Apartamente de vanzare Drobeta-Turnu Severin Mehedinti

De vinzare
5
2

De vinzare

Apartament 2 camere,renovat,etaj 2 4,zona Crihala,in spate la gen 15,in zona se află bănci comerciale,market Profi,piata Crihala,parc de agrement, grădinița,biserica de carton,zona foarte liniștită

1281 EUR/m2 | 57 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere
6
3

Apartament 2 camere

Se vinde apartament 2 camere situat la inersectia străzilor Cicero și B.dul Mihai Viteazul, etaj 4 4 cu acoperiș tip șarpantă. Încălzirea este asigurată cu centrala pe gaz Wiessman iar răcirea cu aparat de aer conditionat. Instalația de încălzire este toată din cupru, caloriferele fiind schimbate în ...

1091 EUR/m2 | 55 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 3 camere Eugen Maresi
3
1

Apartament 3 camere Eugen Maresi

Se vinde apartament , în bloc de 4 etaje, situat la etajul 4. Strada Eugen Maresi nr 12 3 camere Apartament nedecomandat, compus din sufragerie, 2 dormitore, bucătărie, baie, hol, debara . Blocul este în curs de racordare la gaz. Sufrafață utilă de 44 m pătrați. Prețul este de 47900 euro, apartamentul ...

1064 EUR/m2 | 45 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament de vânzare 2

Apartament de vânzare

Apartament 2camere bucătărie, baie, 2mici holuri, terasă cu termopan.Zona Generală 14 chrihala

1050 EUR/m2 | 40 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand apartament strada traian56,
5
2

Vand apartament strada traian56,

De vanzare apartament cu ,2 camere ,2 balcoane Bucatarie mare se vinde cum se vede in poze etaj 4 strada traian 56 scara b lnga restaurantul 16 50 Platit gazul pna la usa

1161 EUR/m2 | 56 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vand apartament 2 camere
6

Vand apartament 2 camere

Vând apartament decomandat complet utilat și mobilat. Se da cu tot ce apare în fotografii. Aragazul se afla în terasa bucătăriei împreună cu chiuveta. Gazul este tras pe scara de anul acesta. Apartamentul este situat la R6,etaj 2, între străzile Orly,Crișan,Păcii și Kogălniceanu. Practic la un minut ...

1440 EUR/m2 | 50 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Vhnd apartament!

Vhnd apartament!

Vhnd apartament hn gura vaii compus din doua camere hol bucătărie baie,etaj 1 se vinde Mobilat

553 EUR/m2 | 38 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

De vanzare ap 2 camere, etaj3 4, zona Scoala Generala nr.15
8
4

De vanzare ap 2 camere, etaj3 4, zona Scoala Generala nr.15

De vanzare ap 2 camere, etaj3 4, zona Scoala Generala nr.15 vis-a-vis de sala de sport, un spatiu placut si bine intretinut, confortabil, decent mobilat si utilat. De vizitat dupa ora 15.00 tel

1228 EUR/m2 | 57 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

De vânzare, apartament cu 2 camere, decomandat, str. Crișan, nr. 63, etaj 4, vizavi de mag. Profi ( Crihala ). Su = 53,24 mp. Se vinde mobilat și utilat exact ca în poze (instalatie GAZ nouă). Pret: 55900 euro negociabil Telefon:

1050 EUR/m2 | 53 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 camere
10
2

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat pe Bdul T. Vladimirescu (colt cu Str.Cicero), cu o suprafata construita de 61 m2 si utila de 49 m2, etaj 6 din 8, lift nou.

1327 EUR/m2 | 49 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 camere
3
5

Apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere full decomandat Suprafat 51 mp Doua balcoane inchise cu termopan Strada Doctor Babes. An constructie 1982 Pret negociabil 65.000 euro! Negociabil!

1259 EUR/m2 | 51 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Apartament 2 camere Crihala proprietar - centrala gaz
8
2

Apartament 2 camere Crihala proprietar - centrala gaz

Vand apartament cu 2 camere, etaj 3, zona Crihala, decomandat, 1 dormitor, 1 sufragerie, baie, centrală proprie pe gaz, 2 balcoane cu termopan din care unul openspace cu bucataria. Zona foarte buna, parcari gratuite in fata si in spatele blocului, parcul Tineretului, gradinita si biserica in fata blocului, ...

1346 EUR/m2 | 52 m2

Drobeta-Turnu Severin, Mehedinti

Categorii

Județe

Mehedinti

Localități

Drobeta-turnu-severin
Salvează căutarea