Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere, decomandat, 60 mp, zona centrala
9

Apartament cu 3 camere, decomandat, 60 mp, zona centrala

Vă oferim spre vânzare un apartament spațios și luminos, 60 mp,ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă centrală, foarte bună, cu acces rapid către toate punctele de interes ale orașului. Locuința este compartimentată modern și eficient, fiind formată din bucătărie open space ...

1817 EUR/m2 | 60 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere ,decomandat, 49 mp , Solidarității
10

Apartament 2 camere ,decomandat, 49 mp , Solidarității

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, având suprafața de 49 mp, situat la parterul unui bloc îngrijit, prevăzut cu interfon, într-o zonă liniștită și plăcută-zona Solidarității. Blocul este din cărămidă, iar locuința dispune de compartimentare practică și beneficiază de balcon, ...

969 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Oituz M15 , parter , 65.900 euro neg.
11
2

Agentia Imobiliara Dalmata , va ofera spre vanzare apartament 3+1 (camere) , decomandat , la parterul unui bloc cu 4 etaje , pe Aleea Oituz in Micro 15 . Imobilul este format din : hol , bucatarie , baie , si 3 camere decomandate . Incalzirea se face cu centrala pe gaz iar blocul este din caramida . ...

969 EUR/m2 | 68 m2

Micro+15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence
15

Apartament 3 camere | 65.68mp | Green Residence

Descoperă o oportunitate excepțională de a deveni proprietarul unui apartament modern și primitor într-un bloc nou, situat în zona Strada Păuleștiului. Despre Apartament -Suprafața utilă spațioasă de 65,68mp , optimizată pentru a te bucura de fiecare colț al locuinței tale. -Un dormitor relaxant ...

1541 EUR/m2 | 66 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , Neajlov M14 , parter , 84.000 euro negociabil
13
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , la parter (inalt) , intr un bloc cu 4 etaje , imobilul fiind izolat la exterior . Compartimentarea : Bucatarie spatioasa Hol 3 dormitoare+living Baie Camara Blocul este din caramida , este calduros iar scara este curata ...

1050 EUR/m2 | 80 m2

Micro%2b14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, Micro 16
10

Apartament 2 camere, Micro 16

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Zona Micro 16 | Complet mobilat Îți prezentăm un apartament funcțional, ideal pentru un cuplu sau o persoană care dorește confort și accesibilitate într-una dintre cele mai căutate zone ale orașului. Situat la etajul 1, apartamentul dispune de o structură bine compartimentată, ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere ,40mp , Micro 15
9

Apartament 2 camere ,40mp , Micro 15

Va propunem spre vânzare un apartament cochet cu 2 camere de vânzare situat într-un bloc nou tip vilă, zonă excelentă, cu suprafața de 40 mp. Locuința se vinde complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Apartamentul dispune de: -living luminos și dormitor confortabil -bucătărie ...

2338 EUR/m2 | 34 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament de vanzare 2 camere , Str Paulesti , et. 3 , 51.800 euro neg.
11
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , intr-un bloc de caramida , in Cartierul Micro 17 pe Strada Paulesti , avand o suprafata utila de 48 metri patrati si construita de 62 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri Bucatarie + camara Baie 2 camere Imobilul ...

1079 EUR/m2 | 48 m2

Micro 17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare ,  Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4
10
7

Apartament 3 camere de vanzare , Str. Astronautilor , Micro 16 , 54.000 euro neg. , etaj 4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat la etajul 4 cu acoperis . Imobilul este alcatuit din : hol , bucatarie , baie , living si 2 dormitoare . Este bloc de colt . Incalzirea se face prin boiler cu convector . Are 2 balcoane . Pentru mai multe detalii ...

818 EUR/m2 | 66 m2

Micro%25252b16, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 90 mp, zona Ultracentral (si schimb cu teren)
14
1

Blitz va propune un apartament cu poveste, amplasat chiar în inima orașului, în Piața Libertății — într-o clădire istorică ce impresionează prin arhitectura sa elegantă și aerul de epocă, complet împletit cu confortul modern. Proprietarul ar accepta si schimb cu un teren de 1,5-2 ha plus diferenta! Localizare: ...

1489 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament spațios 3 camere, 93 mp, etaj 3 – zona Strada Botizului
12

Blitz va prezinta un apartament generos și bine compartimentat, situat într-o zonă liniștită și accesibilă a orașului, pe strada Botizului. Proprietatea oferă confort, spațiu și funcționalitate – ideală pentru o familie care își dorește o locuință completă. Detalii proprietate: Etaj: 3 / 4 Suprafață ...

968 EUR/m2 | 93 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Aleea Humulesti , et. 3 , 32.900 euro neg.
10
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , semidecomandat , la etajul 3 din 4 , pe Aleea Humulesti in Cartierul Solidaritatii . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere + sufragerie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , cetrala termica , gresie-faianta . Se vinde ...

802 EUR/m2 | 41 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Carpati 2 , Str. Ganea , et. 4 , 67.900 euro neg.
14

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe strada Ganea in Carpati 2 , la etajul 4 din 4 cu acopris in stare buna , avand o suprafata utila de 60 metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere 2 balcoane Imobilul are ca dotari : geamuri termopan ...

1132 EUR/m2 | 60 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu
20
1

Apartament 3 camere, 223.40 mp, zona Titulescu

Blitz vă propunem spre vânzare un apartament generos, cu 3 camere decomandate, situat într-o construcție solidă din cărămidă, care oferă confort, siguranță și intimitate. Acest imobil impresionează prin spațiile ample și compartimentarea eficientă. Apartamentul este finisat și se vinde mobilat parțial, ...

783 EUR/m2 | 223 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Marcus Residence | Parcul Cubic - Satu Mare
14
2

Imaginează-ți o dimineață liniștită într-un colț verde al orașului, acolo unde natura și liniștea se împletesc cu modernul. Așa începe fiecare zi în noul apartament cu două camere din ansamblul Marcus Residence , ce va prinde contur chiar de la începutul lunii iunie, pe strada Emil Racoviță, lângă Parcul ...

1370 EUR/m2 | 49 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3
9
4

Apartament 2 camere | Complet mobilat si utilat | Etajul 3

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere complet mobilat și utilat situat pe strada Humulești nr. 11, la etajul 3 din 4 al unui bloc izolat termic, acest apartament cu două camere îmbină perfect confortul modern cu sentimentul de acasă. Cu o suprafață utilă de 33 mp, locuința este inteligent ...

1273 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere de vanzare , etaj 6 din 10 in Centru langa Profi
13

Va oferim spre vanzare apartament cu 4 camere , semidecomandat , in Centru langa Profi , pe strada Decebal , la etajul 6 din 10 , avand o suprafata utila de 85 metri patrati . Comparimentare : Hol Bucatarie Baie 4 camere separate Apartamentul are ca dotari : centrala termica , partial geamuri ...

1412 EUR/m2 | 85 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare, cu 3 camere, 61 mp, zona semicentrala
6
1

Blitz vă oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 4, în zona semicentrală, cu o suprafață utilă de 61 mp. Apartamentul este compartimentat eficient, astfel: două dormitoare, bucătărie open-space cu living și o baie. Se vinde parțial mobilat și utilat, oferind oportunitatea de a ...

1191 EUR/m2 | 61 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
17
2

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea