Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Cartierul Soarelui et. 4 , 62.900 euro neg.
16
4

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , in Cartierul Soarelui la etajul 4 4 cu acoperis . Imobilul este compus din : hol , baie , bucatarie si 3 camere separate . Apartamentul are geamuri termopan , gresie faianta , usa metalica , parchet , microcentrala , ...

806 EUR/m2 | 78 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Str Corvinilor , etaj 3 , 62.000 euro
9
10

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere la etajul 3 , intr un bloc de caramida . Imobilul este alcatuit din hol , bucatarie , baie , living si dormitor . Este semidecomandat si are garaj . Incalziarea se face cu centrala pe gaz . Necesita renovari . Este intr o zona linistita ...

1240 EUR/m2 | 50 m2

Central, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare
8

Apartament 3 camere de vânzare, Tășnad, Jud. Satu Mare

Se vinde apartament cu 3 camere, situat în Tășnad, Aleea Constructorilor, într-un bloc de apartamente, la etajul 4 din 4. Detalii proprietate: • Suprafață utilă: 49,8 mp • Balcon: 2,5 mp • Compartimentare: 3 camere, bucătărie, baie, hol • Apartament recent renovat • Instalație electrică refăcută ...

924 EUR/m2 | 50 m2

Tasnad, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

apartament 2 camere
1
14

apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere + parte beci, in casa in asociatie

1120 EUR/m2 | 46 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu
15
3

Apartament cu parcare, etaj 1 in vila zona Odobescu

Apartament constructie 2018 finisat izolat, situat la etajul 1 intr-o vila de tip Parter + 2 etaje, cu microcentrala proprie si sistem de incalzire prin pardoseala, compus din 3 camere, 2 bai, 1 dressing, 1 terasa de 9 mp, suprafata totala a apartamentului 98 mp, cu loc de parcare privat si acces in ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere zona centrala 75500 Euro etaj 3 ocupabil
11
2

Apartament caramida situat in zona centrala in apropiere de Spitalul Vechi, la etajul 3, cu vedere spre curtea interioara- linistita, compus din 2 camere, bucatarie, baie cu fereastra, 2 holuri, balcon inchis, microcentrala, ferestre cu geam termopan cu tamplarie din lemn stratificat, mobilat, utilat ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte
8
4

Apartament nou finisat cu parcare proprie si curte

Apartament constructie noua, finisat, suprafata utila 70 mp, cu loc de parcare in curtea interioara. Accesul in curtea blocului se face prin poarta cu telecomanda. Finisaje de calitate. Pret 110000 Euro 0745760477, 0744562396Precizati ca ati vazut oferta cu ID-ul: 22142

1528 EUR/m2 | 72 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro
10
3

Apartament 2 camere decomandate 39000 Euro

Apartament situat in bloc din caramida, 2 camere decomandate, balcon, camara, microcentrala, termopane, baia cu fereastra., etaj 4. Situat in apropiere de Piata Somes si de Spitalul Judetean. Imediat ocupabil. Pret 39000 Euro. 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere zona Odobescu
16
1

Apartament 3 camere zona Odobescu

Apartament 3 camere constructie noua 2018, finisat, semimobilat, utilat, masina de spalat vase, masina de spalat rufe, aer conditionat, 2 balcoane, microcemtrala, in bloc termoizolat la exterior si la pod, acoperit cu tigla, situat in zona Odobescu, in apropiere de Piata de vechituri, Aquastar, parc, ...

Satu Mare, Satu Mare

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci
12
2

Apartament ultracentral 3 camere cu garaj si beci

Apartament situat ultracentral cu 3 camere decomandate , 2 bai, 2 balcoane, izolat exterior, beci si garaj , imediat ocupabil, Pret 110000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Asociatie apartament 4 camere Titulescu 130000 Euro
10
3

Asociatie apartament 4 camere Titulescu 130000 Euro

Apartament in asociatie situat in zona Titulescu, la parter, compus din 4 camere, 2 bai, dressing, bucatarie, beci, curte si gradina proprie, foisor -terasa si bucatarie de vara, suprafata totala 148 mp, Suprafata totala teren 465 mp, din care gradina 378 mp. Pret 130000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 4 camere Titulescu 120000 Euro
13

Apartament 4 camere Titulescu 120000 Euro

Apartament situat intr-o asociatie in zona Titulescu, la etajul 2- mansarda, compus din 4 camere decomandate, bucatarie, 2 bai; dotat cu microcentrala, aer conditionat, imediat ocupabil, Pret 120000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament zona centrala
10
3

Apartament zona centrala

Apartament caramida situat in zona centrala, izolat exterior, compus din dormitor, baie cu fereastra, bucatarie mare, debara, balcon lung, hol, suprafata utila 31 mp, microcentrala, termopane, etajul 4. Pret 48000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat
13
3

Apartament 2 camere centru 63000 decomandat

Apartament caramida compus din 2 camere decomandate, hol, bucatarie, camara de alimente, baie cu fereastra, situat in zona centrala la etajul 3, cu garaj. Suprafata construita 70 mp, suprafata utila cca 55 mp, Pret 63000 Euro, Tel 0745760477

Satu Mare, Satu Mare

Apartamente 3 camere la casă - parter și etaj 1
2
1

Apartamente 3 camere la casă - parter și etaj 1

Această casă are două apartamente separate, aproape identice, unul la parter, al doilea la etajul 1, fiecare cu câte 3 camere. Ambele sunt de vânzare, împreună sau separat. Fiecare apartament are o suprafață de circa 100 mp și dispune de câte trei camere, câte o bucătărie și câte o baie. Carte funciară ...

890 EUR/m2 | 100 m2

Nord, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Carpati 2
6

Apartament 2 camere, 54 mp, zona Carpati 2

Blitz vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în cartierul Carpați 2, una dintre cele mai căutate și liniștite zone ale orașului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o compartimentare practică și eficientă, fiind compusă din: • living spațios și luminos • dormitor ...

1389 EUR/m2 | 54 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare garsonieră 10

De vânzare garsonieră

ușă metalică geamuri termopan centrala termica izolație exterior

1100 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea