Promovat
Garsonieră complet renovată, ideală locuință sau spațiu comercial
13
1

RTX Imobiliare vă oferă spre vânzare, cu 0% comision pentru cumpărător, o garsonieră modernă situată în Slatina, pe strada Prelungirea Tunari, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, într-un bloc izolat termic. Suprafata utila 23 mp. Localizare excelentă Imobilul este amplasat într-o zonă ...

2343 EUR/m2 | 23 m2

Slatina, Olt

Promovat
Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura
19
3

Apartament 3 camere vis a vis de Prefectura

RTX Imobiliare vă propune spre vânzare, cu comision 0 pentru cumpărător, un apartament cu 3 camere situat în municipiul Slatina, pe strada Păcii. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4, într-un imobil care beneficiază de acoperiș autorizat, oferind un plus de protecție și confort. Locuința este ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

Slatina, Olt

Promovat
Nou! Ap. 3 cam. , et. 3, zona Zahana!
10
1

Nou! Ap. 3 cam. , et. 3, zona Zahana!

Agentia Ritz Imobiliare Slatina va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc reabilitat termic din zona Zahana. Apartamentul are o suprafata totala de 61 mp si se remarca prin compartimentarea practica si spatiile generoase. Apartamentul ...

1403 EUR/m2 | 57 m2

zahana, Slatina, Olt

Promovat
Apartament 3 cam, 2 balcoane, lift nou, gata de mutat
18
3

Apartament 3 cam, 2 balcoane, lift nou, gata de mutat

RTX Imobiliare oferă spre vânzare, CU COMISION 0, un apartament spațios și luminos, situat central, într-un bloc izolat termic, cu lift nou, ideal pentru locuit sau investiție sigură. Slatina Str. Crișan 95000 NEGOCIABIL SE ACCEPTA CREDIT IPOTECAR !! Toate documentele pregatite. Suprafață totală: ...

1638 EUR/m2 | 58 m2

Slatina, Olt

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 2 camere 2

Vand apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere in Bals,jud Olt. Apartamentul este nu este reformat,etajul 4,suprafata 52mp,are acoperis,zona Jiu.

769 EUR/m2 | 52 m2

Bals, Olt

In rate fără dobândă, la proprietar,vand apartament confortabil zona inverzita in centru
7
1

Vând apartament 3 camere, in suprafata totala de 80 mp complet mobilat,racordat la reteaua de gaz si dotat cu centrala termică proprie,in centrul orasului Corabia, la bloc A4, etaj 1,structura solida, bloc caramida, 3 camere, 2 balcoane, semidecomandat .Pret negociabil 50 000 EUR.Apartamentul dispune ...

714 EUR/m2 | 70 m2

Corabia, Olt

In rate,negociabile fără dobândă, direct la proprietar
5

In rate,negociabile fără dobândă, direct la proprietar

Imobil cu plata in rate fără dobândă, direct la proprietar.Vând apartament 3 camere, in suprafata totala de 80 mp complet mobilat,racordat la reteaua de gaz si dotat cu centrala termică proprie,in centrul orasului Corabia, la bloc A4, etaj 1,structura solida, bloc caramida, 3 camere, 2 balcoane, semidecomandat ...

614 EUR/m2 | 80 m2

Corabia, Olt

Apartament 4 camere - Slatina, Olt - Zona Zahana
1
1

Apartament 4 camere - Slatina, Olt - Zona Zahana

Apartament 4 camere. Etaj 4 4. Apartamentul are acoperisul facut de propietar . 80 mp. Bloc caramida, an constructie 1972. Rog contactati telefonic intre orele 16:00 - 20:00. Bucatarie mobilata si utilata , centrala termica, usa metalica, aer conditionat, masina de spalat, geamuri termopane, balcon ...

1125 EUR/m2 | 80 m2

Slatina, Olt

Vând-închiriez apartament cu 3 camere
5
1

Vând-închiriez apartament cu 3 camere

vând apartament cu 3 camere situat central, Strada Aleea stejarilor nr2 Se poate și închiria apartamentul pe o perioadă de minim 1an,chiria este de 1300 lei luna

1282 EUR/m2 | 66 m2

Caracal, Olt

apartament de vânzare
5

apartament de vânzare

Se vinde apartament in Corabia Olt.Apartamentul este compus din 2 camere bucătărie, baie si 2 holuri mici.balcon închis! Centrală proprie de gaz,aer condiționat, bucătărie mobilată si utilată complet si ambele camere, instalație electrica nouă, rulouri la toate geamurile, placat exterior. Apartamentul ...

865 EUR/m2 | 52 m2

Corabia, Olt

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere , parter cu balcon si beci sub balcon zona Piața Zahana 57 m pătrați Preț 80.000 ușor negociabil Tel

1404 EUR/m2 | 57 m2

Slatina, Olt

vânzări Apartamente 9

vânzări Apartamente

Vând ap 3 cam decomandat+mansardă cu proiect pentru 2-3-4 cam.Piața Zahana.La parter sunt magazine

1403 EUR/m2 | 70 m2

Slatina, Olt

Garsoniera de vanzare et.3 zona HCC
10
1

Garsoniera de vanzare et.3 zona HCC

Garsoniera de vanzare et.3 Ofer spre vanzare garsoniera confort 1 in blocul G5 et.3 cu vedere spre soare (4 garsoniera pe etaj) situata pe mijloc Mai multe detalii la telefon 47000 euro

1679 EUR/m2 | 28 m2

Caracal, Olt

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

Vand apartament cu 3 camere situat pe strada Zmeurei, etaj 4, cu acoperiș. Blocul este izolat termic.

1290 EUR/m2 | 62 m2

Slatina, Olt

Garsonieră de vânzare
7
7

Garsonieră de vânzare

Se vinde garsonieră în localitatea Caracal, zona HCC

1500 EUR/m2 | 22 m2

Caracal, Olt

Închiriez garsoniera Scornicești

Închiriez garsoniera Scornicești

Închiriez garsoniera situata în Scornicești mobilată

333 EUR/m2 | 24 m2

Scornicesti, Olt

Garsoniera decomandata
6
1

Garsoniera decomandata

Vând garsoniera ultracentral confort 1 ,în bloc de apartamente,foarte spațioasă,cu suprafața de 31 m ,cu multiple îmbunătățiri. Locuință se situeaza la etajul 4 cu pod .Mai multe detalii la telefon zero șapte șapte doi zero opt opt cinci noua sapte

1548 EUR/m2 | 31 m2

Caracal, Olt

Vand apartament 3 camere
10

Vand apartament 3 camere

Vând apartament 3 camere o baie bucătărie balcon toate utilitățile necesare

929 EUR/m2 | 70 m2

Bals, Olt

Apartament 2 camere, decomandat, 2 balcoane 60 mp. Schimb cu casa în Slatina plus diferență
9

Apartament 2 camere complet mobilat Zona Gării, Str. Cireașov! Dacă ești în căutarea unui apartament modern, luminos și gata de mutat, avem exact ce trebuie! Situat într-o zonă excelentă Strada Cireșov, aproape de Gară, acest apartament îmbină confortul cu accesibilitatea. _________________________________________ ...

1667 EUR/m2 | 60 m2

CFR, Slatina, Olt

Vand apartament

Vand apartament

Ultracentral, centrala, aer conditionat

15 EUR/m2 | 4,561 m2

Ultracentral, Caracal, Olt

Apartament de 4 camere zona HCC pretabil spatiu comercial cabinet 1

Apartament de 4 camere zona HCC pretabil spatiu comercial cabinet

Vă propun spre vânzare un apartament cu 4 camere, situat la parter, în zona HCC din Caracal, be strada 1 decembrie 1918 perfect atât pentru locuit, cât și pentru desfășurarea unei activități comerciale. Suprafață utilă: 70 mp Compartimentare: 4 camere, bucătărie, baie Etaj: parter acces facil Zonă: ...

1643 EUR/m2 | 70 m2

Caracal, Olt

Vând apartament

Vând apartament

Vând apartament cu două camere, central Centrală proprie 47 m Pentru mai multe detalii sunați la numărul

1213 EUR/m2 | 47 m2

Caracal, Olt

Apartament central decomandat 2 camere
10

Apartament central decomandat 2 camere

având apartament central cu 2 camere decomandat Apartamentul este foarte spațios , luminos, cu vedere la bulevardul Crișan Apartamentul a fost complet renovat în urmă cu un an, nu a fost locuit, disponibil pentru mutare Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat!

1978 EUR/m2 | 55 m2

Crisan, Slatina, Olt

Apartament de vânzare in Corabia
8
3

Apartament de vânzare in Corabia

Vând apartament in orașul Corabia cu 3 camere la parter renovat de curând! Schimbat instalație electrică, sanitara, pereți renovați din nou, izolat exterior, centrala termica pe gaz, mobilat si utilat! La prețul de 35.000euro

636 EUR/m2 | 55 m2

Central, Corabia, Olt

Salvează căutarea