Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
24
1

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere, 117.24 mp, cu pivnița și garaj, zona Semicentrală
14

BLITZ vă propune un apartament 4 camere, decomandat, semicentral – etaj 2, construcție din cărămidă. ✅Compartimentare: 4 camere spațioase, decomandate, 1 baie, bucătărie separată,camara , balcon aprox. 4 mp. ✅Construcție: clădire din cărămidă, etajul 2; acoperiș din țiglă. ✅Confort și utilități: încălzire ...

1109 EUR/m2 | 117 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 114.67 mp, etaj intermediar, zonă Centrală
8

BLITZ oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar, într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes ale orașului. Locuința dispune de compartimentare practică și confortabilă: living spațios, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie separată și 2 balcoane. Apartamentul este ...

1073 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16
8

Apartament 2 camere, parter, 52 mp, zona Micro 16

BLITZ oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Micro 16, cu o suprafață utilă de 52 mp. Locuința dispune de: * bucătărie complet renovată; * bucătărie mobilată; * electrocasnice incluse; * se predă parțial mobilat; * compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul ...

1212 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15
11

Apartament 2 camere, decomandat, 48 mp, zona Micro 15

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața de 48 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă foarte bună, aproape de școli, grădinițe, magazine și parcuri. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit prin cele două balcoane ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, la parter | Complet renovat - Micro 14
17

Apartament complet renovat, pregătit pentru un nou început, situat la parterul unui imobil din cartierul Micro 14, pe Aleea Mureșului o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate facilitățile importante ale orașului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, locuința este eficient compartimentată și oferă ...

1313 EUR/m2 | 32 m2

micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral
7

Apartament 2 camere, 45.69 mp, zona Semicentral

Blitz vă propune o proprietate cu o suprafață utilă de 45,69 mp, situată la parterul unui imobil dotat cu lift și interfon, ideală atât pentru locuință, cât și pentru activități de birou. Apartamentul este compartimentat eficient și dispune de 2 camere, bucătărie și baie. Confortul termic este asigurat ...

1641 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere modern, 50 mp, renovat complet, zona Burdea
14
1

BLITZ propune spre un vânzare apartament modern cu 2 camere, situat în zona Burdea – o locație liniștită și foarte bine poziționată, aproape de centru, Shopping City și principalele puncte de interes ale orașului. ✨ Apartamentul este renovat complet, curat și atent întreținut, fiind ideal atât pentru ...

1400 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu
14
1

Ansamblu de apartamente, zona Aurel Vlaicu

Descoperă complexul rezidențial de apartamente cu 2 și 3 camere ,cu suprafețe cuprinse între 52mp și 70 mp plus terase ample de 5,5 mp. în care vei putea sa te relaxezi după o zi de munca istovitoare. Structura solidă din cărămidă asigură rezistența și durabilitatea apartamentelor tale. Izolația ...

1621 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vanzare Apartament 2 Camere Complet Utilat si Mobilat/Satu Mare
14
2

Agenția Imobiliară Noua Casă îți propune spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere. Situat într-una dintre cele mai bune zone din Satu Mare – Micro 16, Strada Aurora E3. Apartamentul este în stare foarte bună, cu toate instalațiile refăcute și se vinde complet mobilat și utilat, gata de mutat. Suprafață ...

1198 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1
13
1

Apartament 3 Camere Cu Terasa 90MP/Bloc Nou/Etaj 1

Vă propun spre vânzare un apartament cu o compartimentare moderna,situat într-un bloc nou, cu lift la etajul 1/6, în zona Carpați 2 – Strada Fântânele. Apartamentul are o suprafața de 90MP cu Terasa ,beneficiază de o compartimentare practică, ideală pentru o familie Compartimentare: Living generos cu ...

1311 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Aleea Postavaru , Carpati 1 , parter , 46.000 euro neg.
9
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere pe Aleea Postavaru in Carpati 1 , la parter , avand o suprafata utila de 32 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie 2 camere Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , centrala termica , parchet , gresie-faianta ...

1438 EUR/m2 | 32 m2

Carpati 1, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 1 camere, 38.40 mp, zona Semicentral
9
1

Apartament 1 camere, 38.40 mp, zona Semicentral

Blitz prezintă spre vânzare un apartament cu 1 cameră, având suprafața generoasă de 38,4 mp, situat la etajele 3 și 4 ale unui imobil nou, cu regim de înălțime P+4, prevăzut cu lift. Locuința dispune de bucătărie independentă și baie spațioasă, iar compartimentarea permite optimizarea și reorganizarea ...

1680 EUR/m2 | 38 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente noi de vânzare – zonă premium Satu Mare | Parcul Cubic
8
1

Agenția Imobiliară Noua Casă vă propune un nou proiect rezidențial situat într-una dintre cele mai căutate și moderne zone din Satu Mare, cu acces direct din Strada Bărțiu prin Strada Emil Racoviță sau Strada Sălciilor. Complexul este amplasat într-o zonă liniștită, cu multiple spații verzi, locuri de ...

1261 EUR/m2 | 44 m2

nord-vest, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea