Promovat
Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj
10

Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj

Acest apartament de 4 camere, situat la parter înalt, în zona Revolution Residence, Vasile Alecsandri, are o suprafață utilă de 82 mp. Este decomandat, oferind intimitate și confort. Interiorul este finisat cu materiale de calitate, iar pereții sunt vopsiți în alb. Apartamentul este potrivit și pentru ...

1488 EUR/m2 | 82 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
vand apartament
5

vand apartament

Apartament 3 camere , bloc nou zona Mărul de Aur .Str Victoriei Pret 118.000 etaj 2 Suprafață utilă 87mp Balcon 12 mp Loc de parcare inclus Izolat exterior ( vata bazaltică ) Plafoanele izolate la interior . Microcentralä, proprie . 2 bäi ( una făcută cu materiale din Franta)+ finisajele sunt făcute ...

1356 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Caragiale apartament 2 camere
9

Caragiale apartament 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere, in bloc de caramida, situat la etajul 2 din 4, compus din: living, dormitor, bucatarie mare, cu camara de alimente, hol, baie. Este un apartament semidecomandat, poziționat pe mijlocul blocului. Necesita renovare, putând fi amenajat si modificat, dupa propriile idei. ...

1300 EUR/m2 | 50 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Casa cu teren Sisesti
10
4

Casa cu teren Sisesti

Vânzare domeniu 9.669 mp Șișești, Maramureș La doar 16 km de Baia Mare! Se oferă spre vânzare un domeniu superb, situat în localitatea Șișești, la numai 16 km de municipiul Baia Mare, într-un cadru natural deosebit, cu priveliști încântătoare și acces facil la drumurile principale. Detalii proprietate: Suprafață ...

2288 EUR/m2 | 100 m2

Sisesti, Maramures

Vand apartament semidecomandat Melodiei
9
1

Vand apartament semidecomandat Melodiei

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, cu suprafața de 40 mp, situat la etajul 1 din 4, într-un bloc izolat termic, foarte econom pentru incalzire, pe strada Melodiei, scară cu interfon. Apartamentul este mobilat și utilat complet cu baia recent renovată total. Zonă liniștită cu ...

1325 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere
10
7

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere complet mobilat, gata de mutat Str. Victoriei 146, lângă restaurantul Pronto! Suprafață utilă: 53 mp + balcon generos de 8 mp Locație excelentă: Strada Victoriei nr. 146 zonă liniștită, aproape de restaurante, magazine, 1 km de Vivo și mijloace de transport. Caracteristici ...

1245 EUR/m2 | 53 m2

Baia Mare, Maramures

Proprietar vand apartament 4 camere
10

Proprietar vand apartament 4 camere

Vând apartament Ultra-Finisat + Loc Parcare Târgu Lăpuș, Zona Centrală Cu 4 camere (3 dormitoare și living cu bucătărie open-space), situat ultra-central în Târgu Lăpuș, la etajul 2. Locuința a beneficiat de o renovare capitală în anul 2022, fiind optimizată pentru un confort maxim pe o suprafață de ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Central, Targu Lapus, Maramures

Apartament 3 camere Baia Mare
10
2

Apartament 3 camere Baia Mare

Un loc pe care îl poți numi acasă apartament cu 3 camere, ultracentral Te invit să descoperi un apartament primitor, luminos și bine gândit, situat ultracentral, la etajul 2, ideal pentru cei care își doresc liniște, confort și acces rapid la tot ce contează. Cu o suprafață utilă de 63 mp, locuința ...

1730 EUR/m2 | 63 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Vand Apartament 3 camere
12
1

Vand Apartament 3 camere

Vand apartament 3 camere decomandat in orasul Targu Lapus, ultra modern, ultra finisat, situat la parter. Se vinde mobilat si dotat cu toate electrocasnicele necesare, asa cum reise din poze. Prezinta boxa subsol mare si luminata. Apartamentul este foarte frumos si situat intr-o zona buna. Merita vazut ...

1143 EUR/m2 | 70 m2

Targu Lapus, Maramures

Apartament 2 camere Cavnic 2

Apartament 2 camere Cavnic

Se ofera spre vanzare un apartament in Cavnic, cu 2 camere, etaj 4/4. Necesita renovare. Pentru informatii suplimentare si vizionari, va rog sa ma contactati telefonic.

426 EUR/m2 | 54 m2

Cavnic, Maramures

vand garsoniera
9
1

vand garsoniera

garsoniera 27 mp.etaj 4, cu 4 apartamente pe palier, scara pe mijloc cu interfon. Expunere Vest, acces la uscatorie, izolat, mobilat, balcon extins în camera, aer conditionat, jaluzele exterioare. Luminișului 11B.

889 EUR/m2 | 27 m2

Baia Mare, Maramures

2 Garsoniere spatiu Laleaua neagra centru Sighet
2
1

2 Garsoniere spatiu Laleaua neagra centru Sighet

De vanzare 2 garsoniere vecine Etaj 3 Spatiu Laleaua Neagra Sighet Centru Se accepta si unele schimburi imobile sau auto

1000 EUR/m2 | 45 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament modern cu 3 camere in zona linistita de case
10

Apartament modern cu 3 camere in zona linistita de case

Vand apartament 3 camere , etaj 2 2 bloc nou, doar 6 apartamente pe scara. Strada Lamaitei ( zona foarte linistita cu acces rapid catre Vivo mall, supermarketuri , gradinita,etc).Suprafata construita 67 mp , utila 56 . Ap dispune de 2 dormitoare , living open space cu bucatarie, o baie si un balcon. ...

2366 EUR/m2 | 56 m2

Baia Mare, Maramures

Ultracentral 2 camere Zona Bizo
8
1

Ultracentral 2 camere Zona Bizo

De vânzare apartament 2 camere într-o zona ultracentrală zona Bizo , Bulevardul Unirii nr 6 ! Mobilat decent ! Etaj 4 46 mp Preț :67.900

1476 EUR/m2 | 46 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

Promovat
vand apartament
5

vand apartament

1356 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
15

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

Vand  ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus   bd. Rep. (BM).
9
13

Vand ap. superb - 3 cam. + 1 cam. bonus bd. Rep. (BM).

Vând ap. mare 3 cam. + 1 cam. bonus, -supraf. 95 mp, în Baia Mare, situat pe: -bd. Republicii (liceul Sportiv-Petrom) -decomandat, amenajat, spațios, etaj 4 -geamuri termopan, centrală nouă, izolat -acoperiș autorizat, exp. dublă, două băi Preț: 100000 euro. Tel.: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi- ...

833 EUR/m2 | 120 m2

Baia Mare, Maramures

Ultrafinisat ! Excelent sediu firma  locuire Cosbuc ,totul nou
5
2

Ultrafinisat ! Excelent sediu firma locuire Cosbuc ,totul nou

Coșbuc zona cabinetelor de avocați,vindem la parter,cu expunere la strada,ap.ultrafinisat,renovat complet de la zero. Semidecomandat,suprafață 45 mp,cu gradina mare in fata care permite extinderea spațiului.

1611 EUR/m2 | 45 m2

Baia Mare, Maramures

Pentru familii ! Ap.3 camere decomandat la pret de garsoniera
5
2

Vă puteți muta cu copiii în acest apartament mobilat și utilat,aflat la parter înalt pe strada Arieșului,in spatele bisericii. Loc liniștit,fara trafic,in care copiii se pot juca în siguranță. Are 54 mp, camera de zi mare,bucătărie,hol lung cu dulapuri pe toată lungimea lui, până în tavan.Din hol se ...

961 EUR/m2 | 54 m2

Baia Mare, Maramures

apartament cu 2 camere
5

apartament cu 2 camere

De vânzare apartament cu 2 camere 1 bucatarie și baie situat în cart Unirii la etaj 4 ,renovat complect cu instalații noi la toate utilitățile și o centrala termica proprie pe gaz ptr incalzire, parchet ,gresie,faianta izolat exterior blocu și termopane Preț 52000 euro

1300 EUR/m2 | 40 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 2 Camere Central Str.George Cosbuc
10

Apartament 2 Camere Central Str.George Cosbuc

NU colaborez cu agenții! NU închiriez cu ziua! Apartament renovat și complet utilat perfect pentru locuit sau investiție! Proprietate situată pe Str. George Coșbuc nr. 32, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul este decomandat, renovat în 2025 și se vinde cu toate electrocasnicele și ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere - etaj 2 din 3  ,cu lift, mobilat si utilat complet
5
1

Apartament 2 camere - etaj 2 din 3 ,cu lift, mobilat si utilat complet

Se vinde apartament modern cu 2 camere, suprafata utila 55 mp, si 1 terasa de 5.2 mp situat la etajul 2din 3, cu lift.Este situat intr-o zona linistita a orasului ,pe strada Tineretului , aproape de punctele de interes(Primarie, Prefectura ) Compartimentat astfel: Living spatios cu bucatarie open space, ...

2073 EUR/m2 | 55 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat,situat la etajul 1, în zona Unirii - BIG,are 47mp,două balcoane, centrală proprie și boxă de depozitare. Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat, gata pentru a fi locuit. În apropiere se găsesc școli, creșă, supermarketuri, bănci și stație de transport ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 2 camere de vânzare   Sighetu Marmației | Ideal locuință sau spațiu comercial
9
2

Apartament 2 camere de vânzare Sighetu Marmației | Ideal locuință sau spațiu comercial

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Cuza Vodă, într-o zonă foarte bine poziționată aproape de supermarketuri, farmacii și spital. Datorită amplasării, proprietatea este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei activități comerciale. Ce ...

1359 EUR/m2 | 39 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Apartament cu vedere superbă . Preț 82000 negociabil. În Baia Mare, într-o zonă bine dezvoltata, Str. Voctoriei ,zona liniștită , mereu curată , cu școli, grădinițe , creșă. VIVO MALL (300 m) magazine, Penny , piata, spital și restaurante , stația de autobuz . Vedere catre deal, poti admira un peisaj ...

1439 EUR/m2 | 57 m2

Baia Mare, Maramures

Vând Apartament doua camere
10
3

Vând Apartament doua camere

Te invităm să descoperi acest apartament inteligent compartimentat, situat la parterul unui bloc nou, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă din Tăuții Măgherăuș, în imediata apropiere a SPA Dru Relax. Suprafață utilă: 53 mp Grădină privată: 38 mp Detalii și avantaje: Apartament complet finisat, ...

1830 EUR/m2 | 53 m2

Baia Mare, Maramures

Vânzare apartament
5
1

Vânzare apartament

Apartament 3 camere, bucătărie, dresing. Ultra finisat, zona liniștită, PARCHET NOU LEMN MASIV, usi interioare la comanda,izolat exterior , parter + 4 etaje, bloc cu o singura scara ,renovat recent.

1389 EUR/m2 | 72 m2

Baia Mare, Maramures

ap 2 camere b-dul Republicii
5
4

ap 2 camere b-dul Republicii

vand ap zona centrala b-dul Republicii vizavi de catedrala. etaj 4 din 4 cu sarpanta, 2 camere, o baie, bucatarie, camara, debara, balcon. Ap necesita renovare Preț 63.000 euro ușor negociabil

63000 EUR/m2 | 1 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cu 3 camere, decomandat, de vânzare în Ulmeni, jud. Maramureș
10
1

Vând apartament cu 3 camere, garaj și boxă sub bloc, situat in centrul orașului Ulmeni, într-un imobil cu 6 apartamente, la etajul 1. Apartamentul are 65 mp utili, este decomandat, fiind compus din : 3 camere spațioase, hol mare, două debarale, bucătărie generoasă, două băi, două balcoane ( unul închis ...

923 EUR/m2 | 65 m2

Ulmeni, Maramures

Apartament T5
4

Apartament T5

Apartament în T5 letaju 3,3 camere 2 balcoane boxsa în subsol

1143 EUR/m2 | 70 m2

Viseu de Sus, Maramures

cv 199  Cartier Sasar, Zona RFN ap 2 camere decomandate , etaj I
7
17

cv 199 Cartier Sasar, Zona RFN ap 2 camere decomandate , etaj I

Va propunem un apartament cu 2 camere decomandat situat la etajul I in suprafata de 46 mp. Imobilul dispune de dubla orientare, baie cu geam, microcentrala , termopane, parchet , gresie , faianta . Apartament bine intretinut , situat in zona cu magazine, piata alimente , scoli , gradinite , banci , ...

1467 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

vand garsonieră in Baia Mare, str. Garii
5
5

vand garsonieră in Baia Mare, str. Garii

Este decomandată, mobilată, izolată, frigider, mașină de spălat, micro centrală pe gaz, TV Digi, internet, gratii la geam, rog seriozitate.

1071 EUR/m2 | 28 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

proprietar vand apartament
5
2

proprietar vand apartament

proprietar vand urgent 2 camere renovat mobilat utilat tel

1457 EUR/m2 | 47 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cu 4 camere de vanzare in Viseu de Sus !
4

Apartament cu 4 camere de vanzare in Viseu de Sus !

Vand apartament cu 4 camere situat in Viseu de Sus, cu suprafata utila de 80 mp. Apartamentul este compus din 4 camere, bucatarie, hol, 2 bai si 2 balcoane.

875 EUR/m2 | 80 m2

Viseu de Sus, Maramures

Apartament 2 camere, Alecsandrii 72 D, Revolution Plaza Tower 1
8
1

Apartament cu doua camere + balcon în bloc nou Str. Vasile Alecsandrii Nr. 72D Revolution Plaza Tower 1 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou, finalizat recent, aflat într-o zonă liniștită și bine conectată la facilități urbane. Caracteristici: Suprafață ...

1925 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere etaj 2 stada Ghioceilor zona Vivo aproape de universitatea de nord

1625 EUR/m2 | 32 m2

Baia Mare, Maramures

De vanzare
4

De vanzare

Garsoniera Str Luminisului bl 9 modoficata 33mp izolata interior exterior,tavanele izolate .Balcon cu beci ,centala noua Avantaje: spațiu suplimentar multifuncțional (dormitor dressing bucătărie) mobilată și utilată complet compartimentare practică ideală pentru o persoană sau un cuplu Facilități ...

833 EUR/m2 | 33 m2

Baia Mare, Maramures

Proprietar, Vând Apartament cu 4 camere, Bulevardul Independenței
10
2

Apartament prospăt renovat (2025) care se află la etajul 3 al unui bloc cu scară curată și îngrijită pe strada Independenței din Sighetu Marmației. Caracteristici: semidecomandat 4 camere 2 bai bucătărie balcon debara beci boxa centrală termică pe gaz Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vând apartament 3 camere
4
1

Vând apartament 3 camere

Apartamentul se afla la etajul 1, se vinde complet mobilat și este compus din 3 camere, bucătărie complet utilată,baie cu geam,ușă metalică la intrare,uși interioare mdf,geamuri termopan,balcon închis ,centrala pe gaz Toate utilitățile sunt contorizate individual. Zona liniștită aproape de centrul ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Bloc Baile Borsa P+4
5

Bloc Baile Borsa P+4

Vând teren în suprafață de 1100 mp situat în Baile Borșa str independenței ,pe teren se află un bloc P+4 etaje (fostul cămin ipeg) în suprafață de 20000 mp care se poate renova .pret 65000euro

59 EUR/m2 | 1,100 m2

Borsa, Maramures

Apartament de vanzare cu 2 camere- 44 mp utili.
10
7

Apartament de vanzare cu 2 camere- 44 mp utili.

Vând apartament cu 2 camere, compartimentare tip vagon, situat la parter, într-o zonă liniștită și foarte bine poziționată, pe strada Matei Basarab (în spatele Creșei nr. 10), aproape de toate punctele de interes: creșă, școală, magazine, restaurante și mijloace de transport în comun. Compartimentare: bucătărie hol baie living dormitor balcon beci ...

1455 EUR/m2 | 44 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

Apartament cu 3 camere Vlad Țepeș
5
4

Apartament cu 3 camere Vlad Țepeș

Strada Vlad Țepeș, bloc 1, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, dubla orientare, etaj 1 din 4. Bucatarie, 2 bai, hol cu debara amenajata cu usi termopan, 3 camere (doua din ele cu balcon extins -închise cu termopan). Bloc izolat, apartament izolat și la interior. Beci amenajat (suprafata cat ...

1450 EUR/m2 | 60 m2

Baia Mare, Maramures

Garsoniera de vânzare în Baia Mare
5
2

Garsoniera de vânzare în Baia Mare

**Garsonieră cochetă de vânzare Baia Mare, zona Luminișului** **Preț: 26.000 ** Îți propun spre achiziție o garsonieră primitoare și bine întreținută, situată într-o zonă liniștită și apreciată din Baia Mare, pe strada Luminișului. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție ...

867 EUR/m2 | 30 m2

Baia Mare, Maramures

Vand apartament trei camere
3
5

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere, doua bai, decomandat, et. IV, acoperis tigla, boxa, uscatorie cu dotari, izolat exterior, mobilat. Accept variante.