Vând apartament Timișoara - zona Lipovei
10
5

Vând apartament Timișoara - zona Lipovei

PROPRIETAR: Vând un apartament cu 3 camere, situat în zona Lipovei, Timișoara, în apropiere de Lidl, pe strada Martir Alexandru Grama. Apartamentul are o suprafață utilă de 44 mp și este poziționat la etajul 2. Compartimentarea a fost optimizată, rezultând două dormitoare. Bucătăria a fost transformată ...

2091 EUR/m2 | 44 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand ap.3 camere, dec, Calea Sagului, etaj 9, 65 mp
10
5

Anunt apartament 3 camere Timisoara proprietar vand ap. 3 camere decomandat, 65,3 mp Calea Sagului nr.53, balcon logie Se vinde apartament cu 3 camere decomandate situat in Timisoara, zona Calea Sagului, la etajul 9 din 10 intr-un bloc construit in 1977, cu 2 lifturi. Suprafata utila: 65,3 ...

1400 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Promovat
Bloc Nou. Zona Eso. Terasa 11 mp. Etaj 1. Transport in comun. Lift.
12
10

Apartament cu 2 camere in Bloc Nou in zona Eso, et 1, aproape de mijloc de trasnport in comun, 53 mp utili si o terasa de11 mp, finisaje de calitate, bloc cu lift, centrala proprie cu incalzire prin pardosaeala,baie cu geam, usi mega door un loc de parcare inclus in pret.Detalii tehnice: bloc intergal ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Propietar vand schimb Apartament 2 camere balcon Lux sagului str.Ana ipatescu  Mall shopping city
10
10

Propietar vand schimb Apartament 2 camere balcon Lux sagului str.Ana ipatescu Mall shopping city

Propietar vând apartament 2 camere cu balcon etaj 4 Semidecomandat 42mp Finisaje Lux in calea sagului zona turist str Ana ipatescu 2 min de mall city piața aurora școli bănci farmaci magazine transporturi parcări etcc complet renovat încă se lucrează și se folosesc materiale premium se vinde la prețul ...

2143 EUR/m2 | 42 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Ap.3 camere spațios cu centrala termica zona Complexul Studentesc-Olimpia
10

De vânzare apartament cu 3 camere spațios, compus din : hol intrare, bucătărie , sufragerie, hol intermediar 2 dormitoare, 1 baie, 1 balcon. Apartamentul are suprafata utila de 67 mp + balcon, este situat într-un bloc cu lift etaj intermediar, în zona Complexul Studentesc - Olimpia , pozitie foarte ...

1896 EUR/m2 | 67 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare parter 2 locuri de parcare Mures Timisoara
24
5

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit, situat la parterul unui bloc nou cu doar 6 apartamente, construit recent, într-o zonă liniștită și bine conectată. Cu o suprafață utilă: 40,77 mp (fără terasă) Două intrări flexibilitate și confort sporit Loc de parcare inclus în CF Încălzire în pardoseală ...

2561 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere
5
18

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere

Persoana fizica, ofer spre vânzare apartament 3 camere, baie si bucătăria complect renovate, conf. imagini, parchet lemn masiv, termopane inclusiv la balcon, instalatie incalzire cupru, termostate la calorifere, incalzire centralizată, de la oraș. Zona Spital Judetean.

1805 EUR/m2 | 67 m2

Timisoara, Timis

Promovat
12
10

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Vand apartament
10

Vand apartament

Vând apartament, 60mp utili, decomandat, confort 1, etc.4, 2 camere, 2 balcoane, bucătărie mare+spais, debara, baie mare, 2 holuri, centrala termica Viessmann, aer condiționat, izolat termic la interior, zona Dâmbovița Nora, tramvai 2,7,9, Carrefour Market, Profi, Lidl, Shopping City in apropiere. ...

1583 EUR/m2 | 60 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7
1

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, Piata Balcescu
10
1

Apartament cu o camera, Piata Balcescu

Apartamentul este situat pe strada Ciprian Porumbescu, la 50m de Piata Balcescu-o zona centrala a orasului. La 15 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest si 17 minute pana in Piata Victoriei. Se afla la etajul 4 al unui imobil cu 5 etaje. Suprafata utila este de 29.5mp, avand o buna compartimentare: -hol ...

2645 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare
10
2

Propietar Apartament 3 Camere de Vînzare

PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane vedere pe două părți .2 apartamente pe nivel.10 apartamente în tot blocul.Spatiul Verde în spatele blocului de 700 mp trecut în cf cotă parte .Grădină în fața blocului ...

1673 EUR/m2 | 75 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare
7

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare

Apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de strada principala si de mijloc de trasport in comun intr-un imobil cu regim de inaltime P+2E+M, construit din caramida porotherm. Suprafata utila de 50 mp utili. Model cu dressing debara. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala. Aparat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Vand apartament 4 camere
10
9

Vand apartament 4 camere

Cu suprafata generoasă de 111mp utili,et.1,curte comuna,hol de acces,baie si toaleta de serviciu,bucătărie, cămară de alimente si rafturi,gresie,faianță,parchet,geamuri termopane si jaluzele aluminiu,plasa,usa siguranta cu închidere in patru parti,centrala gaz dar si teracote,una Gioconda,terasa si garaj(suprafata ...

1802 EUR/m2 | 111 m2

Fabric, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc
9
8

Apartament 3 camere + 10 mp terasa | Giroc

*Apartament modern 3 camere Giroc, la 2 minute de centura Timișoarei** Se oferă spre vânzare un apartament modern, complet mobilat și utilat, situat la etajul 3 din 3 al unui imobil bine întreținut. Locuința dispune de un balcon generos și un pod de depozitare, ideal pentru momentele de relaxare. **Suprafață:** * ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
4

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 3 camere
10
1

Vand apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Salvează căutarea