Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
3

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

vand apartament 3 camere decomandat zona Medicina

vand apartament 3 camere decomandat zona Medicina

Apartament deosebit, foarte frumos și bine poziționat, zonă liniștită Bloc masiv din cărămidă cu boxă intabulată, doar 9 apartamente pe scara

3036 EUR/m2 | 84 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
24

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit, necesita renovat.1500 m2

1500 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament nou cu 2 camere
6
50

Vand apartament nou cu 2 camere

Apartamente de vanzare direct de la dezvoltator in cadrul proiectului Agriculturii Residence, apartamentele sunt cu 2 camere si se afla intr-un bloc nou structurat P+2E situat in Lugoj intr-o zona rezidențiala pe str. Agriculturii cu suprafete de 49 mp utili + balcon 6mp si 56 mp utili +balcon 6mp. Apartamentele ...

1327 EUR/m2 | 49 m2

Lugoj, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Ocazie!! Dumbravita | Etaj 3 | 112 mp utili + 18 mp terasa | Mobilat si utilat!!!
10

COMISION 0%!!! Agenția imobiliară Gruici Estate vă propune, în exclusivitate, spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 3 din 3, în Dumbrăvița, pe strada Mikszáth Kálmán, într-o zonă aflată în continuă dezvoltare. Apartamentul are o suprafață utilă de 112,18 mp, la care se adaugă ...

982 EUR/m2 | 112 m2

Timisoara, Timis

Suprafata generoasa. Aproape de Profi. Etaj intermediar. Lift. 2 Locuri de Parcare
11
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, bloc nou, situat chiar la limita dintre Giroc si Timisoara, pozitie excelenta, aproape de Profi si de Eso. Incalzire in pardoseala, Bloc cu lift, Model foarte bine compartimentat, suprafata generoasa, 2 bai, dressing, terasa, zidarie caramida, 2 locuri de Parcare ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. nou in oras. lift.
9
5

Fara comision. nou in oras. lift.

Ofer spre vanzare FARA COMISION, apartament cu 2 camere, aproape de Shopping City si de LIDL, in bloc nou, CF de Timisoara, model bine compartimentat, lift, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, loc de parcare inclus in pret, baie cu geam, zidarie complet caramida. Disponibil imediat. Pret ...

1970 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar Vând  Apartament Modern , 2 camere, 52mp
10
1

Proprietar Vând Apartament Modern , 2 camere, 52mp

Direct de la proprietar! Apartament modern 2 camere PARTER Giroc , în spate la hotel IQ| Locație TOP | Gata de mutat! Dacă îți dorești un apartament luminos, modern și excelent poziționat, acesta este exact ce cauți. Giroc în spatele Hotelului IQ 52 mp utili Bloc modern , construcție 2020 Parter ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament decomandat cu două camere!
5
7

Apartament decomandat cu două camere!

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu două camere, decomandat, 47,68 mp,etaj 6 din 10, zona Dâmbovița, renovat complet, absolut totul nou. Prețul este 86500 euro.

1814 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Salvează căutarea