Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament 2 camere Braytim
9
3

De vanzare apartament 2 camere Braytim

Apartament la mansarda in Braytim cu doua camere decomandat. Apartamentul este format din living, dormitor, hol, baie, bucatarie, balcon si pod cu acces din living. Supra Fara utila 50mp. Suprafata totala 55 mp complet mobilat si dotat cu clima. Un loc de parcare in Cf.

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
2

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Giroc strada Neptun
8

Apartament 2 camere Giroc strada Neptun

-Proprietar - Vând apartament cu 2 camere situat in Giroc, Str. Neptun, cu o suprafață utilă de 49 mp + un balcon de 5,31 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 din 3 și este compartimentat astfel: - 1 dormitor; - living + bucătărie open space; - 1 hol acces; - 1 baie Situat la strada principala la 1 ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,
11
5

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,

Vind apartament in Lugoj zona Stadion 2 ; Bl 56 ; Ap 5 ; Jud Timis la etajul 1 ; compus din 2 camere ; bucatarie ; baie ; balcon ; in suprafata construita de 68 mp ; izolat exterior si interior ; instalatie de curent noua ; renovat total .( s-au la schimb cu casa cu întrare în curte ) Pe casa ...

1176 EUR/m2 | 68 m2

Lugoj, Timis

2 camere cu gradina Braytim
10
13

2 camere cu gradina Braytim

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, 55 mp utili+gradina proprie, in suprafata de 30 mp, mobila este facuta la comanda, utilat, se vinde exact cum arata in poze, bucatarie separata, dressing, loc parcare, asfalt pana in fata bloculuii, iluminat stradal, zona Braytim. Pret: 88000 ...

1600 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Proprietar: 3 camere, decomandat, loc de parcare, gradina proprie
10
12

Încăperi: 1 x dormitor matrimonial cu dressing și acces privat la baia mică 1 x dormitor oaspeți sau cameră pentru copii 1 x living 1 x hol de intrare combinat cu living 1 x bucătărie închisă 2 x băi 1 x hol principal Descriere Construcție 2015. Apartament cu 3 camere, decomandat, spațios. Se ...

2207 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Caut garsoniera

Caut garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara,pret 35000 euro

1850 EUR/m2 | 20 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2022, 32mp + Balcon și Parcare
5

Apartament 2022, 32mp + Balcon și Parcare

Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de o cameră modern și luminos, situat într-un imobil nou finalizat în anul 2022. Locuința este ideală pentru cei care caută confort, eficiență energetică și finisaje de calitate. Specificații principale: Suprafață: 32 mp utili + balcon; Etaj: 3 din 4, ...

2344 EUR/m2 | 32 m2

Giroc, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit,

1350 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament în zona extra centrală a Dumbrăviței lângă Kaufland
10

Vând apartament situat între cele două noi centre comerciale din zona Kaufland, apartamentul este situat la magazinul Cramele Recaș, este compus din două dormitoare, balcon închis cu termopan, două băi, living și bucătărie, cumpărătorul va beneficia de parcare trecută în CF, cu barieră , lift, apartamentul ...

2386 EUR/m2 | 88 m2

Dumbravita, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Proprietar Vând  Apartament Modern , 2 camere, 52mp
10
1

Proprietar Vând Apartament Modern , 2 camere, 52mp

Direct de la proprietar! Apartament modern 2 camere PARTER Giroc , în spate la hotel IQ| Locație TOP | Gata de mutat! Dacă îți dorești un apartament luminos, modern și excelent poziționat, acesta este exact ce cauți. Giroc în spatele Hotelului IQ 52 mp utili Bloc modern , construcție 2020 Parter ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Proprietar Iulius Mall
8
7

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
5

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO). Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Dumbravita, Timis

Salvează căutarea