Promovat
Apartament cu 2 cam decomandat 2 locuri parcare Giroc Braytim
14
3

Vând apartament decomandat, situat în Giroc, la 5 minute de hotel IQ, la etajul 3 al unui imobil modern, într-o zonă liniștită, lângă parc și Profi. Suprafață: 53 mp, balcon de 7 mp Etaj: 3 Pod cât tot apartamentul (în CF) Dotări: dresing, centrală proprie incalzire in pardoseala 2 Loc uri de parcare ...

1774 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - finisaje Premium - 83.000 Euro - parcare inclusa
10
2

Apartamentul este situat într-un bloc nou, la limita dintre Timișoara și Giroc, într-o zonă cu acces facil la transport în comun, hipermarketuri, grădiniță și școală. Configurația este formată din două camere, în regim open space, cu posibilitatea de închidere a bucătăriei. Interiorul este modern și ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 0750182615

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de benzinaria ESO. Ideal ca investitie. 10 locuri de parcare private.
8

De vanzare, apartament cu 1 camera la parter in bloc nou cu supraveghere video, aproape de benzinaria ESO-Giroc, excelent compartimentat, camera, bucatarie inchisa, baie cu geam, incalzire in pardoseala, videointerfon, 10 locuri de parcare private inscrise in CF, 75.000 Euro. 0755793075

2344 EUR/m2 | 32 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament spatios cu 4 camere | Zona Sagului
17
1

Apartament spatios cu 4 camere | Zona Sagului

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 3 camere în Zona Sagului, situat la etajul 1 al unui bloc anvelopat cu 4 etaje, in apropiere Shopping City, Profi, avand acces rapid la mijloacele de transport in comun. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 90.41mp ...

1692 EUR/m2 | 90 m2

sagului, Timisoara, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Apartament spațios cu 2 camere si curte de 60mp | Mosnita Noua
8

District Real Estate are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spațios, cu 2 camere si 2 locuri de parcare, in Mosnita Noua, foarte aproape de Sala de sport. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 58mp. Compartimentarea apartamentului este urmatoarea: - Hol acces, - Living ...

1664 EUR/m2 | 58 m2

Mosnita Noua, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartamente cu 2 camere langa Eso I Giroc
4

Apartamente cu 2 camere langa Eso I Giroc

.District Real Estate vă prezintă spre vânzare apartamente cu 2 camere situate in Giroc, langa Eso. Apartamentele se afla intr-un proiect de excepție, construite in regim P+2E+M. Apartamentele se desfasoara pe suprafete utile de 53 mp Compartimentarea apartamentul este urmatoarea: - Hol acces - ...

1698 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Bucatarie inchisa. Strada asfaltata. Decomandat. Mobilat si utilat !
9
1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului, in zona UM, disponibil imediat, mobilat si utilat, finisat, finalizat, dotat cu centrala termica proprie, model cu bucatarie inchisa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, boxa, pret 103.000 euro. Tel: 0750283339

2102 EUR/m2 | 49 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Mosnita Noua
9

Apartament cu 2 camere | Mosnita Noua

District Real Estate are placerea de a va oferi spre vanzare un apartament spațios, cu 2 camere si 2 bai, aflat într-o zona liniștită, in Mosnita Noua, in apropiere de pizza La Paul . Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea apartamentului este urmatoarea: - Living ...

1560 EUR/m2 | 53 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere si dressing | Mosnita Noua | Castel Royal
10

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere si dressing, situat in apropiere de Castel Royal. Apartamentul este pozitionat intre magazinele Kaufland si Lidl, avand acces catre Timisoara si la strada principala si fiind la 2 minute distanta de magazine. Apartamentul se desfasoara ...

1654 EUR/m2 | 64 m2

Mosnita Noua, Timis

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.
10
2

Apartament cu gradina proprie in BRAYTIM. Decomandat.

De vanzare apartament de 2 camere, cu gradina proprie in zona Braytim vizavi de Profi-Musicescu, decomandat, dressing, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare in cf, la pretul de 100.800 Euro + TVA. Pretul include locul de parcare.

20160 EUR/m2 | 5 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere, in bloc cu lift | Giroc | ESO
6

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii
14

Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, Circumvalatiunii, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite si multe alte puncte de interes. Apartamentul este la etajul 4/4, intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, parcare subterana | terasa 22 mp | Campeador City
5

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere si terasa 22 mp, situat la parterul unui bloc cu 7 etaje care v-a fi finalizat anul acesta, intr-un complex de blocuri noi construite. Acesta se desfasoara pe o suprafata utila de 51mp si dispune de o terasa de 22 mp. Confortul ...

1804 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu gradina proprie, mobilat si utilat, Langa Profi-Musicescu !
10
3

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Braytim, aproape de Profi- Musicescu, la parter cu gradina proprie cu acces din apartament, mobilat si utilat complet, electrocasnice inca in garantie, loc de parcare cu CF,pret 110.000 Euro. Tel: 0750283339

2200 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament superb cu 2 camere | Mobilat | Dumbravita
7

Apartament superb cu 2 camere | Mobilat | Dumbravita

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere complet mobilat si utilat, in Dumbravita, zona Mures. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp si un balcon de 3mp Compartimentarea este urmatoarea: - Living cu bucatarie open-space - Dormitor cu iesire ...

2320 EUR/m2 | 58 m2

Dumbravita, Timis

Apartament cu 2 camere si terasa de 8mp | Giroc | Profi
7
1

Apartament cu 2 camere si terasa de 8mp | Giroc | Profi

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, disponibil pe toate etajele, in Giroc, foarte aproape de Profi, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Termenul de finalizare este in data de 01.09.2026. Compartimentarea se prezinta astfel: - Hol acces, - ...

2012 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.
14

Girocului-Esso. Spatios. Dormitor cu baie si dressing.Lift.

De vanzare apartament cu 3 camere in bloc nou cu lift, zona Girocului -Esso, aproape de mijloace de transport in comun si de magazine. dormitor matrimonial cu dressing si baie proprie, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan Rehau. Pret: 135.000 Euro. Tel: 0750283339

1849 EUR/m2 | 73 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit cu 2 camere | Spitalul Judetean
7
1

Apartament deosebit cu 2 camere | Spitalul Judetean

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament spațios cu 2 camere, situat la etajul 4 al unui bloc cu 5 etaje, in apropiere Codrina,Spitalul Judetean, Profi, Complexul Studentesc avand acces rapid la mijloacele de transport in comun si facultati. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6
2

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Giroc
5

Apartament superb cu 2 camere I Giroc

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Giroc, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale si Primaria Giroc. Apartamentul este pozitionat la etajul intai si dispune de balcon (6mp), va ofera spațiul ...

2292 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea