Promovat
Apartament 2camere,2parcari,42000EURO
12
3

Apartament 2camere,2parcari,42000EURO

De vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zonă liniștită. Aproape de puncte de interes (magazine, școli, mijloace de transport). Locuința dispune de: - Balcon,A perfect pentru relaxare; - Geamuri termopan tripan, care asigură izolație termică și fonică excelentă; - Finisaje gresie și faianță; - ...

933 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Promovat
Apartament cu 4 camere de vânzare Roman central
9

Apartament cu 4 camere de vânzare Roman central

Apartament cu 4 camere situat in Roman central cu o suprata de 96 de metri patrati, 2 bai, 2 boxe.

939 EUR/m2 | 91 m2

Central, Roman, Neamt

Promovat
2 camere parter - gata de locuit
11
1

2 camere parter - gata de locuit

Agenția imobiliară RARA Soluții vă propune spre vânzare un apartament cu două camere semidecomandat, la parter, cu balcon, mobilat și utilat. Locație: Str. Gloriei, bl. 19, mun. Roman, Jud. Neamț Compartimentare: baie, bucătărie, sufragerie (cu balcon), dormitor Dotări: - centrală termică pe gaz - ...

1222 EUR/m2 | 36 m2

est, Roman, Neamt

Promovat
Apartament spațios cu 4 camere - renovat modern, mobilat și utilat
19

Agenția imobiliară RARA Soluții propune spre vânzare în Roman, județul Neamț: Apartament 4 camere, pe Str. Sucedava, bl. 19, etaj 1, municipiul Roman aproape de Piața Centrală, lângă Penny Market Compartimentare: bucătărie mare, două băi, 3 dormitoare, living și două balcoane. Apartamentul a fost renovat ...

1385 EUR/m2 | 78 m2

central, Roman, Neamt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 2 camere, ultra central,  zona Episcopiei
2
3

Vand apartament 2 camere, ultra central, zona Episcopiei

Apartament 2 camere de vânzare poziție excelentă, vedere superbă! Bulevardul Roman Mușat, la doar 100 m de Hotelul Roman zonă centrală, aproape de tot ce ai nevoie. Detalii importante: Decomandat, luminos și bine compartimentat Priveliste deosebită către Palatul Episcopal Baie foarte ...

855 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

Vand apartament 2 camere 5

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere,cu bucătărie mare,65mp,izolat exterior și îmbunătățiri, etj 3,decomandat, zona între politie si scoala nr 1,se vinde mobilat . Pt mai multe informații sunati la numarul de telefon .

969 EUR/m2 | 65 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, mobilat și utilat
8

De vânzare apartament cu 2 camere, etaj intermediar, termopan, centrală tenică, ușă metalică, balcon, apartamentul se vinde mobilat și utilat. Preț 57.000 euro negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!
5

Apartament 3 camere,72 mp,etaj 3,Smirodava!

De vânzare apartament cu 3 camere în zona Smirodava, Roman Se oferă spre vânzare un apartament spațios, decomandat, situat la etajul 3, într-o zonă liniștită. Locuința are o suprafață totală de 72 mp, beneficiază de un balcon și o lojie, oferind un plus de confort și funcționalitate. Apartamentul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere, etajul 1, zona Piata Mica, renovat 48.000euro
7

De vânzare apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 in zona Piața mică ,renovat complet, mobilat și utilat, termopane, ușă metalică, centrală termică,izolat interior exterior. Preț 48.000 euro ușor negociabil

960 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand apartament decomandat zona Episcopiei
8

Vand apartament decomandat zona Episcopiei

Vând apartament cu doua camere decomandat Zona Favorit partea cu stadionul Suprafața 56 mp utili Apartamentul este total renovat Se vinde utilat și mobilat Preț 54000 Acte actualizate pt notariat Fotografii reale Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați la Filip Doltu nr de tel. sau ne gasiti ...

982 EUR/m2 | 55 m2

Roman, Neamt

Vand garsoniera confort 1
1
1

Vand garsoniera confort 1

Vand garsoniera in Smirodava Ofer spre vanzare garsoniera confort 1, situata in Str Smirodava Etajul 1 Imbunatatiri modeste Pret 32000 Acte actualizate pt notariat Pentru mai multe detalii sau vizionări vă rog sunați laFilip Doltu nr de tel. 0766 74 79 55 sau ne gasiti la sediul ...

1067 EUR/m2 | 30 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, siuat in zona Smirodava 36.000euro
3
1

36.000 negociabil De vânzare apartament cu 2 camere si balcon situat in zona Smirodava. Apartamentul dispune de ușă metalică la intrare, curent electric, gaz. Necesită îmbunătățiri. Preț 36.000 euro negociabil

720 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vând apartament cu 2 camere în zona piața mica
10
2

Vând apartament cu 2 camere în zona piața mica

Vând apartament cu 2 camere pe fundătura păcii , bloc 11 , etaj 4 . Aprtamentul se vinde utilat și mobilat și electrocasnice uscător de haine , are loc de parcare rulouri la toate camere, aer condiționat uși și geamuri termopan , izolat termic (factura foarte mici ) . 40500 ușor negociabil .

844 EUR/m2 | 48 m2

Roman, Neamt

Apartament
8

Apartament

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Favorit, Roman, Neamț o zonă liniștită și aproape de magazine, școli și mijloace de transport. Apartamentul este complet mobilat și renovat, cu următoarele caracteristici: Instalație electrică refăcută integral Uși și ferestre schimbate (termopan) Parchet, ...

81000 EUR/m2 | 1 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane și logie, etajul 1, zona Episcopiei, boxa 30mp
20
1

De vânzare apartament cu 3 camere, 2 balcoane, o logie, bucătărie mare și boxă 30 mp, situat la etajul 1, în zona Episcopiei Roman Apartamentul este izolat termic, are centrală termică în condensare (2025), calorifere aluminiu, instalații refăcute (electrică, sanitară și încălzire), tâmplărie PVC cu ...

1133 EUR/m2 | 75 m2

Roman, Neamt

Apartament cu 2 camere decomandat,str Mihai Eminescu
6
3

Apartament cu 2 camere decomandat,str Mihai Eminescu

Apartament cu 2 camere decomandate de vânzare,în zonă foarte linistită si foarte multă verdeață! Adresa:Strada Mihai Eminescu,parter Suprafață construită: 44,81 mp Compartimentare: decomandat Compartimentare interioară: Hol,Cămară,Bucătărie,Baie,Dormitor,Sufragerie Dotări și specificații: Centrală ...

909 EUR/m2 | 45 m2

Roman, Neamt

Vânzare apartament 2 camere, 2 bai, bucatarie, boxa, parter   ideal locuință sau cabinet, Roman
10
5

Vânzare apartament 2 camere, 2 bai, bucatarie, boxa, parter ideal locuință sau cabinet, Roman

Vând apartament 2 camere decomandat, situat la parter, pe strada Roman Mușat, zona Favorit una dintre cele mai căutate și accesibile zone din orașul Roman. Suprafață utilă: 50 m . Apartamentul este izolat termic exterior și interior, se află într-un bloc solid, și dispune de boxă proprie la subsol. Compartimentare ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Vand apartament 2 camere decomandat semicentral Roman 49 000
9
3

PF - Vand apartament 2 camere, decomandat, 43 mp, semicentral Smirodava, etaj 2 4, centrala proprie noua, balcon termopan, usa metalica, interfon. Telefon contact

1140 EUR/m2 | 43 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere, 2 debarale și balcon, zona excelenta, 48.000euro negociabil
5
1

De vânzare apartament cu 3 camere , 2 debarale și balcon,situat în zonă Excelentă! Apartamentul dispune de centrală termică și tâmplărie termopan nouă Cel mai bun preț de pe piață! 48.000 negociabil

686 EUR/m2 | 70 m2

Roman, Neamt

PF Vand apartament 2 camere decomandate in Roman
5
1

PF Vand apartament 2 camere decomandate in Roman

(PF) Vand apartament cu 2 camere decomandate, in localitatea Roman - etaj 6 din 10 - Renovat in 2021 - Suprafata totala 56,51 mp - Suprafata utila 49,66 mp - 1 Balcon - Se vinde mobilar sau partial mobilat - An constructie bloc: 1976 Pret: 75000 Pentru alte detalii si vizionari, va rog sunati la ...

1510 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Garsonieră Confort 2 IRTA kaufland nou
5
2

Garsonieră Confort 2 IRTA kaufland nou

Garsoniera confort 2 în Cartierul Muncitoresc , IRTA , KAUFLAND nou. Etaj 2 cu vedere est. Nu ma interesează schimburi de nici un fel. Nu ofer comision agențiilor.

870 EUR/m2 | 23 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 3 camere si balcon, etajul 1, zona excelenta 73.500 euro
8
1

73500 e , etajul 1 De vânzare apartament cu 3 camere și balcon, decomandat, situat la etajul 1, în zona excelenta Apartamentul este izolat exterior, are centrală termică, geamuri termopan, gresie, faianță, parchet laminat și ușă metalică Pret 73.500 usor negociabil

1205 EUR/m2 | 61 m2

Roman, Neamt

De vanzare apartament cu 2 camere și balcon, situat la etaj intermediar 57.000euro
8

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, situat la etaj intermediar. Apartamentul este izolat exterior, bucătărie spațioasă, baie cu aerisire , centrala termica, geamuri termopan, usa metalică la intrare . Pret 57.000 ușor negociabil

1140 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, zona Restaurantului Bradu
7
1

De vânzare apartament cu 2 camere si balcon, decomandat, in zona Restaurantului Bradu. Apartamentul are usa metalica la intrare, centrala termica, tamplarie de termopan. Pret: 48.000 negociabil

960 EUR/m2 | 50 m2

Roman, Neamt

Categorii

Județe

Neamt

Localități

Roman
Salvează căutarea