Promovat
Apartament 4 camere decomandat, zona Steaua Timișoara - proprietar
10
3

Proprietar, vând direct, fără comision, apartament cu 4 camere decomandat situat în zona Steaua din Timișoara, în apropierea Shopping City Timișoara (Iulius Mall) - 2 până la 5 minute pe jos. Apartamentul este situat într-un bloc construit în 1990, cu structură solidă din beton, având compartimentare ...

1350 EUR/m2 | 100 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Giroc
5

3 camere Giroc

3 camere Giroc cu grădină 75mp grădină Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere full decomandat La parter cu grădină , 2 locuri de parcare , 2 balcoane La cheie Încălzire în pardoseală Suprafață utilă apartament 68 mp Plus cele 2 balcoane și gardina Preț 140000 euro neg Tel ...

1867 EUR/m2 | 75 m2

Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament cu 3 camere la parter cu centrala langa Iulius Mall
13
2

. + ( ) ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Circumvalațiunii, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere decomandat în complexul rezidential Banu Construct
15
3

Vând apartament cu 3 camere decomandat, 67 mp utili, bloc 2008, situat în zona Aradului, în Complexul Banu Construct, pe strada Gheorghe Ivanescu. Imobilul este situat la parter înalt și este compartimentat astfel: living open space cu bucătărie 2 dormitoare baie dressing hol Imobilul are centrală ...

1851 EUR/m2 | 67 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului
11
2

Vand apartament cu 1 camera in Calea Aradului

Vă propunem spre vânzare apartament decomandat cu o camera în Timișoara în Calea Aradului aproape de Iulius Mall Imobilul este situat la parter și are centrala proprie pe gaz Suprafața : 36 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie - balcon Preț: 72000 euro Pentru detalii și ...

2000 EUR/m2 | 36 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - Penthouse de vânzare în Timișoara pe Calea Torontalului
16
2

Direct de la proprietar - PENTHOUSE de vânzare în Timișoara - ATENEO RESIDENCE Dacă îți dorești să cumperi o locuință exclusivistă definită prin lux, spațiu generos și facilități superioare această proprietate îți oferă o experiență de nivel înalt caracterizată prin confort și intimitate. Imobilul este ...

2762 EUR/m2 | 101 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF
15
3

Vand apartament cu doua camere + boxă inclusă în CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1872 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara
10
7

Apartament decomandat 3 camere zona centrală, Timișoara

Proprietar, vând apartament decomandat, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 al unui bloc cu 4 nivele, lângă Piața Unirii. La doar câteva minute de Iulius Mall și Școala Gimnazială nr. 16, acest apartament reprezintă o oportunitate excelentă pentru o familie sau pentru cei care își doresc să ...

2188 EUR/m2 | 80 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

proprietar
5

proprietar

Ap are 50mp ,complet mobilat si utilat , in apropiere este lidl,kaufland școală , magazine , spitalul județean la 5 minute de mers pe jos , apartamentul este din bca +rigips ( pereti exteruori sunt din bca + nu se aude zgomot de la vecini este foarte bine izolat este la mansarda + clasa energetica ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament 4 camere decomandat, central in Timișoara
9
3

Se oferă spre vânzare apartament 4 camere decomandat situat la etajul 3 4 intr-un bloc reabilitat termic, pe o strada închisă, poziționat excelent in zona Circumvalatiunii, cu o suprafață de 78.5 mp, apartamentul este compartimentat practic si luminos beneficiind de vedere pe doua părți. Compartimentare: ...

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita 8

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita, etaj 4, acoperis tigla, bloc anvelopat, construita din uscatorie, 4 familii pe etaj, suprafata cca. 15 mp, mobilata si utilata complet, baie proprie cu vana, hol si o mica camera, fara agentii, ocupabil imediat, ideala pentru investitie - chirie (se inchiriaza ...

1733 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric
10
1

Preț negociabil! Apartament 2 camere Timisoara- Zona Fabric

Proprietar vând apartament 2 camere, semidecomandat la 5 km de Centrul Timisoarei. Apartamentul se afla pe strada Kogălniceanu, chiar langa Kaufland, la demisol, foarte aproape de școală, de linii de tramvai, la 7 min pe jos pana la Iulius Mall, la 3 min de Piata Badea Cartan. Se pretează că spatiu ...

1274 EUR/m2 | 62 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Proprietar vînd ap 3 cam decomandat bloc nou 2017 cu terasă acoperită de18m2 ap 60 m2 utili în zona
5
1

Proprietar vînd ap 3 cam decomandat bloc nou 2017 cu terasă acoperită de18m2 ap 60 m2 utili în zona Buziașului pe str Olarilor nr 5 apartamentu se vinde nemobilat și neutilat la preț 126000 euro sau mobilat și utilat complect la preț 133000 euro neg blocu are lift la 3 nivele ap se află la penthouse ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

Ciarda Roșie, Timisoara, Timis

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,
11
5

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,

Vind apartament in Lugoj zona Stadion 2 ; Bl 56 ; Ap 5 ; Jud Timis la etajul 1 ; compus din 2 camere ; bucatarie ; baie ; balcon ; in suprafata construita de 68 mp ; izolat exterior si interior ; instalatie de curent noua ; renovat total .( s-au la schimb cu casa cu întrare în curte ) Pe casa ...

1176 EUR/m2 | 68 m2

Lugoj, Timis

Apartament deosebit , 121 mp, luminos si spatios in zona foarte linistita
9

Descriere Proprietar vand apartament cu 3 camere decomandat,intr-o zona de case foarte linistita cu vecini de treaba (romani). Caracteristici : - 121 mp - 2 dormitoare, dressing, baie (cu vana si 2 geamuri) , bucatarie + living open space , terasa (inchisa complet cu geamuri de termopan tripane) si ...

2190 EUR/m2 | 121 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere mobilat, bloc nou 2025 + parcare, Giroc | Inchiriat cu 360 euro
8
1

Proprietar fara comision Pret: 84.900 euro negociabil Apartamentul se vinde cu tot cu chiriasi, chiria actuala fiind de 360 euro luna. Este ideal pentru investitie, deoarece genereaza venit imediat din inchiriere. Se ofera spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1 din 3, complet ...

2123 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand garsoniera  24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta
10
11

Proprietar vand garsoniera 24 mp utili (15 mp in CF), Timisoara Str. Polona 2, pozitie excelenta

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera situata in Timisoara, pe strada Polona nr. 2, parter, fiind primul bloc de pe strada principala, chiar la intrarea dinspre oras centura, conform locatiei din harta atasata. Garsoniera este situata la parter, oferind acces facil. Imobilul este intabulat in Cartea ...

1500 EUR/m2 | 24 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Vând apartament
10
2

Vând apartament

Apartament 3.amere,decomandat,circular+boxa la subsol. Apartamentul are 2 box e, 2 holuri, balcon de 5mp,.Este situat la et. 4 din 4,vis-a-vis de p-ta Doina, Calea Sagului, str. MUREȘ, Timisoara

2000 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vânzare!
4
4

De vânzare!

Garsonieră de vânzare ideală pentru locuit sau investiție Se oferă spre vânzare o garsonieră bine situată și luminoasă, perfectă atât pentru locuit, cât și pentru investiție (închiriere). Detalii principale: Suprafață: 12mp Etaj: parter Baie proprie Bucătărie funcțională Mobilată și utilată ...