Promovat
Comision 0%. Aproape de Profi. 3 camere la cheie la etajul 1.
6
5

De vanzare, in bloc nou, 3 camere, la etajul 1, finisaje si dotari gama premium, centrala termica proprie cu incalzire in pardoseala si termostate de ambient in fiecare camera, geamuri tripan, usi interior Porta Doors, instalatie electrica cu prize si intrerupatoare marca Gewiss, video interfon, loc ...

1822 EUR/m2 | 60 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, terasa 13 mp
9

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, bucatarie inchisa, situat in Giroc Suprafata utila este 56 mp + balcon de 13 mp. Blocul este realizat integral din caramida de 30 cm pe exterior si 25 intre apartamente + izolatie de 10 cm. Acoperis de tigla, fiind izolat cu vata ...

1741 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere complet mobilat si utilat la etajul 2 in Giroc.
11
2

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere situat in Giroc - Chisoda. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum: Lidl, Profi, magazin alimentar la o distanta de 5-10 minute, acces facil la mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere de vanzare, bloc nou, Aradului, Timisoara
13
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si modern cu 3 camere, avand o suprafata utila de 83.36 mp, situat la etajul 1 din 5 intr-un bloc cu lift, parte dintr-un complex rezidential construit in anul 2008. Proprietatea se remarca prin compartimentarea ...

1943 EUR/m2 | 82 m2

Aradului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim La Cateva Minute De Profi Neptun
5
2

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, se vinde fara televizor si pantofar, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 50 mp, plus balcon, etaj 1 din 3 , 1 loc de parcare trecut in Cf. Foarte aproape de mijloacele de transport, parcuri., Profi. Disponibil imediat: - Living cu ...

1673 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 bai Centrala Proprie Zona Lipovei
14
3

Apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, complet mobilat si utilat, su: 73,82 mp, situat la et 2 din 4, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona, cu loc de parcare langa bloc. Pret: 135000 euro negociabil Tel: 0726649775

1824 EUR/m2 | 74 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament Nou 3 Camere Decomandat 2 Balcoane Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
9
3

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, bucătărie închisă, totul nou, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 70 mp, plus 2 balcoane, de 15 mp, este situat la etajul 3 din 3 cu acoperis de tigla , bloc nou si izolat, plus 1 loc de parcare trecut in Cf, Disponibil imediat Pret: ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc
12

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 3 camere, su: 65 mp, plus balcon, et.1 din 2, situata intr-un complex rezidențial dotat cu bariera, stație electrica iluminare si camere video. Doua dormitoare Living cu bucatarie Baie Hol Doua clime mitsubisi, semineu, seif, încălzire in pardoseala si centrala proprie Bosch, perete dormitoare ...

2095 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 1 camere etajul 1 la doar cateva minute CENTRU Piata Libertatii
10
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 1 cameră situat la etajul 1 al unei cladiri istorice in Piata Libertatii. Cladirea se afla in curs de renovare, cota parte este achitata in totalitate. Apartamentul are un dormitor spatios , un salon bucatarie de luat masa , un depozit si o baie, pe o suprafata ...

2556 EUR/m2 | 45 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Gitoc Calea Urseni
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat , centrala proprie, incalzire in pardoseala, suprafață utilă: 55 mp plus balcon 4 mp, et. 1 din 3, plus 1 loc de parcare inscris in Cf. Compartimentare practică: hol cu dressing generos, bucătărie închisă complet mobilată și utilată (mașină de spălat ...

1780 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Dambovita
7
3

Apartament cu 2 camere, full decomandat, centrala proprie, incalzirea se efectueaza prin calorifere, su: 44 mp, plus balcon, geamuri termopan, aer conditionat, fiind compartimentat astfel: 2 camere, 1 bucatarie, 1 hol, 1 debara, 1 baie, situat la et.5 din 10, bloc cu lift , blocul se va anvelopa. Foarte ...

1816 EUR/m2 | 44 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc
5
1

Apartament 2 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Giroc

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, cu bucatarie inchisa, hol, sufragerie , dormitor, baie si un balcon, su:53 mp, et 3 din 3 cu acoperis, bloc nou, strada asfaltata si 1 loc de parcare trecut in Cf, disponibil imediat. Pret: 79999 Euro Tel: 0726649775

1509 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă  Centrală Proprie Zona Soarelui
6

Apartament 3 Camere 2 Băi Etaj 1 Boxă Centrală Proprie Zona Soarelui

Apartament cu 3 camere, 2 bai, partial mobilat și utilat, centrala proprie, su: 70 mp, plus boxa de 5 mp, etaj 1 din 4, amplasat pe colț, foarte aproape de Școala, Grădiniță, Sud Plaza și punctele de interes din zona. Preț: 136800 Euro negociabil. ...

1954 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Etajul 1 Zona Braytim Calea Urseni
7

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat deosebit, centrala proprie, incalzire in pardoseala, su: 48 mp,et.1 din 3, fiind compartimentat astfel: Cameră de zi cu bucatarie open- space , bucataria se poate inchide, dormitor, hol, baie, terasa si 1 loc de parcare inclus in pret, finisaje premium. Pret: ...

2000 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
10
1

Apartament 3 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 3 camere, semi- decomandat, mobilat, su: 68 mp, situat la et. 5 din 10, bloc cu lift, bucatarie separata, o debara si boxa la susol, cu posibilitate de centrala proprie. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret : 104999 Euro Tel: 0726649775

1544 EUR/m2 | 68 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu
10

Apartament 2 Camere Zona Sagului Ana Ipatescu

Apartament cu 2 camere, semi - decomandat, mobilat si utilat, su: 40 mp, cu posibilitate de centrala proprie, aer conditionat, etaj 4 din 5, bloc anvelopat, se vinde exact asa cum se vede in poze, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 84999 Euro Negociabil Tel: 0726649775

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

4 cam centrala proprie complet renovat boxa  zona Dacia
20

4 cam centrala proprie complet renovat boxa zona Dacia

De vanzare apartament cu 4 camere, su 60 mp, boxa de 8 mp, mobilat si renovat, situat la etajul 3, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, realizată cu conductă Danfoss (garanție 20 de ani), instalație electrică complet schimbată, aer conditionat mitsubishi, zona Dacia. Pret: 147000 euro Tel: ...

2450 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Salvează căutarea