Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Tasnad
5
1

Apartament 2 camere Tasnad

Apartament 2 camere, utilat si mobilat, imediat ocupabil Centrala gaz , aer conditionat, usa intrare metalica

1189 EUR/m2 | 37 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartamente in zona centrala
10
4

Vand apartamente in zona centrala

Bud Tower este un proiect imobiliar, dezvoltat de Zirmer Bud Srl cu termen de finalizare în anul 2027. Investește într-o locație imobiliară de excepție, situată la 500 m de Primarie și centrul nou al orașului. Apartamente moderne amplasate strategic în zona ultracentrală. Str Nicolae Golescu 43 care ...

1237 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere Carpati II
9
7

Apartament 2 camere Carpati II

De vanzare apartament 2 camere, 2 balcoane 65 mp+ beci , proaspat renovat, disponibil imediat, geamuri temopan, usa metalica , centrala pe gaz.

1077 EUR/m2 | 65 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Aparatament 4 camere La Crinu
5
2

Aparatament 4 camere La Crinu

Vând apartament 4camere din caramida 2 balcoane ,2 bai,beci curat și uscat, în zona La Crinu complet mobilat ,instalație termica noua,2 aparate aer condiționat, geam termopan, etaj4 4,acoperiș izolat.

976 EUR/m2 | 82 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vânzare
5
6

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera situat pe Ostrovului nr 11. Dependințe: 1 camera, 1 baie, 1 bucătărie, 1 hol si 1 balcon. 21,40 mp. Baie proaspăt renovat +centrală nouă pe gaz+instalații. Preț 27.000 , ușor negociabil. Nr de telefon

1190 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17
10
4

Apartament 90 mp complet mobilat in micro 17

Apartamentul se afla la etajul 7 din 8 al unui bloc construit in 2014 din caramida,este izolat termic si foarte bine pozitionat. Are dimensiunea unui apartament cu 3-4 camere. Compartimentare: hol intrare, living open space, spatiu de servit masa, bucatarie, dormitor, baie, camara, dressing, balcon ...

1000 EUR/m2 | 90 m2

Micro%2b17, Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

De vânzare apartament cu 2 camere în Satu Mare Str. Vasile Lucaciu
5
2

Apartament spre Vanzare Situat pe strada Vasile Lucaciu Semicentral Semidecomandat 2 camere, bucătărie, baie bloc de caramida, termopane, gresie, microcentrala Etaj : 3 3 Suprafata :38 m Posibilitatea de a parca pe strada Pret:59500 Euro Pentru alte informații Tel:

1700 EUR/m2 | 35 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare
8
1

Apartament 2 camere central micro 14 Satu Mare

Apartament 2 camere(1 dormitor,1 bucatarie,1 baie,1 hol) 35 mp in Satu Mare in Micro 14 pe strada Neajlov 6 bloc 78 etaj 4. Proaspat zugravit. Apartamentul are usa metal, geamuri termopane cu plasa insecte, gaz, apa, curent, mobila normala, gresie, faianta, aragaz, masina de spalat, frigider,boiler apa ...

757 EUR/m2 | 35 m2

Centrul Nou, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera ET 3 intermediar 21mp Micro 15 încălzire pe gaz
4

Garsoniera ET 3 intermediar 21mp Micro 15 încălzire pe gaz

Garsoniera ET 3 intermediar si etaj și poziție, are si in drepta și in stânga vecini are doar un perete rece. Micro 15 Arinului 21 mp Geam termopan Ușa de fier Mobilat Utilat Încălzire pe gaz ( facturi mici pentru încălzire fata de cele încălzite electric) Aragaz pe gaz mult mai ieftin fata ...

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
4
3

Apartament de vanzare

Apartament gata de mutat 2 camere, etaj 1, Carpați 2 Dacă îți dorești un apartament gata de mutat, bine întreținut, luminos, cu compartimentare practică și poziționat într-o zonă liniștită, cu spații verzi, acces facil către multiple puncte de interes, acest apartament bifează tot ce contează: ...