2 camere 57.5 str Biruintei
9

NOU Metrou Berceni Apartament 2 camere 57.5 str Biruintei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Popesti Leordeni pe Strada Biruintei in apropierea metroului, o alegere potrivita atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Etaj: 5 din 6 Imobil nou, dotat cu lift Locuinta este amplasata intr-o zona aflata in continua dezvoltare, cu acces ...

1828 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere
20

Apartament cu 2 camere

Va ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat cu gust. Locatie : Strada Biruintei Etaj : 5 6, cu lift An constructie bloc : 2021 Timp de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni : 13-15 minute Parcare : inclusa in pret Starea in care se vinde apartamentul : mobilat si utilat Suprafata ...

2241 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere | Mobilat si utilat | Parcare | Popesti
16

Apartament 3 camere | Mobilat si utilat | Parcare | Popesti

Exista locuinte care iti ofera pur si simplu spatiu, si altele care iti dau senzatia de acasa din prima. Acest apartament cu 3 camere, situat pe Splaiul Unirii 9, in Popesti Leordeni, face parte din a doua categorie. Cu o suprafata generoasa de 101 mp, locuinta este gandita pentru confort real: camere ...

1432 EUR/m2 | 88 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp
15

Apartament cu 2 camere cu gradina 200 mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Curte proprie 200 mp Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere decomandat. Locuinta are o suprafata utila de 61 mp si beneficiaza de un mare avantaj: curte proprie de aproximativ 200 mp, ideala pentru relaxare, petrecerea timpului liber sau amenajare ...

2403 EUR/m2 | 62 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere decomandat de vanzare 58 mp  etaj 5 6  mobilat si utilat   parcare inclusa
15

Apartament 2 camere decomandat de vanzare 58 mp etaj 5 6 mobilat si utilat parcare inclusa

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-un imobil modern construit recent. Proprietatea este ideala pentru locuit sau investitie, avand o compartimentare eficienta si fiind pregatita pentru mutare. Caracteristici principale: Apartament 2 camere decomandat Suprafata ...

2328 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere I Metrou
20

Apartament 2 camere I Metrou

2 Camere | 58 mp | Lift | Bloc 2014 | Parcare | 110.000euro; Negociabil ?? Str. Amurgului nr. 31G Bis ?? Pret: 110.000 euro; (negociabil) ?? Suprafata: 58 mp ?? 2 camere ?? Etaj 5 din 5 ?? Bloc 2014 ?? Lift ?? Apartamentul este intabulat ca mansarda, insa dispune de placa de beton, oferind confort ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartamente Moderne 2 Camere | Ansamblu Rezidential Leordeni
2

Alliance Rezidential va prezinta un ansamblu rezidential nou, cu apartamente moderne si spatioase, concepute pentru confort maxim si un stil de viata placut. Fiecare unitate beneficiaza de compartimentari inteligente si terase generoase, ideale pentru relaxare si socializare. Disponibilitati si Preturi Parter 2 ...

2291 EUR/m2 | 43 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Exclusivitate Apartament 2 camere decomandat, la 10 min de metrou Dimitrie Leonida – Popesti-Leorden
18

Apartament 2 camere decomandat ndash; EXCLUSIVITATE ndash; Popesti-Leordeni, str. Amurgului nr. 31 G Va prezentam un apartament modern, cu o suprafata de 58 mp, situat la etajul 5 din 5 intr-un imobil construit in 2014, prevazut cu lift. Compartimentarea este practica, fiind potrivit atat pentru locuinta ...

1897 EUR/m2 | 58 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat
11

{Complex LaStrada Mall } Apartament 2 camere mobilat-utilat

Alliance Rezidential va ofera ,spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat , situat in Popesti Leordeni . Locatia : Strada Sfanta Agnes Suprafata utila : 50.6 mp gt; totala : 53.6 mp An constructie : 2022 Etaj : 2 3 ( nu dispune de lift ) Mobilat - utilat ( cu exceptia tablourilor si TV-ului ...

1961 EUR/m2 | 51 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 camere cu gradina proprie(200m) - 750m Metrou Berceni
13

Apartament 2 camere decomandat cu gradina proprie(200m) ndash; Popesti Leordeni (Biruintei) Localizare excelenta ndash; la doar 750 m de metrou Berceni Detalii proprietate: bull; Suprafata: 61 mp bull; Compartimentare: decomandat bull; Etaj: parter din 6 bull; Se vinde complet mobilat si utilat ...

2443 EUR/m2 | 61 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 3 camere, 2 bai -Soseaua Leordeni | Etaj 2 3 | Lift | Gata de mutare
11

Apartament 3 camere, 2 bai ndash; Soseaua Leordeni | Etaj 2 3 | Lift | Gata de mutare Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 3 camere, situat pe Soseaua Leordeni, la etajul 2 din 3, intr-un imobil nou dotat cu lift. Caracteristici principale: Suprafata: 64 mp Compartimentare eficienta: ...

1417 EUR/m2 | 64 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Apartament 2 Camere Mobilat si Utilat Sfanta Agnes Parcare inclusa
14

De vanzare apartament 2 camere decomandat Str. Sfanta Agnes nr. 158 Suprafata: 53,6 mp Etaj 2 3 (fara lift) Bloc 2022 Balcon deschis Centrala proprie Parcare inclusa (cota indiviza) Se vinde mobilat si utilat (fara TV si tablouri) Pret: 100.000 euro; Pentru detalii: Cristina Cojoaca - 0739.922.882

1852 EUR/m2 | 54 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

10 Minute Metrou Dimitrie Leonida | Apartament 3 camere
15

10 Minute Metrou Dimitrie Leonida | Apartament 3 camere

Apartament deosebit cu 3 camere ndash; Popesti-Leordeni Apartament modern si elegant, situat pe Strada Amurgului, intr-o zona foarte apreciata din Popesti-Leordeni, la doar 10 minute de mers pana la statia de metrou Dimitrie Leonida. Locuinta are o suprafata totala de 72,6 mp si se afla la etajul 1 ...

2083 EUR/m2 | 72 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

10 Minute Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio
9

10 Minute Metrou Berceni | Apartament 2 camere tip studio

METROU BERCENI 650M ndash; APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO Va propunem spre vanzare un apartament modern cu 2 camere tip studio, situat pe strada Biruintei, la doar 650 m de statia de metrou Berceni ndash; ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Etaj: 5 din 5 Bloc: ...

1978 EUR/m2 | 50 m2

Popesti-Leordeni, Ilfov

Categorii

Județe

Ilfov

Localități

Popesti-leordeni
Salvează căutarea