Promovat
Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
13

1566 EUR/m2 | 44 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
2

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere-Cartierul rezidențial IRIS, COMISION 0%
10
3

Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, cu o suprafață utilă de 54,37 mp, situat într-un complex rezidențial apreciat Cartierul Iris, în zona Aradului Torontalului. Etaj 5 din 8, într-un imobil modern, dotat cu 2 lifturi, monitorizare video 24din24 și acces securizat. ...

2538 EUR/m2 | 54 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
4

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament 3 camere
11
15

Vând apartament 3 camere

Ap situat ultracentral,bloc de cărămidă 3 camere, 72 mp, etaj 3, baie, bucătărie, balcon + garaj. Se vinde parțial mobilat+ electrocasnice.Se află pe Spl. C. Brediceanu, Lugoj, la 3 min de mers pe jos de Lic Brediceanu, universitatea Dragan, magazine alimentare, la 5 min de centrul orașului, langa parcul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Lugoj, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter
1
2

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter

Proprietar Apartament (zonă rezidențială an 2023, Aleea cu plopi)situat la Parter, aer condiționat, încălzire în pardoseală, centrala proprie gaz, compus din: -Bucatarie+Living, 19,2 mp -Hol, 2,7mp -Dormitor, 14,6 mp -Terasa, (balcon) 12 mp - Baie cu vană 5,3 mp - 4 locuri de parcare x13 mp ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
13

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă   Zona Soarelui

Vânzare directă de la proprietar: apartament lux, mobilat complet, locație excelentă Zona Soarelui

Apartament 2 camere, proprietar direct Zona Soarelui, lângă Parcul Pădurice Se oferă spre vânzare apartament modern, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Timișoara Zona Soarelui, chiar lângă Parcul Pădurice. Vânzarea este direct de la proprietar. Detalii generale: - Suprafață utilă: ...

3125 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .
16
2

Zona Mircea cel Batran, model mare,garaj .

De vânzare apartament cu patru camere mari, confort I, etajul 3 ,decomandat, două bai si doua balcoane unul deschis cu vedere spre spațiu verde iar celalalt este închis si are vedere spre strada ,85 mp suprafață utilă. Apartament se află la etajul 3 iar ca și îmbunătăți are;geamuri termopan, uși ...

1765 EUR/m2 | 85 m2

Mircea cel Batran, Timisoara, Timis

Apartament Complet Renovat si Mobilat, 2 dormitoare,decomandat
9
2

Se vinde apartament cu 2 dormitoare, situat la etajul 4, bloc izolat termic. Apartamentul are o suprafață de 56 mp ,decomandat. 2 Dormitoare Debara Bucătărie Baie Hol Balcon inchis Rulouri exterioare Se vinde mobilat și utilat, fiind dotat cu: - centrală termică - aer condiționat -mașină de spălat ...

1179 EUR/m2 | 56 m2

Sannicolau Mare, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Vand apartament 2 camere
6
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere,zona Dacia,str.Dropiei nr 4,etaj 3,renovat,mobilat si utilat complet,33 m2 utili,balcon!

2106 EUR/m2 | 33 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vând apartament în zona extra centrală a Dumbrăviței lângă Kaufland
10

Vând apartament situat între cele două noi centre comerciale din zona Kaufland, apartamentul este situat la magazinul Cramele Recaș, este compus din două dormitoare, balcon închis cu termopan, două băi, living și bucătărie, cumpărătorul va beneficia de parcare trecută în CF, cu barieră , lift, apartamentul ...

2386 EUR/m2 | 88 m2

Dumbravita, Timis

De vanzare urgent
10
10

De vanzare urgent

Proprietar vand urgent garsoniera 16 mp în zona Kaufland Sagului la etaju 4 4 zona liniștită aproape de centru, gara, piata, liber de ori ce sarcina pret 31500 euro ușor negociabil în Timișoara bună de investiție. Se vinde mobilat.

1969 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

PROPRIETAR, vand apartament 4 camere, 2 bai, etaj 1, decomandat, boxă la subsol, in zona Lipovei
10
3

PROPRIETAR, vând apartament 4 camere, 2 bai, decomandat, etaj 1, în zona Lipovei. CARACTERISTICI PRINCIPALE: -apartamentul este complet mobilat și utilat, -suprafață utilă 79 m , suprafață totală 86m , -pereții exteriori izolați pe interior, foarte călduros iarna, -boxă la subsol,cu rafturi metalice, ...

2022 EUR/m2 | 79 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, Torontalului
4
5

Vand Cesionez promisiune vanzare-cumparare Apartament cu 2 camere, Tip D, Cartier Ateneo, zona Torontalului. Apartament zona Torontalului, Nordul Timișoarei, in bloc constructie noua, proiect aflat in derulare. Cesionez sau vand promisiune vanzare-cumparare apartament Tip D, cu o suprafata utila de ...

1875 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
1

2 camere, mobilat, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR Apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 mp utili + 2 mp balcon tip logie), poziționat pe colț, cu ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2118 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10
8
7

Vând apartament în Timișoara str Nagy Eugen nr 10

Apartament 56 m pătrați,etj 4,acoperiș izolație termică exterioară,centrala prin condensare,aer condiționat,baie renovată recent,geamuri termopane,uși schimbate,bucătărie cu gresie,faianță și camere cu parchet laminat 90,000 preț fix

1554 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Salvează căutarea