Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament la demisol, pentru locuit sau spatiu comercial
19
1

Vand apartament cu 2 camere, demisol, pretabil locuinta sau spatiu comercial, S-80 mp, parchet,faianta, gresie, termopane, ocupabil imediat, zona Bld. Dragalina , aproape de Colegiul Bănățean. Pret. 85000 euro

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Marasti
8
4

Apartament 2 camere Zona Marasti

Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament decomandat
5
1

Proprietar vând apartament decomandat

Proprietar Vănd apartament standard cu 3 camere decomandat etaj 4 ,cu vedere față și spate ,anvelopat termic, două balcoane două băi dintre care una cu aerisire naturală. Bucătăria cu șpais și o debara depozitare pe hol. Necesită puțină renovare , perfect pentru noului proprietar, pentru aș face după ...

1594 EUR/m2 | 64 m2

Dâmbovița, Timisoara, Timis

Apartamente COMISION 0 la cheie de vânzare direct de la PROPRIETAR, TVA inclus
7
5

APARTAMENTE la cheie de vânzare DIRECT de la PROPRIETAR în Dumbrăvița, pe bld. Ion Creangă, colț cu Petre Țuțea, situate la Nivelul I și II ale unui bloc cu o suprafață de 68 mp + balcon 20 mp configurate astfel: -hol -2 dormitoare -living + bucătărie open space -baie -un balcon -1 loc de parcare inclus ...

2096 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Vand apartament 2 camere decomandat 3

Vand apartament 2 camere decomandat

tel. Proprietar vând apartament 2 camere, confort 1, etaj 4, în zona Soarelui Lunga, foarte aproape de Școala Generală nr. 30. Apartamentul dispune de gaz, curent, canalizare și este situat într-o zonă liniștită, cu acces rapid la mijloace de transport în comun (tramvai și firobuz). În apropiere ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera micuța 12 mp
7
3

Garsoniera micuța 12 mp

Garsonieră de vânzare direct de la proprietar! Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland. Autobuzul 33 sau E1. E8 la 2 minute de mers pe ...

2083 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere
5

Apartament de vânzare 2 camere

Direct de la Proprietar ofer spre vanzare apartament 2 camere situat la etajul 2 al unui imobil cu 2 etaje din Vatra Satului Sanandrei [zona centrala ], la o distanta de doar 8 km de Timisoara. Suprafata utila a proprietatii este 50 mp fiind structurat astfel ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Sanandrei, Timis

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie
9
1

Apartament cu scara interioara,Dorobanti ,105 mp Ocazie

Apartament spațios zona Dorobanți , deosebit,105 mp etaj 4 și 5 ,pod deasupra cu țiglă l,iber ,2 balcoane,2 bai Dispune de living open space cu bucătărie,baie ,balcon iar la etaj 2 dormitoare,baie cu cada și balcon .Apartamentul are centrala pe gaz ,vedere panoramica aproape de magazine, scoli,parcare ...

1167 EUR/m2 | 105 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.
20
10

Decomandat. La 2 pasi de Shopping City. 2 bai.

Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
10

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare
7

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare

Apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de strada principala si de mijloc de trasport in comun intr-un imobil cu regim de inaltime P+2E+M, construit din caramida porotherm. Suprafata utila de 50 mp utili. Model cu dressing debara. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala. Aparat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
19
1

1063 EUR/m2 | 80 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera, Piata Balcescu
10
1

Apartament cu o camera, Piata Balcescu

Apartamentul este situat pe strada Ciprian Porumbescu, la 50m de Piata Balcescu-o zona centrala a orasului. La 15 minute de mers pe jos de Universitatea de Vest si 17 minute pana in Piata Victoriei. Se afla la etajul 4 al unui imobil cu 5 etaje. Suprafata utila este de 29.5mp, avand o buna compartimentare: -hol ...

2645 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Langa ESO. Etaj intermediar. Decomandat. 2 Bai. Suprafata generoasa
9
18

Vand apartament 3 camere, 2 bai, DECOMANDAT, 74 mp utili + TERASA, in BLOC NOU, izolat termic exterior, situat langa Benzinaria ESO, in zona Girocului, avand acces facil la mijloace de transport si magazine. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui
6

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui

Garsoniera are 13 mp este situat în zona Soarelui lângă parc ,școală 30 ,magazine ,este la etajul4 blocul avand acoperis.In Cf este trecut ca aprtament este in bloc de apartamente.Caldura este de la Colterm are plita electrica, masina spalat rufe și frigider este micuța dar dotata cu tot.Mobilierul și ...

2877 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere bloc nou  IRIS Aradului
10
5

Apartament 2 camere bloc nou IRIS Aradului

Proprietar vind apartament 2 camere Ansamblul IRIS strada Marginii Finalizat in 2024 Certificat nZEB Panouri solare Pompe de căldură Termoizolație 20 cm 2 lifturi Kone Supraveghere video Apartamentul este situat la etajul 7 din 11 cu suprafața utila de 58.6 mp. Apartamentul dispune de: ...

2627 EUR/m2 | 59 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar
10

Apartament cu doua camere, decomandat, Soarelui. Proprietar

Direct proprietar, comision 0%! Apartament cu doua camere, decomandat, suprafata utila 50mp. Situat la parterul unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Zona Traian -Utilitati incluse in pret
6
2

Zona Traian -Utilitati incluse in pret

Zona Traian. Utilitati incluse in pret. Maxim 2 persoane.. Pretul difera in functie de locuinta aleasa .

10 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF
10
4

unicat CENTRAL 3cam+garaj+boxa decomandat 80mp Timisoara+30mp teren in folosinta in CF Specificații: Suprafata utila incalzita: 80mp Clasa energetica: C Consum total de energie primara: 278,34 Consum total din surse regenerabile: 0 Indice emisii echivalent CO2: 65,18 Numar camere: 3 camere Numar bai: ...

1875 EUR/m2 | 80 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea