Apartamente de vanzare Targu Mures Mures

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu o camera
5
3

Apartament cu o camera

Apartament 1 cameră de vânzare Tudor Se oferă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, situat în cartierul Tudor, pe strada Rămurele, într-o zonă foarte bună și liniștită. Locuința are o suprafață de 30 mp și este compartimentată eficient: cameră, baie și bucătărie. În plus, dispune de balcon închis ...

2300 EUR/m2 | 30 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Vand apartament cu 3 camere
9

Vand apartament cu 3 camere

Apartament modern cu 3 camere, complet renovat gata de mutare! Descoperă un apartament primitor și elegant, perfect pentru o familie sau pentru cei care își doresc un spațiu confortabil într-o zonă excelentă! Detalii principale: * Suprafață utilă: 66,49 mp * Compartimentare: decomandat spațiu ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

Unirii, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere
5
1

Apartament 2 camere

Apartament situat in cartierul Dambu Pietros,se vinde complet mobilat si utilat.Are in apropiere toate facilitatile necesare.Acces rapid la mijloacele de transport,magazine,scoala,parcuri.

1548 EUR/m2 | 42 m2

Dâmbul Pietros, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 camere,confort 1,Tudor
8
1

Apartament cu 3 camere,confort 1,Tudor

Vând apartament cu 3 camere, B-dul 1 Decembrie 1918, intre Corina si Fortuna, in cartierul Tudor. Este situat in apropierea tuturor punctelor de interes comun. Apartamentul are o suprafata totala de 75 mp, decomandat, confort 1, etaj 8 8, lift nou, uscatorie, izolat interior exterior. Este compus ...

1632 EUR/m2 | 72 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere Dambu Pietros
5
1

Apartament 3 camere Dambu Pietros

Vand apartament 3 camere recent renovat, în Dambu, camere cu intrari separate, hol pătrat, et. 10 10, bloc recent izolat , lift nou, 59m . Preț in euro negociabil.

1949 EUR/m2 | 59 m2

Dambu Pietros, Targu Mures, Mures

Apartament 3 camere Ady
8
7

Apartament 3 camere Ady

Vand apartament 3 camere,mobilat , este bucatarie,camara,2 bai, orientare sudica, aproape de Darina. Apartamentul este incalzit electric. Mai necesita imbunatatiri. Ente etaj 3 din 4. Pret 60.000 euro,negociabil.

1178 EUR/m2 | 45 m2

Rovinari, Targu Mures, Mures

Apartament cu 2 camere, 51 mp, zona Spitalul Judetean, UMFST . Pret: 110.000 EUR 1

Apartament cu 2 camere, 51 mp, zona Spitalul Judetean, UMFST . Pret: 110.000 EUR

Vand apartament cu 2 camere confort 1, decomandat, etaj 4 din 4, cartier 7 Noiembrie, str. 22 Decembrie1989, zona Spitalul Judetean, UMFST, WEEKEND. Apartamentul a fost renovat in 2017, avand geamuri termopan in lemn de meranti, usi interioare partial lemn, gresie, faianta, parchet melaminat, usa metalica ...

2157 EUR/m2 | 51 m2

Targu Mures, Mures

Propritar vând apartament 2 camere Dambu Pietros
5
4

Propritar vând apartament 2 camere Dambu Pietros

Proprietar vând apartament cu 2 camere și loc de parcare privat inclus in preț situat în cartierul Dambu, str. Suceava cu orientare aproximativă spre Est, compartimentat astfel : - hol; - dressing; - dormitor; - living; - balcon inchis; - baie; - bucătărie; - cămară. Accesul în balcon atât din living ...

1879 EUR/m2 | 66 m2

Dâmbul Pietros, Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere zona tudor
5
1

Apartament 2 camere zona tudor

Vand apartament 2 camere zona tudor pe strada sarguintei se afla la parter ridicat sub apartament exista garaje apartamentul a fost renovat complet acum 2 ani centrala termica noua montata de 1 an apartamentul este compus din hol baie bucatarie baie balcon inchis debara si 2 camere pentru mai multe detalii ...

2288 EUR/m2 | 52 m2

Tudor, Targu Mures, Mures

Apartament mobilat de vazare Casa Galbena Rezidence
7

Apartament mobilat de vazare Casa Galbena Rezidence

Vand apartament NOU Locatie: Casa Galbena Residence In spatele magazinului Penny din Unirii 57 mp2 utili ( 82 construita) - terasa 12 mp2 ETAJ 1 Loc de parcare privat inclus in pret! Acces cu bariera Se vinde mobilat si utilat complet Pret: 135000 euro negociabil Detalii la telefon!

2288 EUR/m2 | 59 m2

Targu Mures, Mures

Apartament 2 camere Tudor
10
2

Apartament 2 camere Tudor

Apartament 2 camere decomandat de vânzare în Tudor, Str Cutezantei, 52 mp, cu balcon lung de 8 mp, etaj 4. Hol pătrat încăpător, centrala proprie în bucătărie, baie, 2 spații de depozitare. Poziționat cu toate ferestrele către sud, vedere panoramică, cu posibilitate de amenajare după bunul plac, Etajul ...

1712 EUR/m2 | 52 m2

Tudor%252bVladimirescu, Targu Mures, Mures

Vand ap 2 camere Aleea Carpati
7
2

Vand ap 2 camere Aleea Carpati

Proprietar, vand apartament de 2 camere, suprafata utila 48 mp, etaj 6 9, semidecomandat, balcon mare, cu centrala proprie, mobilat si utilat. Blocul este izolat termic, liftul este schimbat, colanele de apa si canalizare au fost schimbate de curand pe toata scara. Se vor schimba si geamurile din ...

1938 EUR/m2 | 48 m2

Aleea Carpați, Targu Mures, Mures

Apartament cu 3 dormitoare, 2 băi, parter inalt, pe Bd. Pandurilor (optional si garaj), (proprietar)
10
2

Va rog sa cititi anuntul in intregime, am incercat sa fac o descriere cat mai amanuntita. Rog putina decenta, nu voi raspunde intrebarilor de genul spuneti-mi ceva despre apartament, sau altor intrebari cu inteles similar. Asadar ... se oferă spre vânzare, de către proprietar, un apartament cu suprafața ...

2204 EUR/m2 | 68 m2

Targu Mures, Mures

Apartament nou direct de la proprietar
9

Apartament nou direct de la proprietar

De vânzare apartament 2 camere în complex Concept 9, et.1, finisaje cu materiale premium, complet utilat și mobilat cu lemn masiv, bucătărie open-space din lemn, blaturi din granit, electrocasnice AEG, loc privat de parcare, supraveghere video și pază 24 de ore

2768 EUR/m2 | 56 m2

Targu Mures, Mures

Vand apartament pentru pretentiosi
10
2

Vand apartament pentru pretentiosi

Vand apartament conf.1, 4 camere in bloc anvelopat, lift automat nou, cu boxa la subsol, et. 8 din 10, 90m patrati, total modificat. Este compus dintr- o bucatarie mare, camara, camera de zi, spatiu pentru servit masa, hol, un dormitor principal, o camera copil, o baie mare, terasa 6m patrati inchisa ...

1944 EUR/m2 | 90 m2

Targu Mures, Mures

Apartament cu o camera
1

Apartament cu o camera

Se vinde apartament cu o camera 23 mp in zona Maurer pe strada Fabrica de Zahar. Suprafata utila este 23 mp Boiler 20 litri Incalzire electrica Desenntechnic pentru convector Se vinde de catre proprietar nu de agentie. Necesita renovare dar se poate renova rapid Pentru informatii sunati la numarul ...

1261 EUR/m2 | 23 m2

Targu Mures, Mures

Vind apartament cu o camera
6

Vind apartament cu o camera

Vind apartament cu o camera in Green Residente etajul 5 din 10.Apartamentul este mobilat și utilat și este compus din o baie,living open space cu bucătăria,un ,hol și o terasa.Supradata apartament este de 44 m2. Pret apartament 95500 euro + parcare lingă bloc la pretu de 5000 euro

2170 EUR/m2 | 44 m2

Targu Mures, Mures

De vanzare apartament 2 camere in bloc reabilitat termic ( cartier Tudor )
10

Vand apartament de 54 mp, cu compartimentare decomandată, situat la etajul 2 intr un bloc recent reabilitat termic. Este ideal pentru confortul tău, având o zonă practică și spațioasă. Apartamentul are încăperi bine delimitate și o bucătărie spatioasa. Clădirea este construită înainte de 1977, fiind ...

1954 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Targu Mures, Mures

Apartament cu 2Camere Confort I 54mp*Proprietar*In Dambul Pietros str Ion Buteanu
5
1

Proprietar vând apartament cu 2Camere Confort I 54mp cu balcon mare de 8m Bloc cu X etaje iar apartamentul se află la etajul IV În Dambul Pietros str Ion Buteanu Aproape de magazine și piața Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat Cu centrala termica, parchet de lemn masiv,termopane inclusiv ...

1585 EUR/m2 | 54 m2

Targu Mures, Mures

Vând apartament cu o cameră,confort 1,etaj1,cartier Tudor
7
8

Vând apartament cu o cameră,confort 1,etaj1,cartier Tudor

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 1 cameră,decomandat situat în cartierul Tudor,pe strada Rămurele,etaj 1 având o suprafață de 30 mp.Fiind poziționat către Sud beneficiază de unele avantaje pe timpul zilei și în sezonul rece. Apartamentul este structurat astfel : -sufragerie; -bucătărie; -baie; -cămară ...

2367 EUR/m2 | 30 m2