Promovat
Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR
8

Apartament cu 3 camere în zona Girocului - 108000 EUR

La Proconstruct Imobiliare, credem ca o casa trebuie sa iti ofere siguranta si confort inca de la prima vizionare. Astazi iti prezentam un apartament cu 3 camere, situat intr-un imobil finalizat in 2016, care imbina avantajele unei constructii noi cu o amenajare completa, gata sa te primeasca acasa. Apartamentul ...

1895 EUR/m2 | 57 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Etaj Intermediar | Langa ESO | Loc de parcare | Transport
9

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente intr-un proiect superb din partea de Sud a orasului, intr-o zona complet dezvoltata, cu acces facil catre toate punctele de interes si compartimentari eficiente, adaptate nevoilor viitorilor proprietari. Detalii proprietate: • Tip imobil: apartamente ...

2056 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa
12
3

Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...

1551 EUR/m2 | 49 m2

dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

casa in Chisoda tip duplex
7
42

casa in Chisoda tip duplex

vând casa tip duplex in Chisoda la distanță de un colt de scoala, Gradiniță și statie autobuz, centru, Restaurant Cuina, Centrul de permanență (spital), pe strada Bucegi cu suprafața utila de 80 mp + - și terasa, portcar + curte. Detalii la tel :

1563 EUR/m2 | 80 m2

Chisoda, Timis

Promovat
TWIN Residence - Un Nou Reper Pe Piata Imobiliara Din Timisoara
19

NEO Imobiliare Situat in partea de Nord a orasului, Twin Residence se defineste prin calitate si eleganta si ofera un stil de viata premium pentru locuit. Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere cu suprafete utile de 52- 53 mp si terase de la 4 mp la 22 mp; Apartamentele beneficiaza de: -incalzire ...

1887 EUR/m2 | 53 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Blascovici
10

Apartament 2 camere, Zona Blascovici

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere nedecomandat in zona Blascovici, situat la etajul 4 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Apartamentul se afla intr-un imobil cu vecini linistiti si familisti care locuiesc acolo de multi ani, intr-o zona cu acces ...

1463 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Penthouse Ciarda Rosie , 3 camere, terasa 40 mp
7

Penthouse Ciarda Rosie , 3 camere, terasa 40 mp

Agentia Imobiliara Estate Group ofera spre vanzare penthouse cu 3 camere in Timisoara, zona Ciarda Rosie, situat la etajul 3 intr-un bloc in constructie, cu termen de finalizare vara anului 2026, cu posibilitate alegere finisaje. Apartamentul este compartimentat astfel: -living cu bucatarie -2 dormitoare -baie -terasa. Incalzirea ...

2525 EUR/m2 | 59 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu centrala proprie
8
1

Apartament cu centrala proprie

Imobilul este situat in zona Cetatii,in apropiere de Carefour,la parter. Este complet decomandat si detine centrala proprie.

2348 EUR/m2 | 23 m2

bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița
6

Apartament decomandat cu 2 camere | Renovat | Dâmbovița

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament decomandat cu 2 camere, 1 balcoan închis și bucătărie situat pe Bulevardul Dâmbovița la 5 minute de Shopping City, Dedeman restaurante și magazine. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 47mp fiind situat la etajul 6 al unui bloc ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala
20
1

Apartament 2 camere, finisaje premium, Torontalului/Mehala

Apartamente de vânzare în Ansamblul Rezidențial Eliza 1, situat intre Torontalului si Mahala Blocul dispune de lift si parcare subterana privata Îți prezentăm Ansamblul Rezidențial Eliza 1, un proiect conceput special pentru confortul zilnic, unde lumina naturală, compartimentările eficiente și finisajele ...

2176 EUR/m2 | 52 m2

mehala, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului
5
1

Apartament 2 Camere Plus Boxa Zona Sagului

Apartament cu 2 camere, mobilat și utilat, semi- decomandat, su: 40 mp, plus balcon cu intrare în boxă, cu rulouri la geamuri, situat la parter, cu grădină în fața, cu posibilitate de centrală proprie, teava de gaz fiind la aragaz, doar să achiziționati centrala, foarte aproape de toate punctele de interes ...

1600 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa
17
4

Apartament 3 cam CT, clima. et 3, boxa

Apartament 3 camere , de vanzare in zona Sagului, Str Mures linga Scoala Gimnaziala nr 2. Apartamentul are o suprafata utila de 55mp, este situat la etajul 3, comfort 2 cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare si are si boxa trecuta in cartea funciara. Pretul apartamentului ...

1418 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Circumvalatiunii , etaj intermediar
9
9

Circumvalatiunii , etaj intermediar

Estate Group prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara, zona Circumvalatiunii, situat in imobil P+8E, la etajul 3, bloc cu lift, semidecomandat, cu suprafata de 51 MP utili plus balcoan inchis de 4mp , compartimentat astfel: Hol acces Bucatarie Living Dormitor Baie Balcoan inchis Spatiu ...

1863 EUR/m2 | 51 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0, PALATUL MIKSA STEINER, 3 Camere, 78 MP, Et 1, Piata Unirii
11
8

O POZIȚIE IRREPETABILĂ ÎN INIMA TIMIȘOAREI Vă prezentăm oportunitatea de a achiziționa o proprietate situată în „Punctul Zero” al orașului: Piața Unirii. Apartamentul face parte din iconicul Palat Miksa Steiner, o capodoperă a stilului Secession maghiar (anul 1909), decorată cu celebra ceramică smălțuită ...

2306 EUR/m2 | 78 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente de vanzare in Mosnita Noua | Zona Kaufland | Finisaje la alegere
10
1

Apartamente noi în Zona Kaufland, Mosnita Noua – confort modern și acces facil catre principalele puncte de interes din Mosnita Noua. Descoperă acest proiect rezidențial modern situat în zona din spatele magazinului Kaufland din Mosnita Noua. Fiecare apartament este gândit pentru a oferi spațiu optim, ...

2125 EUR/m2 | 56 m2

Mosnita Noua, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
15

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere decomandat, etaj 3 din 4, amenajat, mobilat, utilat, centrala termica, 2 aparate de aer conditionat, Pret 93000euro neg. Tel.0734879293

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3
14
2

Circumvalatiunii - Gh Lazar, 2 camere decomandat, etaj 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat model confort 1 la etajul 3 din 10, situat in zona semicentrala Gheorghe Lazar - Circumvalatiunii, cu o suprafata de 46mp utili. Locuinta dispune de ferestre termopan, rulouri exterioare, parchet clasic precum si gresie si faianta. Necesita ...

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3
20
2

Mircea cel Batran, 4 camere, et 3

Va oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere situat in zona Mircea cel Batran la etajul 3 din 4 avand o suprafata de 90 mp, 2 bai(una cu dus si una cu vana) Dispune de parchet de lemn, geamuri tip termopan, incalzirea de la Colterm (exista posibilitatea montarii centralei proprii), vedere pe 2 ...

1667 EUR/m2 | 90 m2

Timisoara, Timis

Promovat
14
2

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea