Promovat
Apartament 2 camere, cu teren curte 60 mp, decomandat, parter 0% Comision prin Poremo Imobiliare
19
1

De vanzare apartament 2 camere, 58 mp utili, decomandat, curte-teren 60 mp cu acces din living si din dormitor, parter, loc de parcare. Living cu bucatarie deschise, baie cu geam foarte spatioasa cu loc pentru masina de spalat si pentru uscator rufe si dulap. Are un balcon cu iesire din living. Incalzire ...

1776 EUR/m2 | 58 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu
6
70

De vanzare apartament cu o camera zona Take Ionescu

Vand apartament cu o camera situat laga Facultatea de Medicina, la 5 minute de mers. Are o suprafata de 30 mp, se afla la etajul 3. Apartamentul se vinde conform pozelor

1833 EUR/m2 | 30 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament superb cu 2 camere I Freidorf
4

Apartament superb cu 2 camere I Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament superb cu doua camere, finisaje premium situat in Freidorf, avand in proximitate statie de transport in comun si numeroase centre comerciale precum Lidl, Mega Image, Penny. Blocul dispune de lift iar apartamentul este pozitionat la mansarda si ...

1920 EUR/m2 | 50 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
47

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere si 2 balcoane, aflat la etaj intermediar, etajul 3 din 5 al unui imobil anvelopat, situat in zona Lipovei. Apartamentul se afla la doar cateva minute fata de statii ale mijloacelor de transport in comun, market, parc, scoala si gradinita. Apartamentul ...

1333 EUR/m2 | 60 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina
8
4

3 cam dec 2 bai CENTRALA PROPRIE zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 64 mp, 2 bai, geam la baia mare, centrala proprie, aer conditionat, bloc izolat, mobilat si utilat, situat la parter inalt, zona Bucovina. Pret: 125000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1953 EUR/m2 | 64 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

!!! 3min Facultatea de medicina...3 Camere..
6

!!! 3min Facultatea de medicina...3 Camere..

Agentie imobiliara oferim spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, model semidecomandat cu dormitoare separate, SU=63mp, la etajul 3 din 3, amenajat cu geamuri termopan, gresie si faianta, parchet masiv in stare f buna, geam la baie, centrala termica proprie. Ideal ca si investitie pentru inchiriat ...

2029 EUR/m2 | 63 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

!! 3 Camere..decomandat..Calea Aradului
9

!! 3 Camere..decomandat..Calea Aradului

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 3 camere model decomandat, la parter inalt in zona calea Aradului est, cu o suprafata utila de 65mp + 2 balcoane inchise, 2 bai dintre care una cu geam, amenajat cu geamuri termopan, parchet, faianta si gresie model clasic, incalzirea cu centrala ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti
13

2 cam Etaj 1 GARAJ SUB BLOC renovat zona Dorobanti

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 58 mp, instalație electrică nouă, centrală termică proprie, aer condiționat, Garaj sub bloc, 2 boxe, total renovat, zona Dorobanti. Pret: 137500 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2371 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera in zona Medicinei
5
4

Apartament cu o camera in zona Medicinei

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat la etajul 4 7 avand o suprafata de 24 mp. Foarte aproape de mijloacele in comun. Actele pentru centrala proprie sunt facute, trebuie doar montata.

1481 EUR/m2 | 27 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita
10
1

3 cam cf 1 etaj 2 centrala proprie zona Dambovita

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, semidecomandat, su 67 mp, 1 baie, vedere pe 1 parte, renovat, centrala proprie, mobilat, zona Dambovita. Pret: 138000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2060 EUR/m2 | 67 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere, balcon in Mosnita  - ID V2826
5
13

Apartament cu 3 camere, balcon in Mosnita - ID V2826

ID intern: V2826 Apartament cu 3 camere de vanzare in Mosnita FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Mosnita. Apartamentul este la Etaj 1 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Suprafata utila de 60 mp Anul constructiei ...

1447 EUR/m2 | 60 m2

Mosnita Noua, Timis

!!! 2 Camere ...Complex rezidential ..4 min Iulius Mall- zona Tipografilor
11
1

Agentie imobiliara propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, intr-un complex rezidential din TIMISOARA, zona centrala Tipografilor-Iulius Mall, la 7min de facultatea de medicina, amenajat , cu incalzire in pardoseala, la parter cu terasa, mobilat si utilat. Locuinta este ideala ca si investitie pt ...

2431 EUR/m2 | 65 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc
6

2 cam bloc izolat zona Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la etajul 4 din 4 ,cu mansarda, in Complexul Studentesc, zugravit, termopane, usi interioare schimbate, usa metalica la intrare, parchet clasic din stejar, instalatie de gaz contorizata individual.,posibilitate montare centrala proprie. Pret: 75000 ...

2027 EUR/m2 | 37 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate
6

Apartament cu 3 camere centrala proprie et 2 Universitate

Va oferim spre vanzare apartament cu 3 camere decomandat, bucatarie, baie, debara, centrala proprie pe gaz situat la etajul 2, lânga Facultatea de Arhitectura si Constructii, cladire de caramida cu 3 nivele, având acoperis, curte proprie. Apartamentul este pe colt, cu vedere pe doua parti. Finisajele ...

2368 EUR/m2 | 57 m2

UNIVERSITATE, Timisoara, Timis

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar
17
1

UNICAT!! 4 Camere..model deosebit...Gh. Lazar

Agentie imobiliara oferim spre vanzare un apartament cu 4 camere in bloc de caramida in zona Circumvalatiunii-Gh.Lazar, la etajul 4 cu acoperis de tigla, cu o suprafata utila de 78mp + balcon 7 mp, cu garaj sub bloc si boxa, amenajat , mobilat si utilat complet. Pret 165 000 euro

2143 EUR/m2 | 77 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului
3
7

De vanzare apartament cu o camera in zona Telegrafului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Telegrafului,la etajul 2,avand o suprafata utila de 35 mp,utilat si mobilat complet,conform pozelor. Apartament se afla in proximitate de facultati,diverse magazine,parcul Zurich,farmacii,banci,dar si acces facil la statii de tramvai si autobuze. Posibilitate ...

1829 EUR/m2 | 35 m2

Telegrafului, Timisoara, Timis

4 cam dec 140 mp utili  etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare
6
7

4 cam dec 140 mp utili etaj 1 doua bai zona Centrala Liceul Shakespeare

De vanzare, apartament cu 4 camere, decomandat, vedere oe 2 parti, su 140 mp, situat la etajul 1 din 2, 2 bai, balcon, pivnita, posibilitate de montare centrala proprie, tevi noi, zona Centrala, langa Parcul Regina Maria si Liceul Shakespeare. Pret: 250000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1786 EUR/m2 | 140 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

4 cam dec ETAJ 1 centrala proprie totul nou zona Complex Studentesc
6
2

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 85 mp, boxa, etaj 1, totul nou renovat, 2 bai, 2 balcoane, vedere pe 2 parti, zona Compex Studentesc. Pret: 210000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2471 EUR/m2 | 85 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc
7

2 camere centrala proprie, et 2 Complex Studentesc

De vanzare apartament cu 2 camere,, cu o suprafata de 50 mp , situat la etajul 2 din 4, Zona Complex Studentesc , langa Hotel Roma, 2 camere semidecomandat, baie, balcon.Utilat complet, aer conditionat, centrala termica, usi lemn masiv, bloc izolat cu polistiren extrudat. Pret. 100000 euro Telefo ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului
5
9

De vanzarea apartament 3 camere in zona Girocului

Oferim spre vanzare apartament cu 3 camere situat la etajul 4. - Doua dormitoare - Sufragerie - Bucatarie - Baie- Balcon cu acces din Sufragerie. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Apartamentul dispune de centrala proprie si aer conditionat. Se afla amplasat in zona Girocului, in apropierea ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului
7

2 cam cf 1 CENTRALA PROPRIE zona Girocului

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la etajul 3, centrala proprie, su 50, bloc izolat, mobilat si utilat, zona Girocului. Pret: 88000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1760 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale
6
3

1 cam etaj intermediar Take Ionescu Punctele Cardinale

De vanzare, apartament cu 1 camera, baie, bucatarie, hol, balcon, su 31 mp, mobilat, situat la etajul 8 10, cu vedere spre Punctele Cardinale. Pret: 80000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2581 EUR/m2 | 31 m2

Timisoara, Timis

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin
9
10

2 cam doua bai centrala proprie zona Iosefin

De vanzare, apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 din 2, centrala proprie, 2 bai, su 76 mp, compus din hol de intrare, 2 camere spațioase, bucatarie, cămara, baie mare și o baie de serviciu, boxa de 25 mp situată la subsolul blocului, zona Iosefin.,apartamentul este in curs de renovare. Pret: 111000 ...

1461 EUR/m2 | 76 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina
10
6

4 cam centrala proprie boxa Take Ionescu-Medicina

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 2, semidecomandat, situat la etajul 4, cu acoperis de tigla, centrala proprie, su 60 mp+balcon+boxa de 6 mp, mobilat, zona Take Ionescu-Medicina. Pret: 99500 euro,usor negociabil Tel: 0736173096, 0729057644

1658 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea