Promovat
Apartament 2 camere.DECOMANDAT. Etaj 2. Zona Eso. Bloc Nou. Disponibil imediat.
12
6

Apartament cu 2 camere zona Eso, 50 mp utili + un balcon de 5 mp, decomandat, etaj 2, baie cu geam, debara cu geam, posibilitate inchidere bucatarie, zona asfaltata, aproape de mijloace de transport in comun, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret: 85.000 eur; Te ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, decomantat, etajul 2 , zona Spitalul Judetean
18

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, localizat in zona Girocului, langa Spitalul Judetean. Apartamentul este situat la etajul 2 din 4 si are o suprafata utila de 66 mp utili + balcon Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie - living spatios - ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

Spitalul Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.
11

Langa LIDL. Etajul 2. Mobilat si utilat complet.

De vanzare, apartament in bloc nou, langa LIDL Giroc, 2 camere, spatios, luminos, la etajul 2, cu balcon generos de 8 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, aer conditonat, mobilat si utilat complet, loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, 97.000 Euro, negociabil. 0755793075

1940 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartamente 2/3 camere, 47/73 mp utili, parter/etaj 5 -  Giroc Eso
3

Apartamente 2/3 camere, 47/73 mp utili, parter/etaj 5 - Giroc Eso

ID: P1901 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere, alcatuite din apartamente cu 2 camere de 47mp utili, 53mp utili si respectiv cu 3 camere de 73mp utili. Se pot alege finisajele. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie. -Aproape ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament cu 2 camere si gradina in Giroc
7

Apartament cu 2 camere si gradina in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare apartament cu 2 camere,situat in Giroc. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 56 mp, la care se adauga un balcon si o curte proprie ,accesibil din living, oferind un spatiu ideal pentru relaxare. Se afla la parterul unui imobil construit in 2022. Decomandat,este ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Eso
5

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Eso

Heigl Estate vă propune spre vânzare apartamente noi, cu 2 camere, situate în Giroc, într-o zonă foarte bună Apartamentele au suprafețe: 53 și 55 mp utili și sunt complet decomandate, cu bucătărie închisă – un avantaj esențial pentru confort și funcționalitate. Sunt alcătuite din : -Hol -Living -Bucatarie ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere in Giroc
5

Apartament cu 3 camere in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu trei camere in Giroc. Imobilul se afla intr o zona linistita, cu multe facilitati aproape fiind perfect pentru familii! Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp la care se adauga un balcon de 4 mp si un loc de parcare. Confortul ...

1594 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc cu comision 0%
9

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc cu comision 0%

Heigl Estate va propune spre vanzare in exclusivitate si cu comision 0% un apartament cu doua camere decomandat in Giroc. Imobilul se afla intr o zona linistita, cu multe facilitati aproape fiind perfect pentru familii! Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga un balcon de ...

1827 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament finalizat cu 2 camere decomandat in Giroc
4

Apartament finalizat cu 2 camere decomandat in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu doua camere decomandat in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp la care se adauga un balcon de 4 mp si un loc de parcare. Imobilul este finalizat la finalul anului 2025! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie ...

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc in zona Hotelului IQ
4

Apartament cu 2 camere in Giroc in zona Hotelului IQ

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu doua camere in Giroc care este situat in zona Hotelului IQ. Apartamentul are o suprafata utila de 48 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea pardoseala. ...

1958 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si gradina in Giroc
6

Apartament cu 2 camere si gradina in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si gradina, situat in Giroc. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53mp la care se adauga si gradina de 40mp care este intabulata. Apartamentul dispune de 2 locuri de parcare dintre care ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc (Calea Urseni)
5

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc (Calea Urseni)

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere pe Calea Urseni. Locuinta are o suprafata utila de 53mp, la care se adauga un balcon de 5mp. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala, apartamentul dispune de un loc de parcare. ...

1566 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc pe strada Neptun
5

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc pe strada Neptun

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu doua camere in Giroc care este situat in zona Hotelului IQ. Apartamentul are o suprafata utila de 53 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea ...

1868 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere si 2 balcoane in zona Braytim PERFECT PENTRU INVESTITIE!
5
1

Heigl Estate vă propune în exclusivitate spre vânzare apartamente cu 2 camere si 2 balcoane în zona Braytim. PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie openspace -hol -dormitor -baie -2 balcoane Dotari: -centrala cu wi-fi -wc cu self cleaning si soft touch -videointerfon -finisaje ...

1717 EUR/m2 | 46 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat cu  2 camere in Giroc
5

Apartament decomandat cu 2 camere in Giroc

Heigl Estate vă propune spre vânzare apartamente cu 2 camere în zona hotel IQ . PERFECT PENTRU INVESTIȚIE!!! Pozitionare excelenta! Compartimentare: -living -bucatarie inchisa -hol -dormitor -baie -balcon Disponibilitate: -45 mp utili compartimentare: openspace si bucatarie inchisa - 83.000 eur -53 ...

1844 EUR/m2 | 45 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere mobilat si utilat in GIROC
8

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat in GIROC

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 70 mp la care se adauga un balcon de 7 mp si 2 locuri de parcare trecute in CF. Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea in pardosea! Imobilul se afla la etajul ...

1914 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7
1

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc
7

Apartament cu 2 camere in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga un balcon de 8mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin ...

1635 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc in zona unitatii militare
7

Apartament cu 2 camere in Giroc in zona unitatii militare

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona unitatii militare. Apartamentul are o suprafata utila de 56 mp la care se adauga un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea ...

1473 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc
9

Apartament cu 2 camere decomandat in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 55 mp la care se adauga un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin pardoseala. ...

1764 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc pe Calea Urseni
7

Apartament cu 2 camere in Giroc pe Calea Urseni

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc. Apartamentul are o suprafata utila de 43 mp la care se adauga un balcon de 5mp. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu incalzirea prin calorifere si aparatul ...