vand apartament
5

vand apartament

Apartament 3 camere , bloc nou zona Mărul de Aur .Str Victoriei Pret 118.000 etaj 2 Suprafață utilă 87mp Balcon 12 mp Loc de parcare inclus Izolat exterior ( vata bazaltică ) Plafoanele izolate la interior . Microcentralä, proprie . 2 bäi ( una făcută cu materiale din Franta)+ finisajele sunt făcute ...

1356 EUR/m2 | 87 m2

Baia Mare, Maramures

Promovat
Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj
10

Proprietar, vând apartament 4 camere plus garaj

Acest apartament de 4 camere, situat la parter înalt, în zona Revolution Residence, Vasile Alecsandri, are o suprafață utilă de 82 mp. Este decomandat, oferind intimitate și confort. Interiorul este finisat cu materiale de calitate, iar pereții sunt vopsiți în alb. Apartamentul este potrivit și pentru ...

1488 EUR/m2 | 82 m2

Baia Mare, Maramures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vânzare   Sighetu Marmației | Ideal locuință sau spațiu comercial
9
2

Apartament 2 camere de vânzare Sighetu Marmației | Ideal locuință sau spațiu comercial

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Cuza Vodă, într-o zonă foarte bine poziționată aproape de supermarketuri, farmacii și spital. Datorită amplasării, proprietatea este potrivită atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei activități comerciale. Ce ...

1359 EUR/m2 | 39 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Apartament 2 camere
10

Apartament 2 camere

Apartament cu vedere superbă . Preț 82000 negociabil. În Baia Mare, într-o zonă bine dezvoltata, Str. Voctoriei ,zona liniștită , mereu curată , cu școli, grădinițe , creșă. VIVO MALL (300 m) magazine, Penny , piata, spital și restaurante , stația de autobuz . Vedere catre deal, poti admira un peisaj ...

1439 EUR/m2 | 57 m2

Baia Mare, Maramures

Vând Apartament doua camere
10
3

Vând Apartament doua camere

Te invităm să descoperi acest apartament inteligent compartimentat, situat la parterul unui bloc nou, într-o zonă liniștită și ușor accesibilă din Tăuții Măgherăuș, în imediata apropiere a SPA Dru Relax. Suprafață utilă: 53 mp Grădină privată: 38 mp Detalii și avantaje: Apartament complet finisat, ...

1830 EUR/m2 | 53 m2

Baia Mare, Maramures

Vânzare apartament
5
1

Vânzare apartament

Apartament 3 camere, bucătărie, dresing. Ultra finisat, zona liniștită, PARCHET NOU LEMN MASIV, usi interioare la comanda,izolat exterior , parter + 4 etaje, bloc cu o singura scara ,renovat recent.

1389 EUR/m2 | 72 m2

Baia Mare, Maramures

ap 2 camere b-dul Republicii
5
4

ap 2 camere b-dul Republicii

vand ap zona centrala b-dul Republicii vizavi de catedrala. etaj 4 din 4 cu sarpanta, 2 camere, o baie, bucatarie, camara, debara, balcon. Ap necesita renovare Preț 63.000 euro ușor negociabil

63000 EUR/m2 | 1 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament cu 3 camere, decomandat, de vânzare în Ulmeni, jud. Maramureș
10
1

Vând apartament cu 3 camere, garaj și boxă sub bloc, situat in centrul orașului Ulmeni, într-un imobil cu 6 apartamente, la etajul 1. Apartamentul are 65 mp utili, este decomandat, fiind compus din : 3 camere spațioase, hol mare, două debarale, bucătărie generoasă, două băi, două balcoane ( unul închis ...

923 EUR/m2 | 65 m2

Ulmeni, Maramures

Pentru familii ! Ap.3 camere decomandat la pret de garsoniera
5
2

Vă puteți muta cu copiii în acest apartament mobilat și utilat,aflat la parter înalt pe strada Arieșului,in spatele bisericii. Loc liniștit,fara trafic,in care copiii se pot juca în siguranță. Are 54 mp, camera de zi mare,bucătărie,hol lung cu dulapuri pe toată lungimea lui, până în tavan.Din hol se ...

961 EUR/m2 | 54 m2

Baia Mare, Maramures

Ultrafinisat ! Excelent sediu firma  locuire Cosbuc ,totul nou
5
2

Ultrafinisat ! Excelent sediu firma locuire Cosbuc ,totul nou

Coșbuc zona cabinetelor de avocați,vindem la parter,cu expunere la strada,ap.ultrafinisat,renovat complet de la zero. Semidecomandat,suprafață 45 mp,cu gradina mare in fata care permite extinderea spațiului.

1611 EUR/m2 | 45 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament T5
4

Apartament T5

Apartament în T5 letaju 3,3 camere 2 balcoane boxsa în subsol

1143 EUR/m2 | 70 m2

Viseu de Sus, Maramures

cv 199  Cartier Sasar, Zona RFN ap 2 camere decomandate , etaj I
7
17

cv 199 Cartier Sasar, Zona RFN ap 2 camere decomandate , etaj I

Va propunem un apartament cu 2 camere decomandat situat la etajul I in suprafata de 46 mp. Imobilul dispune de dubla orientare, baie cu geam, microcentrala , termopane, parchet , gresie , faianta . Apartament bine intretinut , situat in zona cu magazine, piata alimente , scoli , gradinite , banci , ...

1467 EUR/m2 | 46 m2

Baia Mare, Maramures

vand garsonieră in Baia Mare, str. Garii
5
5

vand garsonieră in Baia Mare, str. Garii

Este decomandată, mobilată, izolată, frigider, mașină de spălat, micro centrală pe gaz, TV Digi, internet, gratii la geam, rog seriozitate.

1071 EUR/m2 | 28 m2

Progresul, Baia Mare, Maramures

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)
8
15

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM)

Vand ap. 4 cam. ultracentral (str. TLV. - BM) Vând apart. 4 cam. spațios (100 mp) -situat în spate la mag. MM, -două balcoane mari, parter înalt -expunere dublă, două băi, beci -preț: 139000 euro -tel: zero-sapte-patru-sapte-sase-doi-cinci-zero-opt-sase. .

1390 EUR/m2 | 100 m2

Baia Mare, Maramures

proprietar vand apartament
5
2

proprietar vand apartament

proprietar vand urgent 2 camere renovat mobilat utilat tel

1457 EUR/m2 | 47 m2

Baia Mare, Maramures

Apartament 2 Camere Central Str.George Cosbuc
10

Apartament 2 Camere Central Str.George Cosbuc

NU colaborez cu agenții! NU închiriez cu ziua! Apartament renovat și complet utilat perfect pentru locuit sau investiție! Proprietate situată pe Str. George Coșbuc nr. 32, într-o zonă liniștită și accesibilă. Apartamentul este decomandat, renovat în 2025 și se vinde cu toate electrocasnicele și ...

1979 EUR/m2 | 47 m2

Central, Baia Mare, Maramures

Apartament cu 4 camere de vanzare in Viseu de Sus !
4

Apartament cu 4 camere de vanzare in Viseu de Sus !

Vand apartament cu 4 camere situat in Viseu de Sus, cu suprafata utila de 80 mp. Apartamentul este compus din 4 camere, bucatarie, hol, 2 bai si 2 balcoane.

875 EUR/m2 | 80 m2

Viseu de Sus, Maramures

Apartament 2 camere, Alecsandrii 72 D, Revolution Plaza Tower 1
8
1

Apartament cu doua camere + balcon în bloc nou Str. Vasile Alecsandrii Nr. 72D Revolution Plaza Tower 1 Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil nou, finalizat recent, aflat într-o zonă liniștită și bine conectată la facilități urbane. Caracteristici: Suprafață ...

1925 EUR/m2 | 40 m2

Baia Mare, Maramures

apartament cu 2 camere
5

apartament cu 2 camere

De vânzare apartament cu 2 camere 1 bucatarie și baie situat în cart Unirii la etaj 4 ,renovat complect cu instalații noi la toate utilitățile și o centrala termica proprie pe gaz ptr incalzire, parchet ,gresie,faianta izolat exterior blocu și termopane Preț 52000 euro

1300 EUR/m2 | 40 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere etaj 2 stada Ghioceilor zona Vivo aproape de universitatea de nord

1625 EUR/m2 | 32 m2

Baia Mare, Maramures

De vanzare
4

De vanzare

Garsoniera Str Luminisului bl 9 modoficata 33mp izolata interior exterior,tavanele izolate .Balcon cu beci ,centala noua Avantaje: spațiu suplimentar multifuncțional (dormitor dressing bucătărie) mobilată și utilată complet compartimentare practică ideală pentru o persoană sau un cuplu Facilități ...

833 EUR/m2 | 33 m2

Baia Mare, Maramures

Proprietar, Vând Apartament cu 4 camere, Bulevardul Independenței
10
2

Apartament prospăt renovat (2025) care se află la etajul 3 al unui bloc cu scară curată și îngrijită pe strada Independenței din Sighetu Marmației. Caracteristici: semidecomandat 4 camere 2 bai bucătărie balcon debara beci boxa centrală termică pe gaz Apartamentul ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Sighetu Marmatiei, Maramures

Salvează căutarea