Promovat
Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16
10
3

Apartament 2 camere | Etajul 2 | Micro 16

Descoperă confortul unui apartament primitor, situat într-o zonă liniștită și bine conectată din municipiul Satu Mare, în cartierul Micro 16, pe strada Brândușa G 32. Amplasat la etajul 2 dintr-un imobil cu 4 niveluri, acest apartament semidecomandat oferă un echilibru ideal între funcționalitate și ...

815 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral
7

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral

Blitz vă propune o proprietate cu o suprafață utilă de 45,69 mp, situată la parterul unui imobil dotat cu lift și interfon, ideală atât pentru locuință, cât și pentru activități de birou. Apartamentul este compartimentat eficient și dispune de 2 camere, bucătărie și baie. Confortul termic este asigurat ...

1641 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere modern, renovat complet, zona Burdea
14
1

Apartament 2 camere modern, renovat complet, zona Burdea

Spre vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în zona Burdea – o locație liniștită și foarte bine poziționată, aproape de centru, Shopping City și principalele puncte de interes ale orașului. ✨ Apartamentul este renovat complet, curat și atent întreținut, fiind ideal atât pentru locuit, cât și ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Apartament 2 Camere Complet Utilat si Mobilat/Satu Mare
14
2

Agenția Imobiliară Noua Casă îți propune spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere. Situat într-una dintre cele mai bune zone din Satu Mare – Micro 16, Strada Aurora E3. Apartamentul este în stare foarte bună, cu toate instalațiile refăcute și se vinde complet mobilat și utilat, gata de mutat. Suprafață ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1
13
1

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu o compartimentare moderna,situat într-un bloc nou, cu lift la etajul 1/6, în zona Carpați 2 – Strada Fântânele. Apartamentul are o suprafața de 90MP cu Terasa ,beneficiază de o compartimentare practică, ideală pentru o familie Compartimentare: Living generos cu ...

1311 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 1 camere, 38.40 mp, zona Semicentral
9

Apartament 1 camere, 38.40 mp, zona Semicentral

Blitz prezintă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, având suprafața generoasă de 38,4 mp, situat la etajele 3 și 4 ale unui imobil nou, cu regim de înălțime P+4, prevăzut cu lift. Locuința dispune de bucătărie independentă și baie spațioasă, iar compartimentarea permite optimizarea și reorganizarea ...

1680 EUR/m2 | 38 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente noi de vânzare – zonă premium Satu Mare | Parcul Cubic
8
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune un nou proiect rezidențial situat într-una dintre cele mai căutate și moderne zone din Satu Mare, cu acces direct din Strada Bărțiu prin Strada Emil Racoviță sau Strada Sălciilor. Complexul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multiple spații verzi, locuri de ...

1261 EUR/m2 | 44 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 4 camere de vanzare , Str. Codrului , Carpati 2 , et. 1 , 110.000 euro neg.
18

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , decomandat , pe Strada Codrului , in Carpati 2 , intr-un bloc de caramida , la etajul 1 din 4 , avand o suprafata utila de 92 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri cu spatiu pentru depozitare Bucatarie spatioasa 2 bai 2 balcoane 4 camere ...

1196 EUR/m2 | 92 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca
5

Apartament semidecomandat, 32 mp, zona Closca

Blitz va propune un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, ideal pentru cei care își doresc să amenajeze locuința după propriul gust. Proprietatea necesită renovare completă, oferind posibilitatea de a fi personalizată integral, de la instalații electrice ...

1000 EUR/m2 | 32 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu
15
3

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu

Apartament constructie 2018 finisat izolat, situat la etajul 1 intr-o vila de tip Parter + 2 etaje, cu microcentrala proprie si sistem de incalzire prin pardoseala, compus din 3 camere, 2 bai, 1 dressing, 1 terasa de 9 mp, suprafata totala a apartamentului 98 mp, cu loc de parcare privat si acces in ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere zona centrala 75500 Euro etaj 3 ocupabil
11
2

Apartament caramida situat in zona centrala in apropiere de Spitalul Vechi, la etajul 3, cu vedere spre curtea interioara- linistita, compus din 2 camere, bucatarie, baie cu fereastra, 2 holuri, balcon inchis, microcentrala, ferestre cu geam termopan cu tamplarie din lemn stratificat, mobilat, utilat ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte
8
3

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte

Apartament constructie noua, finisat, suprafata utila 70 mp, cu loc de parcare in curtea interioara. Accesul in curtea blocului se face prin poarta cu telecomanda. Finisaje de calitate. Pret 110000 Euro 0745760477, 0744562396Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22142

1528 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci
12
2

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci

Apartament situat ultracentral cu 3 camere decomandate , 2 bai, 2 balcoane, izolat exterior, beci si garaj , imediat ocupabil, Pret 110000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 62.33 mp, zona Solidaritatii
10

Apartament 3 camere, 62.33 mp, zona Solidaritatii

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament primitor cu 3 camere, având o suprafață de 62,33 mp, situat la etajul 4 dintr-un total de 4 etaje, într-un imobil prevăzut cu acoperiș, ideal pentru confort și siguranță pe termen lung. Locuința este compartimentată practic și beneficiază de geamuri termopan, ...

1011 EUR/m2 | 62 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , decomandat , Aleea Tarnavei , etaj 4 , 42.000 euro neg.
11

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Tarnavei in Micro 14 , la etajul 4 din 4 cu acoperis in stare buna , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 40 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari ...

1100 EUR/m2 | 40 m2

Micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea