Promovat
Apartamente cu 3 camere de vanzare , Strada Gheorghe Baritiu la casa in asociatie , 59.500 euro neg.
12
12

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare 2 apartamente cu 3 camere la casa in ascoiatie , unul la parter si celalat la etajul 1 , decomandate , fiecare avand o suprafata de 80 de metri patrati , pe strada Gheorghe Baritiu. Apartamentul de la parter este compus din : hol , baie , bucatarie si ...

744 EUR/m2 | 80 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
URGENT ! Garsoniera de vanzare , Ostrovului , Soarelui , et.3 , 22.500 euro negociabil
7

Va oferim spre vanzare , garsoniera pe Ostrovului , la etajul 3 din 4 , langa dig , avand o suprafata utila de 25 metri patrati . Compartimentare : 1 camera Bucatarie Baie Garsoniera are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta , parchet . Ca si incalzire are incalzitor pe curent ...

900 EUR/m2 | 25 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Micro 16 , et. 4 , 68.800 euro neg.
17
2

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere , decomandat , in Micro 16 pe Bulevardul Sanatatii , la etajul 4 4 cu acoperis renovat , avand o suprafata utila de 70 metri patrati . Compartimentare : 1 baie 2 dormitoare Living Bucatarie 2 balcoane inchise Debara Apartamentul are ca dotari : geamuri ...

983 EUR/m2 | 70 m2

Micro 16, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare , Mal Stang Somes , et.9 , 74.000 euro negociabil
10
1

Agentia Imobiliara Dalmata va ofera spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat , la etajul 9 din 10 , intr-un bloc de caramida izolat la exterior . Imobilul este alcatuit din : 2 holuri , bucatarie , baie , o camera de zi , 2 dormitoare si debara . Suprafata incaperilor este : 2 camere de 17,6 mp ...

1104 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera de vanzare , Carpati 2 , Strada Dorna , et. 4 , 21.900 euro neg.
7

Va oferim spre vanzare garsoniera in Carpati 2 pe Strada Dorna , la etajul 4 din 4 cu acoperis , intr-un bloc de caramida . Compartimentare : Camera cu bucatarie intr-una Baie Imobilul are ca dotari : geamuri termopan , usa metalica , gresie-faianta . Ramane partial mobilata , la cererea noului ...

1288 EUR/m2 | 17 m2

Carpati 2, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 3 camere Micro 16 70mp
11

Apartament 3 camere Micro 16 70mp

Vă prezentăm un apartament cu 3 camere situat în zona Micro 16, la etajul 4, cu o suprafață utilă de 70 mp. Imobilul a trecut printr-o renovare recentă completă, îmbinând confortul modern cu funcționalitatea maximă. Tabloul electric a fost înlocuit integral, iar baia a fost renovată de la zero cu materiale ...

1250 EUR/m2 | 70 m2

Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, izolat exterior, Aleea Humulesti
15

Apartament 2 camere, izolat exterior, Aleea Humulesti

Spre vânzare apartament cu 2 camere, situat pe Aleea Humulești nr. 3, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de magazine, parcuri și alte facilități importante. Suprafață utilă: 33 mp Etaj 2 Compartimentare semidecomandată 2 camere Bucătărie 1 baie ✔ Centrală proprie ✔ Geamuri termopan ✔ ...

970 EUR/m2 | 33 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ozana , M15 , parter , 46.000 euro neg.
13
3

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , semidecomandat , pe strada Ozana in Micro 15 , la parter , intr-un bloc cu 4 etaje , avand o suprafata utila de 40 de metri patrati . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie 2 camere Imobilul a fost recent renovat si are ca dotari : geamuri termopan ...

1150 EUR/m2 | 40 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Ap 2camere etaj1  decomandat Carei Republicii
7
5

Ap 2camere etaj1 decomandat Carei Republicii

Apartament decomandat etaj 1 din 3,caramida,mobilat,utilat,balcon,zona din fata a cartierului Republicii,centrul vechi cu scoli,parcuri,magazine,gradinite,mult spatiu verde,teren joaca etc,etaj1,bloc din caramida cu 3 nivele,eventual schimb,informatii poze video pe tel. ms .... info la tel.

1240 EUR/m2 | 50 m2

Carei, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16
18
3

Apartament 3 camere | Etaj 3 | Micro 16

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în cartierul Micro 16, pe strada Făgărașului, nr. F17, în municipiul Satu Mare. Apartamentul se află la etajul 3 din 4 al unui imobil bine întreținut, cu acces securizat prin interfon și o casă a scării curată. Locuința are o ...

1030 EUR/m2 | 67 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare garsonieră 10

De vânzare garsonieră

ușă metalică geamuri termopan centrala termica izolație exterior

1100 EUR/m2 | 25 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere decomandat | Independentei UH 29 | 69 MP
15
4

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios, situat într-o zonă plină de viață, dar totuși liniștită. Pe strada Independenței, nr. UH 29, la etajul 4 din 4, se află locuința perfectă pentru tine și familia ta un apartament decomandat cu 3 camere, unde fiecare colț spune o poveste despre confort, ...

964 EUR/m2 | 69 m2

Micro+17, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 3 camere | Complet mobilat si utilat | Strada Careiului
17
7

Vă oferim spre vânzare un apartament cu 3 camere, spațios și primitor, situat la etajul 4 din 4 al unui bloc cu acoperiș. Locuința are o suprafață utilă de 67 mp și se remarcă prin compartimentarea practică și luminozitatea încăperilor. Apartamentul este structurat astfel: la intrare se află un hol ...

1075 EUR/m2 | 67 m2

Micro 15, Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament cu 3 camere aproape de inima Satmarului | Curte proprie 290 mp
14
9

La doar câțiva pași de centrul orașului Satu Mare, pe strada Ady Endre nr. 10, se află un loc care îmbină farmecul unei case cu suflet și confortul unei locuințe moderne. Într-o curte comună, dar cu tot ce îți trebuie doar pentru tine, acest apartament cu 3 camere de la parterul unei case te așteaptă ...

944 EUR/m2 | 90 m2

Satu Mare, Satu Mare

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare , Ipotesti , Solidaritatii , parter , 47.900 euro neg.
24
1

Va oferim spre vanzare apartament cu 2 camere , decomandat , pe Aleea Ipotesti in Cartietul Solidaritatii , la parterul unui bloc de caramida , avand o suprafata de 49 metri patrati utili . Compartimentare : Hol Bucatarie Baie Balcon 2 camere Imobilul are ca dotari : usa metalica si ...

978 EUR/m2 | 49 m2

Solidaritatii, Satu Mare, Satu Mare

Vand apartament 2 camere
8

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in loc. Carei Str 25 Octombrie nr 19 et 10 Situat in zona centrala Dotari: -centrala termica -geamuri termopan -balcon inchis cu termopan -izolatie exterioara -izolatie acoperis -lift functional nou Apartementul necesita renovare. Proprietar in acte. Toate documentele la zi. Cei ...

1021 EUR/m2 | 47 m2

Carei, Satu Mare

Vând apartament 3 camere
10
2

Vând apartament 3 camere

De vânzare apartament 3 camere și cămară, parter, finisat, izolat interior (dormitoare, tavan, șapă) cu Isoflect și exterior, suprafața totală 93,13 mp, 76,54 mp utili, două băi, situat în Satu Mare str. Petre Ispirescu nr. 6, zonă liniștită, stradă recent reabilitată. Apartamentul este situat într-un ...

1398 EUR/m2 | 93 m2

Aurel Vlaicu, Satu Mare, Satu Mare

garsoniera de vanzare
4
4

garsoniera de vanzare

Garsoniera de vanzare, 21mp, la parter, utilata si mobilata, str Ostrovului:centrala, termopane, usa fier . Pret 21.500 euro, ultimul pret.

1024 EUR/m2 | 21 m2

Soarelui, Satu Mare, Satu Mare

Apartament de vanzare
5
6

Apartament de vanzare

Apartamentul are 58 mp ,2 camere,bucatarie,baie,hol ,debara,balcon

776 EUR/m2 | 58 m2

Negresti-Oas, Satu Mare

Apartament 3 camere de vanzare
5

Apartament 3 camere de vanzare

De vanzare apartament 3 camere Etaj 1 semidecomandat 62,42 mp 2 bai 1 camara 1 spatiu de depozitare haine 1 balcon deschis Centrala pe gaz cu calorifere Geamuri si usi din lemn Parchet laminat Strada Narcisei bloc 7 apartament 26 Pret in Euro less

1270 EUR/m2 | 63 m2

Carei, Satu Mare

PRET NEGOCIABIL - PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea
1
6

PF Vand apartament 4 camere in Satu Mare, Carpati 2, str. Ganea, aproape de Scoala Octavian Goga, Biserica Ortodoxă, farmacii, magazine, viitorul centru comercial UNIO, statie de autobus si cabinetele Dr Coica. Apartamentul are suprafata construita de 136 mp, suprafata utila 91,81 mp, este situat la ...

1033 EUR/m2 | 92 m2

Carpati%252b2, Satu Mare, Satu Mare

De vânzare apartament cu 2 camere în Satu Mare Str. Vasile Lucaciu
5
2

Apartament spre Vanzare Situat pe strada Vasile Lucaciu Semicentral Semidecomandat 2 camere, bucătărie, baie bloc de caramida, termopane, gresie, microcentrala Etaj : 3 3 Suprafata :38 m Posibilitatea de a parca pe strada Pret:59500 Euro Pentru alte informații Tel:

1700 EUR/m2 | 35 m2

Semicentral, Satu Mare, Satu Mare

Apartament 2 camere, strada Rodnei
6
4

Apartament 2 camere, strada Rodnei

Vand apartament cu 2 camere, bloc din caramida, cu termoizolatie, confort unu, etaj 4, cu acoperis, semidecomandat, geamuri termopan, centrala termica, baie cu gresie si faianta, parchet din lemn, usa de intrare metalica, boxa uscata in subsol, complet mobilat, situat pe strada Rodnei in spate la magazinul ...

900 EUR/m2 | 50 m2

Satu Mare, Satu Mare

De vânzare Apartament 3 camere  ej 3 Satu Mare  Alea Clăbucet
6

De vânzare Apartament 3 camere ej 3 Satu Mare Alea Clăbucet

Carpați 1 Alea Clăbucet Proprietatea are o suprafață de 55 metri pătrați și include trei camere, o bucătărie separată, baie cu finisaje de calitate și un balcon. Pardoselile din lemn și tâmplăria albă creează un ambient plăcut și luminos. Apartamentul se află la etajul trei într-un bloc construit între ...

1309 EUR/m2 | 55 m2

Satu Mare, Satu Mare

Salvează căutarea