Promovat
Vând apartament cu trei camere în Solidarității

Vând apartament cu trei camere în Solidarității

Vând apartament cu trei camere în Solidarității, izolat exterior și interior, cu aer condiționat și centrală termică. Ușa metalică, instalație electrică optimizată și schimbată pentru noi consumatori , două camere sunt izolate si in pardoseala, termic, fonic și mecanic.

777 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Vand apartament 2 camere
10
1

Vand apartament 2 camere

PF: Oportunitate excelentă,ofer spre vanzare apartament complet mobilat ,utilat electrocasnice incluse ,plita ,cuptor ,masina de spalat ,frigider ,TV ,masina de spalat vase ,centrala noua ,aer conditionat ! Perete de sticla despărțitor la bucatarie! Apartament Carpați II ,suprafata 58,2 mp ! Apartament ...

1362 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 2 camere cu balcon
5
1

vand apartament 2 camere cu balcon

Vând apartament cu 2 camere, 42mp, situat la etajul 2 în Satu Mare, strada Botizului. Apartamentul este compus din 2 camere, baie, bucătărie, hol și balcon. Apartamentul are centrală proprie. Dacă sunteți interesați, vă rog să sunați la

1179 EUR/m2 | 42 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2camere Mihai Viteazul nr1
9

Apartament 2camere Mihai Viteazul nr1

De vânzare Apartament cu 2 camere nedecomadate Carei Mihai Viteazul nr1 str Titulescu nr12 ap 14.et 3. Zona foarte bună! aproape de scoli,centru grădinița etc. Acte la zi ! Apartamentul este complect gol. Camere mari, bucătărie mare balcon spațios Încălzirea convector,boiler electric. Merită vazut! ...

887 EUR/m2 | 53 m2

Carei, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare
10
8

Apartament 2 camere de vanzare

Persoana fizica, vand apartament doua camere, situat în cartier 14 mai, aleea Nufarului, parter. Apartamentul se vinde mobilat. Centrala termica a fost schimbata recent. Schimb si cu casa. diferenţa prin credit bancar. Preţul este negociabil.

1098 EUR/m2 | 41 m2

14%252525252525252bMai, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Disponibil ptr. vânzare un apartament cu trei camere, total decomandat situat pe b-dul 25 Octombrie, langa spitalul municipal. Apartamentul e la et IV într-un blocu cu acoperiș montat de firma autorizata. Necesita renovare.

754 EUR/m2 | 65 m2

Carei, Satu Mare

Vând apartament  cu 3 camere Micro 15
6
2

Vând apartament cu 3 camere Micro 15

Vând apartament cu 3 camere Micro 15 etajul 4,pe strada Careiului.Apartamentul are 63,86 mp,din c r mid ,compus din 3 camere,baie,buc t rie,2 holuri,2 debareuri,balcon,pivniț ,cu central proprie nou .Se vinde înmobilat parțial sau fără mobilă . Preț 65000 euro Telefon

1032 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare apartament pe doua niveluri cu curte proprie
10
3

De vanzare apartament pe doua niveluri cu curte proprie

Apartamentul este la casa, are intrare si curte proprie,si este situat pe strada Trandafirilor zona 14 Mai. Cladirea este construita in anul 1972 pe o fundatie din beton si piatra, zidaria este din caramida. Apartamentul este complet decomandat, luminos, bine compartimentat si foarte bine intretinut, ...

788 EUR/m2 | 146 m2

14+Mai, Satu Mare, Satu Mare

De  vânzare ap. 3 cam M 16
10
1

De vânzare ap. 3 cam M 16

Vând apartament cu 3 camere semidecomandat în micro 16 etajul 4 4 cu acoperiș apartamentul dispune de o bucătărie spațioasă,complet mobilata perfect pentru gătit și petrecut cu familia,o cămară ptr murături, un beci și o debara ptr biciglete, este dotat cu centrala termica proprie.Ferestrele sunt din ...

1042 EUR/m2 | 72 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

apartament 2 camere
1
14

apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere + parte beci, in casa in asociatie

1120 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare garsonieră 10

De vânzare garsonieră

ușă metalică geamuri termopan centrala termica izolație exterior

1100 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere micro 16
5
2

Apartament 2 camere micro 16

Apartament, 2 camere, semidecomandat, balcon, 2 cămări,hol mare, hol mic! Se vinde parțial mobilat. Mobila de bucătărie, plita pe gaz, cuptor electric, centrala termica pe condensare! Se poate vinde și gol!

986 EUR/m2 | 69 m2

Micro+16, Satu Mare, Satu Mare

garsoniera de vanzare
4
4

garsoniera de vanzare

Garsoniera de vanzare, 21mp, la parter, utilata si mobilata, str Ostrovului:centrala, termopane, usa fier . Pret 23.500 euro, ultimul pret.

1119 EUR/m2 | 21 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Vând apartament 3 camere
10
2

Vând apartament 3 camere

De vânzare apartament 3 camere și cămară, parter, finisat, izolat interior (dormitoare, tavan, șapă) cu Isoflect și exterior, suprafața totală 93,13 mp, 76,54 mp utili, două băi, situat în Satu Mare str. Petre Ispirescu nr. 6, zonă liniștită, stradă recent reabilitată. Apartamentul este situat într-un ...

1398 EUR/m2 | 93 m2

Aurel Vlaicu, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere
10
16

Apartament cu 2 camere

Vand apartament cu 2 camere In Satu Mare. Cartier Somes, Piata Somes, Micro 14, Etaj 10. Suprafata utila 72 mp. Usa metalica, gresie , faianta, geam termopan, balcon inchis, centrala termica pe gaz, 2 lifturi noi, usa intrare in bloc nou, interfon , posibilitate de parcare etc. Mai multe informatii ...

833 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
16
4

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Aparatament 4 camere La Crinu
5
2

Aparatament 4 camere La Crinu

Vând apartament 4camere din caramida 2 balcoane ,2 bai,beci curat și uscat, în zona La Crinu complet mobilat ,instalație termica noua,2 aparate aer condiționat, geam termopan, etaj4 4,acoperiș izolat.

976 EUR/m2 | 82 m2

Careiului, Satu Mare, Satu Mare

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )
5
6

Apartament Premium 3 camere ( zonă liniștită )

Apartament Premium 3 camere de vânzare Satu Mare, strada Teilor. Descriere: Vă oferim spre vânzare un apartament modern, spațios și luminos, perfect pentru familii sau cupluri care își doresc confort, intimitate sau chiar investiție pentru închiriere. Suprafață: 70 mp 3 camere (living open space ...

1029 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, strada Rodnei
6
4

Apartament 2 camere, strada Rodnei

Vand apartament cu 2 camere, bloc din caramida, cu termoizolatie, confort unu, etaj 4, cu acoperis, semidecomandat, geamuri termopan, centrala termica, baie cu gresie si faianta, parchet din lemn, usa de intrare metalica, boxa uscata in subsol, complet mobilat, situat pe strada Rodnei in spate la magazinul ...

900 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vânzare
5
6

Garsoniera de vânzare

Vând garsoniera situat pe Ostrovului nr 11. Dependințe: 1 camera, 1 baie, 1 bucătărie, 1 hol si 1 balcon. 21,40 mp. Baie proaspăt renovat +centrală nouă pe gaz+instalații. Preț 27.000 , ușor negociabil. Nr de telefon

1190 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera Ostrovului parter
5
1

Garsoniera Ostrovului parter

Garsoniera de vanzare,21mp, la parter, str Ostrovului, bl 17. Dotata, utilata, geamuri termopan, usa metalica, centrala, frigider, masina de spalat. 23.500 euro neg

1119 EUR/m2 | 21 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cochet de vanzare
4
1

Apartament cochet de vanzare

Apartament cochet cu 2 camere gata să te muți! Dacă îți dorești un loc pe care să-l numești acasă din prima clipă, acest apartament este alegerea perfectă. Situat în cartierul Solidarității, pe Aleea Humulești, îmbină confortul, liniștea și funcționalitatea într-un mod ideal. Totul pregătit ...

1070 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea