Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Proprietar, vând apartament 2 camere 57m  115.000euro Mehala
5
2

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m 115.000euro Mehala

Proprietar, vând apartament 2 camere 57m în Complexul Sunbelt ,Mehala 115.000 euro. Apartamentul se află la faza de amenajări interioare ceea ce constituie un avantaj deoarece clientul poate alege modelul de podele sau gresie Blocul are izolație exterioară cu vată bazaltica nu cu polistiren, două ...

2018 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vând apartament 2 camere central
10
3

vând apartament 2 camere central

vând apartament 2 camere decomandate situat central str.Bucegi curte comună compusa din terasă, coridor,cămară alimente,baie, bucătărie mare, casa este izolată,termopane, instalație electrică nouă, încălzire centrală gaz nouă,mobilă la comandă,utilat complet preț 78000 euro negociabil.

1114 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Proprietar, Calea Martirilori bloc izolat termic
5
11

Proprietar, Calea Martirilori bloc izolat termic

Vand apartament 2 camere, 40 mp, etaj 3,primul bloc pe stanga la intrarea pe Calea Martirilori.Apartamentul se vinde molbilat si utilat, aer conditonat, incalzire de la retea. Costurile de intretinere mici, blocul fiind izolat termic.Geamuri si balcon PVC cu geam termopan.Statie de transport in fata ...

2025 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf
9

Proprietar,Vand ap 3 camere decom. , et 3 Freidorf

Propriatar, Vand ap 3 cam decomandat, et 3 , bloc termoizolat ,in zona Freidorf. centrala, aer conditionat,hota,72mp ,mobilat si utilat.Zona linistita.Lidl,Suprmarketuri si 3 parcuri aproape. E3 si E7 pt acces in centrul orasului..etc pret negociabil

1418 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului
5
2

Apartament de vânzare 2 camere,calea aradului

Vând apartament cu 2 camere semidecomandat 53 mp Calea Aradului est Dormitor Living Bucătărie Spatiu depozitare Dresing Baie 2 holuri Balcon închis cu termopan Instalația electrică și sanitară este schimbată Se vinde mobilat și utilat Etaj 4 Clima.frigider, plită pe inducție,cuptor,mașină de spălat ...

1679 EUR/m2 | 53 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apart 2 camere, living open space, decomandat, spatiu separat de gatit.Zona Lipovei
10

Proprietar, vand apartament 2 camere,zona Lipovei, mobilat, decomandat, living open space, spatiu separat de gatit(usa sticla, izolata,aragaz, cuptor, chiuveta, masina spalat vase). La 10 min. de mers pe jos la Iulius Mall, Dedeman,Euro, Kappa.Statia de autobuz linia 40 si E2 este la 100 m.Apartam.este ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament doua camere mansarda
9
1

Apartament doua camere mansarda

Apartament 2 camere, 54 mp, complet mobilat Aleea Actorilor, Calea Șagului | lângă Shopping City Se vinde apartament cu 2 camere, 54 mp, situat la mansardă, într-o zonă foarte căutată din Calea Șagului Aleea Actorilor, la doar câteva minute de Shopping City Timișoara. Ideal atât pentru locuit, ...

1407 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera zona Umt
5

Vand garsoniera zona Umt

Vand garsoniera in zona Umt, 24mp, compartimentata, hol, baie, bucatarie, dormitor, etaj 2, mobilata-utilata, gaz, caldura de la retea,

1958 EUR/m2 | 24 m2

UMT, Timisoara, Timis

Vând apartament 3

Vând apartament

Apartament 2 camere ,semidecomandat, cărămida,central.

980 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

proprietar ap doua camere confort 1
5
4

proprietar ap doua camere confort 1

proprietar, de vânzare apartament cu două camere confort 1, spațios, semidecomandat etajul 3. Două holuri, bucătărie mare cu debara , balcon mare cu lungime de 4m. Are centrala termica , parchet laminat, geamuri termopan, proaspăt igienizat în totalitate . Zona foarte bună cu magazine , parc. Cartier ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Lugoj, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber
9
16

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat liber

Comision 0%-apartament 3 camere decomandat situat pe bulevardul C.Sagului(vis-a-vis de cimitir) amenajat complet,centrala gaz,mobilat si utilat complet,geam la baie,gata de mutare!Etaj 7din 10 cu lift,bloc anvelopat,ocupabil imediat!

1685 EUR/m2 | 54 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apt 2 camere in calea sagului.
5
9

Vând apt 2 camere in calea sagului.

Vând apartament cu doua camere și baie și bucătărie recent renovat în calea sagului pentru mai multe detalii la tel. Rog seriozitate.

2121 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera in Timișoara
5
9

Vand garsoniera in Timișoara

Vand garsoniera la parter în Timișoara calea buziasului cu baie cu dus.bucatarie.geam termopan.gresie.faianta.se vinde cu mobila

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament
5
7

Proprietar vând apartament

Se vinde direct de la proprietar apartament in zona medicina, situat la et 1 din 4, cu vedere pe 3 părți, 4 camere, 2 bai, balcon și garaj inclus pe cf ul apartamentului. Apartamentul a fost renovat complet in 2009 și se vinde utilat și semimobilat. Pentru detalii, informații suplimentare și vizionare ...

2644 EUR/m2 | 87 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
3

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...