Promovat
Apartament de vanzare cu 3 camere
15

Apartament de vanzare cu 3 camere

Apartament 3 camere complet renovat 63 mp + boxă la subsol Se oferă spre vânzare apartament spațios și modern, cu 3 camere, bucătărie, baie și balcon închis, având o suprafață utilă de 63 mp, la care se adaugă o boxă la subsol în incinta blocului. Apartamentul este situat la etajul 1, pe Strada ...

1825 EUR/m2 | 63 m2

Central, Campulung Moldovenesc, Suceava

Promovat
Vând apartament 45 mp utili cu parcare
3

Vând apartament 45 mp utili cu parcare

Vând apartament 45 mp utili cu 2 balcoane de 6, 5 mp ambele , total 52 mp plus un spatiu de depozitare în mansarda cu acces din holul încăperii an construcție 2018 cu centrala proprie pe gaz și încălzire în pardoseală și parcare este situat în Sf Ilie com Șcheia, Suceava este liber și se poate muta ...

1833 EUR/m2 | 45 m2

Suceava, Suceava

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere ultracentral
5

Apartament 3 camere ultracentral

Vând apartament 3 camere, ultracentral. Fălticeni, jud Suceava.

1441 EUR/m2 | 59 m2

Falticeni, Suceava

de vanzare
4
7

de vanzare

vând apartament cu 4 camere în Fălticeni,ulteacentral(vis-a-vis de Nada Florilor),semidecomandat,87 m.p

940 EUR/m2 | 84 m2

Falticeni, Suceava

Apartament 3 camere
5

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere DE VÂNZARE Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4, cu o suprafață de 68 mp. Apartamentul este la soare, luminos și bine întreținut, ideal pentru locuit sau investiție. Plafoane izolate Pereții exteriori izolați cu polistiren Ferestre termopan ...

672 EUR/m2 | 67 m2

Siret, Suceava

Vând apartament cu 2 camere
3

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat ultracentral. Mai multe detalii la telefon. Parter, decomandat, 44 m2, izolat, centrala noua 2026, renovat, termopane, s.a.

1318 EUR/m2 | 44 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Apartament 4 camere, G. Enescu   Suceava
10

Apartament 4 camere, G. Enescu Suceava

Apartamentul este situat la etajul 2 din 4, este decomandat, confortabil și ideal pentru familie! Blocul este izolat termic la exterior. Living mare de 19 mp, 3 dormitoare, balcon închis, 2 băi, termopane, gresie, faianță, cerntrală termică. Bucătăria are o cămară ideală pentru spațiu de depozitare. Lumină ...

1487 EUR/m2 | 78 m2

George+Enescu, Suceava, Suceava

Vânzare garsoniera
5
1

Vânzare garsoniera

Ofer spre vânzare sau închiriere, garsoniera decomandata de 24m2 în Cartier Burdujeni, într-un bloc de apartamente, situat la et. 7 din 8. Imobilul este amplasat pe mijloc, f. călduros, luminos, dotat cu ferestre PVC cu geamuri termopan, vizavi de Torino, cu acces rapid la mij. de transport, parcare, ...

1792 EUR/m2 | 24 m2

Burdujeni, Suceava, Suceava

Propietar vând apartament 2camere 50m (se poate folosi și ca spațiu comercial) 2

Propietar vând apartament 2camere 50m (se poate folosi și ca spațiu comercial)

Propietar vând apartament 2 camere parter, 50m +30m grădină proprie +parcare proprie trecute toate în cf.curte cu poartă închisă,se poate folosi și ca spațiu comercial, vizavi de noul campusul Universitar Moara, se vinde cu sau fără mobilă. Blocul este cu un singur etej. NU DORESC SĂ FIU CONTACTAT DE ...

1200 EUR/m2 | 50 m2

Sfantu Ilie, Suceava

Apartment 3 camere
10

Apartment 3 camere

De vânzare apartament cu 3 camere, 70 MP, decomandat, etaj 3, 2 bai , balcon închis , complet renovat in noiembrie 2025. ( Instalații sanitare, electrice, balcon închis, izolat) Zona Volovățului-Oborului

1271 EUR/m2 | 70 m2

Radauti, Suceava

Vand sau inchiriez apartament 3 camere
1
14

Vand sau inchiriez apartament 3 camere

APRTAMENT CU TREI CAMERE DECOMANDATE LA ETAJ 3 ,TERMOIZOLAT LA EXTERIOR SI RACORDAT LA GAZ ,INCALZIRE CU CENTRALA PROPRIE PE GAZ

1000 EUR/m2 | 60 m2

Radauti, Suceava

Pers.fizica vand apartament 2cam.vizavi de METRO 59500 Euro. 12

Pers.fizica vand apartament 2cam.vizavi de METRO 59500 Euro.

Pers.fizica vând ap 2 camere, vizavi de METRO, bloc nou recent construit, duplex o camera jos și una sus la etaj, centrala termica. Preț: 59500Euro.Neg.

1190 EUR/m2 | 50 m2

Suceava, Suceava

apartament + garaj de vanzare
8
1

apartament + garaj de vanzare

3 camere , etaj 1, Str Putnei, garaj, centrala proprie, efficient energetic, 2 balcoane inchise, zona linistita, parched bambus , mobilat

1263 EUR/m2 | 95 m2

Radauti, Suceava

Vând apartament în bloc de caramida
7
3

Vând apartament în bloc de caramida

Vând apartament în vatră dornei în bloc de cărămidă etajul 2 Apartamentul nu este renovat are pus doar termopane gresie și faianță Locuința este semidecomandata și foarte călduroasă Apartamentul poate fi eliberat de mobilier imediat Putem coresponda pe whatsap

1170 EUR/m2 | 47 m2

Vatra Dornei, Suceava

Garsonieră - Suceava -Centru
6
1

Garsonieră - Suceava -Centru

Garsonieră Centru 44 mp - parter - loc de parcare fără plată Zonă liniștită- lângă liceul Petru Rareș

1795 EUR/m2 | 44 m2

Central, Suceava, Suceava

Agentia Bucovina Mary Imobiliare Campulung Moldovenesc
10
3

Agentia Bucovina Mary Imobiliare Campulung Moldovenesc

Agentia Bucovina Mary Imobiliare-strada Liceului nr 2 ,prin calitatea serviciilor este o agentie importanta,pe piata imobiliara,cu un portofoliu vast de oferte imobiliare(vanzari,cumparari,inchirieri,cazare garsoniere,apartamente,case,vile,case de vacanta,cabane,spatii comerciale,birouri,terenuriin Campulung ...

2813 EUR/m2 | 48 m2

Campulung Moldovenesc, Suceava

Vând garsoniera 12mp, zona Gară Burdujeni, et 2 1

Vând garsoniera 12mp, zona Gară Burdujeni, et 2

Vând garsoniera, confort redus, 12mp, zona Gară Burdujeni