Apartamente de vanzare Satu Mare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Satu Mare Persoane Suprafata utila: 31-60 Șterge toate filtrele
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

PF: Oportunitate excelentă,ofer spre vanzare apartament complet mobilat ,utilat electrocasnice incluse ,plita ,cuptor ,masina de spalat ,frigider ,TV ,masina de spalat vase ,centrala noua ,aer conditionat ! Perete de sticla despărțitor la bucatarie! Apartament Carpați II ,suprafata 58,2 mp ! Apartament ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 2 camere cu balcon
5
1

vand apartament 2 camere cu balcon

Vând apartament cu 2 camere, 42mp, situat la etajul 2 în Satu Mare, strada Botizului. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie, hol și balcon. Apartamentul are centrală proprie. Dacă sunteți interesați, vă rog să sunați la

1179 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2camere Mihai Viteazul nr1
9

Apartament 2camere Mihai Viteazul nr1

De vânzare Apartament cu 2 camere nedecomadate Carei Mihai Viteazul nr1 str Titulescu nr12 ap 14.et 3. Zona foarte bună! aproape de scoli,centru grădinița etc. Acte la zi ! Apartamentul este complect gol. Camere mari, bucătărie mare balcon spațios Încălzirea convector,boiler electric. Merită vazut! ...

887 EUR/m2 | 53 m2

Carei, Satu Mare

apartament 2 camere
1
14

apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere + parte beci, in casa in asociatie

1120 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere etaj 1

Apartament 2 camere etaj 1

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere semidecomandat Zona MV 1, etaj 1. Suprafață totala: 53 mp Compartimentare: 2 camere bucătărie separată baie hol spațios debara balcon închis Dotări și avantaje: centrală proprie, geamuri termopan, apartament izolat, branșament si contorizare individual ...

1311 EUR/m2 | 53 m2

Carei, Satu Mare

Apartament 3 camer
10

Apartament 3 camer

Apartament 3 camere et 1 recent renovat tot intreriorul este nou !Geam termopan , parchet,centrală . merita văzut!Carter foarte liniștit magazine ,stație autobuz la 5 minute !

1373 EUR/m2 | 51 m2

14 Mai, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat
4

Apartament de vânzare Micro 15 mobilat și utilat

Apartament Micro 15 ,etaj 4 ,in apropierea spitalului,scolii,creșei ,pieței geamuri termopan acoperiș microcentrala izolat exterior mobilat utilități (cuptor electric,frigider incorporat,aragaz) Preț negociabil

1085 EUR/m2 | 47 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament 2 camere
5
2

De vânzare apartament 2 camere

De închiriat sau de vânzare, apartament 2 camere confort și locație excelentă! Ofer spre închiriere sau vânzare, apartament cu 2 camere decomandate, baie, balcon închis, complet mobilat și utilat, situat pe str. Careiului, la etajul 3 din 4. Ideal pentru un cuplu sau o persoană care își dorește un ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in loc. Carei Str 25 Octombrie nr 19 et 10 Situat in zona centrala Dotari: -centrala termica -geamuri termopan -balcon inchis cu termopan -izolatie exterioara -izolatie acoperis -lift functional nou Apartementul necesita renovare. Proprietar in acte. Toate documentele la zi. Cei ...

1021 EUR/m2 | 47 m2

Carei, Satu Mare

apartament 3 camere de vanzare
10

apartament 3 camere de vanzare

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, luminos și eficient compartimentat etaj 2 4 loc de parcare rezervat pe tot anul Zona Carpați 2 (în spate la Unicarm) Compartimentare: living cu bucătărie open space, spațiu aerisit 2 dormitoare spațioase baie balcon deschis, ideal pentru ...

1483 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare
4
3

Apartament 2 camere , Et.2 , Lucian Blaga , Satu Mare

Vând apartament 2 camere , 52 mp , Et.2 , decomandat , 2 balcoane , beci . . în Satu Mare , Lucian Blaga ( colț cu Ambudului ) Carpati 2. Bucataria este mobilată , balcoanele sunt inchise cu jaluzele , aer conditionat , centrala termică.

1404 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1
2
2

Apartament 3 camere etaj 1,Carpati 1

Apartament 3 camere decomandat in Carpati 1 etaj 1 In vecinatate: - [ ] Scoala Octavian Goga - [ ] Gradinita nr 11 - [ ] Magazine alimentare - [ ] Restaurant Tei - [ ] Kaufland si Lidl in curand Apartamentul este situat la etajul 1 are 52 mp si este format din 3 camere, bucatarie,baie si balcon. Se ...

1385 EUR/m2 | 52 m2

Carpati%2b1, Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 2 camere
4

Vând apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere semidecomandat, 50mp utili, balcon închis + loja, etajul 1, bloc izolat, mobilat, utilat. Calea Traian, preț 80.000 Euro. Telefon

1600 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 1 camera
2

Apartament 1 camera

Apartament 1 camera 40 mp cu balcon Camera Bucătărie Hol Baie Spațioase, Apartament luminos. zonă liniștită micro 17 lângă Romtelecom și Biserică etaj 2 bloc cu trei etaje și parcare amenajată lângă bloc. Preț 43000 euro

1075 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere parter
5
1

Apartament 2 camere parter

Ap 2 camere parter,util pentru locuință sau afacere avind ieșire și spre strada. Izolat.interior exterior.bucataria mobilata. Foarte aproape de școală grădinița piața spital magazine.zona liniștită cu multă verdeață. Vecini foarte cum se cade .scara curat bine întreținută. 45000 e. Negociabil.

1125 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare apartament 2 camere  Cartier 14 Mai
1

De vanzare apartament 2 camere Cartier 14 Mai

De vanzare apartament 2 camere, Cartier 14 Mai, etaj 3, aproape de LIDL si Scoala Generala, Mobilat si utilat. Exclus agenții. Tel

1000 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Carpați 1, 2 camere, et.4.
10
2

Carpați 1, 2 camere, et.4.

2 camere semidecomandat

1238 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2camere
5
1

Apartament 2camere

De vanzare apartament 2camere situat în Carei județul Satu Mare lângă piață liceul Teoretic, Spitalul municipal scara din mijloc etaj 3 este izolat exterior și interior dotat cu încălzire centrala pe gaz cu țevi de cupru aparat de aer condiționat geamuri termopan balcon închis cu termopan preț 42000euro ...

951 EUR/m2 | 41 m2

Central, Carei, Satu Mare

Apartament 2 camere etajul 1 carpati 2
9
3

Apartament 2 camere etajul 1 carpati 2

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Carpați I, una dintre cele mai verzi și liniștite zone ale orașului Satu Mare. Proprietatea se află la etajul 1, fiind ideală atât pentru o familie tânără, cât și pentru persoane în vârstă sau ca investiție pentru închiriere. Detalii principale: Localizare: ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Investitie | Apartament cu 3 camere, la etajul 3 | Closca
10
1

Investitie | Apartament cu 3 camere, la etajul 3 | Closca

Apartament de vânzare cu 3 camere situat la etajul 3 din 4, pe Aleea Târnavei, Nr. 6 la 150 de metri de bulevardul Cloșca. Blocul este din cărămidă, apartamentul are orientare sud-vestică, poziție de mijloc, o suprafață utilă de 40.30 mp și este împărțit astfel: hol de acces, debara nișă pentru mașina ...

1125 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea