Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
8

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
4

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
45

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 104.000 Eur., negociabil. ...

2000 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran
10
7

Apartament 4 camere, 2 băi, loc parcare subteran

Oferim spre vanzare apartament cu 4 camere, 2 bai, bucatarie si balcon, etaj 3, partial mobilat. Finisaje de lux, incalzire in pardosea, centrala termica pe gaz, aer conditionat, geamuri termopan triplu-stratificat cu izolare termica si fonica excelenta, toate geamurile si usile prevazute cu site retractabile. ...

2235 EUR/m2 | 85 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere mari, parchet masiv, tavane înalte, strada General Ion Dragalina 130.000 euro
1
6

Se oferă spre vânzare un apartament cu farmec aparte, situat într-un imobil din zona Iosefin, pe strada General Ion Dragalina o locație apreciată pentru arhitectură și proximitatea față de centrul orașului. Locuința are aproximativ 68 mp și este amplasată la etajul 2. Configurația este semidecomandată, ...

1912 EUR/m2 | 68 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
10

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC
8
3

Apartament Nou, pe două nivele , GIROC

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 153000 euro.Tel 0745126783

1530 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament NOU, P+ E
8
2

Apartament NOU, P+ E

De vânzare 1 2 Dupex P+E,proiect modern cu o suprafață utila de 100 mp ,terasă si loc de parcare. Imobilul se predă la cheie cu finisaje deosebite. Prețul solicitat de proprietar este de 160000 euro.Tel 0745126783

1600 EUR/m2 | 100 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
3 camere | centrala proprie | mobilat si utilat | zona buna | apartament nou |
8
1

Vă ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat în bloc izolat termic exterior, în zona Calea Urseni. Etaj 3 din 3. Suprafață utilă: 70 mp + 2 balcoane cu suprafață totală de 15 mp. 1 baie cu cabină de duș. Loc de parcare inclus în CF. Apartament nou, locuit aproximativ o lună. Se vinde mobilat ...

1629 EUR/m2 | 70 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni
12
3

Bloc nou-lux, Zona C.Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 59 mp,plus terasă mare si loc de parcare. Prețul solicitat de proprietar este de92000 euro. Tel 0745126783

1559 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.
5
1

Amenajat nou, lângă Spitalul Județean.

De vânzare apartament cu trei camere, confort I, etajul II, semidecomandat. Apartamentul a fost amenajat nou-modern si se vinde semimobilat. Locația apartamentului este chiar in apropierea Spitalului Județean. Prețul solicitat de proprietar este de 120000 euro. Tel 0745126783.

1818 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Apartamente COMISION 0 la cheie de vânzare direct de la PROPRIETAR, TVA inclus
7
5

APARTAMENTE la cheie de vânzare DIRECT de la PROPRIETAR în Dumbrăvița, pe bld. Ion Creangă, colț cu Petre Țuțea, situate la Nivelul I și II ale unui bloc cu o suprafață de 68 mp + balcon 20 mp configurate astfel: -hol -2 dormitoare -living + bucătărie open space -baie -un balcon -1 loc de parcare inclus ...

2096 EUR/m2 | 68 m2

Dumbravita, Timis

Piața operei- ultracentral
10
10

Piața operei- ultracentral

De vânzare apartament cu trei camere, bucătărie mare cu camară si camera de serviciu, două bai,etajul 3 din 4,clădire istorică, 130 mp. Apartamentul are toată tâmplăria și parchetul originale care sunt în stare foarte bună. Clădirea beneficiază de lift nou.Prețul solicitat este de 310000 euro.Tel ...

2385 EUR/m2 | 130 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.
20
12

Cladire istorica, langa Colegiul Bănățean.

De vânzare apartament 2 camere etaj 1, suprafață utilă 82mp plus boxa 9 mp și garaj 18 mp centrala termica proprie,clima.Imobilul este situat nu departe de centru cu acces facil rapid la școli ,grădinițe, spatii comerciale, stații de mijloace de transport în comun.Locuinta se vinde complet mobilata ...

1927 EUR/m2 | 82 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

CENTRU, apartament in vilă
19
3

CENTRU, apartament in vilă

De vânzare apartament in vila, parter înalt, clădire istorică cu demisol înalt. Apartamentul a fost renovat si mobilat nou-lux, toate materiale folosite sunt de cea mai bună calitate, tot mobilierul este Mobexpert. Suprafață utilă a apartamentului este aproximativ 90 mp si este compartimentat astfel: ...

2778 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
9

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

vând apartament 2 camere central
10
3

vând apartament 2 camere central

vând apartament 2 camere decomandate situat central str.Bucegi curte comună compusa din terasă, coridor,cămară alimente,baie, bucătărie mare, casa este izolată,termopane, instalație electrică nouă, încălzire centrală gaz nouă,mobilă la comandă,utilat complet preț 78000 euro negociabil.

1114 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF
8
4

Unicat, Propetar, CENTRAL TM, ap.3cam decomandat,80mp+30mp, conf.1+garaj+Boxa+teren inscris in CF 150.000 euro Descriere: - Vind ap.3 camere+garaj+Boxa Timisoara jud Timis in centru orasului cu 100 mp complet, din care 80m supraf. utila incalzita si restul balconul, si peretii interiori.si 30 mp teren ...

1500 EUR/m2 | 100 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartamente 4 camere in vila
5
4

Apartamente 4 camere in vila

"MARCO RESIDENCE 3"- COMPLEX DE CASE P +1E În buna tradi ie a respectului fa ă de solicitările clien ilor săi, grupul de firme SC. REMO CONSTRUCT SRL si SC M.G.R. COMPANY SRL din Timi oara demarează noul lor proiect imobiliar "MARCO RESIDENCE 3", un proiect conceput în spiritul fideliă ii noastre fa ...

2364 EUR/m2 | 110 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere, complet decomandat, bucatarie inchisa
10
1

Proprietar ofer spre vanzare un apartament cu suprafata utila de 53 mp, decomandat aflat intr-un ansamblu rezidential din zona Giroc, cu acces facil și aproape de punctele de interes (Gara Giroc, Statia de autobuz Giroceana, Penny, Lidl, Profi Non-Stop, Pepco, Mega Image, Sala fitness, farmacii) , amplasate ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Vand garsoniera in Timișoara
5
9

Vand garsoniera in Timișoara

Vand garsoniera la parter în Timișoara calea buziasului cu baie cu dus.bucatarie.geam termopan.gresie.faianta.se vinde cu mobila

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3
10
10

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3

Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...