Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș
19

Strada Zenit 33, etaj 4/4 cu priveliste spre Someș

Vanzare Apartament 2 Camere - Str. Zenit 33, Satu Mare Date Generale Localizare: Strada Zenit nr. 33, Satu Mare (orientare directă spre râul Someș). Suprafață utilă: 56,45 m². Compartimentare: Semidecomandat. Etaj: 4/4. Stare actuală: Necesită renovare integrală. Structură Interioară (Conform Schiței) Zona ...

714 EUR/m2 | 56 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere,40mp,zona Carpati 1
8

Apartament 2 camere,40mp,zona Carpati 1

BLITZ vă propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere, situat în zona Carpați 1 – o zonă liniștită și apreciată pentru accesibilitate și confort. Suprafață utilă: 40 mp Etaj 3/4 – poziție intermediară, ideală pentru un plus de confort termic ️ Apartamentul se vinde complet mobilat, ...

1438 EUR/m2 | 40 m2

Satu Mare, Satu Mare

Garsoniera de vanzare , Carpati 2 , Strada Dorna , et. 4 , 21.900 euro neg.
7

Va oferim spre vanzare garsoniera in Carpati 2 pe Strada Dorna , la etajul 4 din 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida . Compartimentare : Camera cu bucatarie intr-una Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta . Ramane partial mobilata , la cererea noului ...

1288 EUR/m2 | 17 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 70mp
11

Apartament 3 camere Micro 16 70mp

Vă prezentăm un apartament cu 3 camere situat în zona Micro 16, la etajul 4, cu o suprafață utilă de 70 mp. Imobilul a trecut printr-o renovare recentă completă, îmbinând confortul modern cu funcționalitatea maximă. Tabloul electric a fost înlocuit integral, iar baia a fost renovată de la zero cu materiale ...

1250 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, izolat exterior, Aleea Humulesti
15

Apartament 2 camere, izolat exterior, Aleea Humulesti

Spre vânzare apartament cu 2 camere, situat pe Aleea Humulești nr. 3, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de magazine, parcuri și alte facilități importante. Suprafață utilă: 33 mp Etaj 2 Compartimentare semidecomandată 2 camere Bucătărie 1 baie ✔ Centrală proprie ✔ Geamuri termopan ✔ ...

970 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
13
3

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
14
9

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
24
1

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere , 117mp , cu pivnița și garaj , zona semicentrală
14

Apartament 4 camere, decomandat, semicentral – etaj 2, construcție din cărămidă Compartimentare: 4 camere spațioase, decomandate, 1 baie, bucătărie separată,camara , balcon aprox. 4 mp. Construcție: clădire din cărămidă, etajul 2; acoperiș din țiglă. Confort și utilități: încălzire cu centrală proprie; ...

1109 EUR/m2 | 117 m2

Satu Mare, Satu Mare

Oportunitate! Apartament 3 camere, zonă centrală, etaj intermediar
8

Se oferă spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la etaj intermediar, într-o zonă excelentă, aproape de toate punctele de interes ale orașului. Locuința dispune de compartimentare practică și confortabilă: living spațios, 2 dormitoare, 2 băi, bucătărie separată și 2 balcoane. Apartamentul este parțial ...

1073 EUR/m2 | 115 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament , parter , 52 mp , Micro 16
8

Apartament , parter , 52 mp , Micro 16

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la parter, în cartierul Micro 16, cu o suprafață utilă de 52 mp. Locuința dispune de: * bucătărie complet renovată; * bucătărie mobilată; * electrocasnice incluse; * se predă parțial mobilat; * compartimentare practică și spațioasă. Apartamentul ...

1212 EUR/m2 | 52 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, decomandat,48 mp , Micro 15
11

Apartament 2 camere, decomandat,48 mp , Micro 15

Vă propunem spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, având suprafața de 48 mp, ideal pentru o familie sau pentru investiție, situat într-o zonă foarte bună, aproape de școli, grădinițe, magazine și parcuri. Locuința este bine compartimentată și oferă un confort sporit prin cele două balcoane ...

1313 EUR/m2 | 48 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 2 camere, la parter | Complet renovat - Micro 14
17

Apartament complet renovat, pregătit pentru un nou început, situat la parterul unui imobil din cartierul Micro 14, pe Aleea Mureșului o zonă apreciată pentru accesul rapid către toate facilitățile importante ale orașului. Cu o suprafață utilă de 32 mp, locuința este eficient compartimentată și oferă ...

1313 EUR/m2 | 32 m2

micro 14, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere de vanzare , Strada Dorna , Carpati 2 , et. 1 , 62.900 euro neg.
6
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Strada Dorna in Carpati 2 , la etajul 1 din 4 , intr-un bloc de caramida , avand o suprafata utila de 58 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul necesita renovare totala , fiind perfect ...

1084 EUR/m2 | 58 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
11

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cibinului , Carpati 2 , parter , 83.900 euro neg.
12

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Carpati 2 , pe Strada Cibinului , la parterul unui bloc cu 4 etaje , din caramida , avand o suprafata utila de 76 metri patrati . Compartimentare : 2 holuri 2 bai Bucatarie 3 camere Debara Imobilul are ca dotari : geamuri ...

1104 EUR/m2 | 76 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca
14

Apartament cu 4 camere, 79 mp utili, zona Closca

Blitz Satu Mare, va propune spre achizitionare un apartament cu un design modern, ultrafinisat, construit in 2008. Este pe 2 nivele si este structurat astfel: 3 dormitoare; living generos cu acces la bucatarie deschisa, dressing, baie eleganta, dotata modern, hol luminos, ce adauga un plus de rafinament ...

1456 EUR/m2 | 79 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea