Promovat
Liziera Padurii - Lipovei - Dumbravita - 116.000 Euro TVA inclus
12

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, cu o priveliste deosebita spre Padurea Verde. Apartamentul face parte din Complexul Adora - Denya Forest. se afla la etajul 3, are o suprafata utila de aproximativ 54 mp + 12 mp balcon. Compartimentare: -living, cu acces spre terasa; -bucatarie ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in Giroc la asfalt.
14
3

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Giroc - Calea Urseni. Drumul de acces spre imobil este asfaltat. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Lidl, Profi, Mega Image, Scoala, gradinita și parc la o distanta de 5 minute, acces facil la mijloace de transport ...

1417 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare, centrala, zona Soarelui, Timisoara
7
1

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, centrala proprie, situat judetul Timis, Timisoara, zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4, intr-un bloc anvelopat termic cu acoperis din tigla si are o suprafata de 52 mp utili. Compartimentare: - ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, zona Lipovei, Timisoara, jud.Timis
18

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, parter inalt/4, situat in zona Lipovei din Timisoara, judetul Timis. Blocul este anvelopat exterior si detine acoperis cu tigla. Apartamentul este amplasat la parterul inalt al imobilului si are o suprafata ...

1986 EUR/m2 | 72 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0 de la cumparator! Aradului. Aproape de Piata verde. 3 camere. 2 bai.
10

De vanzare apartament situat in Zona Aradului; Se afla la etajul 4 din 4 + ACOPERIS, cu sarpanta, cu invelitoare de tigla, 2 apartamente pe nivel; Model cu vedere pe 2 parti; - 2 bai (una cu geam) - 2 balcoane inchise cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan (ambele balcoane incluse in spatiul ...

1715 EUR/m2 | 67 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 3 camere, zona Torontalului
14

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2191 EUR/m2 | 73 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere zona Lugojului
7
1

Apartament 2 camere zona Lugojului

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp este compus din : living bucatarie dormitor doua holuri baie balcon debara in hol si bucatarie are geamuri termopan balcon inchis podele laminate incalzire cu centrala proprie ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 3 camere in  zona Cetatii
6
11

De vanzare apartament 3 camere in zona Cetatii

Apartament de vanzare, 3 camere, decomandat, renovat de la 0. Izolatie interior. Aer conditionat instalat cu extern in curtea interioara. Mobilat si utilat complet. Se afla in zona Cetatii, cu o suprafata utila de 65 mp, la etajul 2. Se vinde imediat. Asteptam sa ne sunati la numarul de telefon afisat ...

1769 EUR/m2 | 65 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Dacia
4
5

Apartament de vanzare Dacia

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia,la etajul 3,suprafata de 46 mp. Apartamentul este situat intr-o zona buna,in apropiere de scoli,farmacii,supermarket,piata,centre comerciale,etc. Dispune de centrala proprie pe gaz. Va rugam sa ne contactati pentru mai multe detalii!

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern
9
8

Apartament 2 camere Decomandat zona Modern

Oportunitate pentru investiție! Cel mai mic preț pentru zona , suprafață și confortul de care dispune acest apartament! Va prezentam in exclusivitate apartament 2 camere decomandat in zona Modern Vedere pe doua parti , luminos și spațios Etaj 4 cu acoperis , bloc curat ,vecini ...

1339 EUR/m2 | 62 m2

Modern, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei
8

Apartament cu 2 camere, in zona de Nord - Calea Lipovei

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Suprafata utila de 53 mp. Apartamentul este situat ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere cu gradina de 70 mp, in zona Penny Market Giroc - ID V3605
9
3

ID intern: V3605 Apartament cu 2 camere cu gradina de vanzare in Giroc, zona Penny. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Giroc, zona Penny, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Oportunitate rară! Apartament 2 camere, 54 mp, lângă Piața Unirii
8
2

Te invităm să descoperi un apartament cu adevărat special, aflat la doar câțiva pași de Piața Unirii, în inima istorică a Timișoarei. Situat într-o clădire de patrimoniu cu farmec arhitectural aparte, acest apartament de 54 mp utili oferă un echilibru perfect între eleganță clasică și confort modern. Proprietatea ...

2296 EUR/m2 | 54 m2

Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Chisoda
15

Apartament cu o camera de vanzare in Chisoda

Apartament cu o camera de vanzare in Chisoda. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, decomandat, situat in localitatea Chisoda, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. Suprafata utila ...

1711 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere in cladire istorica - Piata Maria
19
5

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul parter inalt intr-un bloc cu regim de inaltime pe Demisol + Parter inalt. Anul constructiei 1909, structura caramida, material zidarie ...

1650 EUR/m2 | 150 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Dacia la parter
9

Apartament 3 Dacia la parter

De vanzare in zona Dacia apartament cu 3 camere, semidecomandat, la parter, cu o suprafata utila de 50 mp, are termopane, parchet, gresie, faianță, baie cu cada, aer condiționat incalzire de la Colterm , pret de vanzare 85000 euro.

1700 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere zona  Dacia
6
44

De vanzare apartament cu 3 camere zona Dacia

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat la etajul 3 al unui bloc ce beneficiaza de acoperis din tigla. Apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, gradinita, parc, market, piata Dacia. Apartamentul are o suprafata utila aproximativa de 54 mp, este semidecomandat. Confortul ...

1630 EUR/m2 | 54 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Aprtament 2 camere Giroc bloc nou
8
2

Aprtament 2 camere Giroc bloc nou

De vanzare apartament cu doua camere, situat in Giroc intr-un bloc nou, la parter din 3 nivele, suprafata utila 51 mp, este amenajat , incalzirea este in pardoseala cu centrala proprie, aer conditionat, baie cu geam , loc de parcare inclus in Cf, se vinde complet mobilat si utilat la pretul de ...

1837 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc
5
16

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc,suprafata de 47 mp,etaj 2,se vinde complet utilat si mobilat modern. Este situat intr-o zona cu acces rapid la facultati,campus universitar,mijloacele de transport in comun,magazine,banci,farmacii,gradinite,scoli,licee,piete,etc. Rog ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere - Etaj 2 - Mobilat si utilat - 1 loc parcare inclus- 86.800 euro negociabil
9

Se vinde apartament 2 camere, bloc nou, situat la limita dintre Timisoara si Giroc, mobilat si utilat asa cum se vede in fotografii. Apartamentul are o suprafata utila de 49 mp si este compartimentat astfel: living+bucatarie open space, dormitor, hol, baie cu geam si balcon. In pretul apartamentului ...

1771 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Gasoniera de vanzare in zona Buziasului
3
8

Gasoniera de vanzare in zona Buziasului

Vanzare in zona Buziasului de o garsoniera. Garsoniera se vinde ca in poze. Are 28mp si este la etajul 3. Este in zona sens AEM, aproape mijloace de transpot cat si Auchan, World Class, Lidl.

1321 EUR/m2 | 28 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios
9
7

COMISION%. BLOC NOU in ORAS. Gradina proprie. Spatios

PROPRIETAR, vand apartament 1 camera, DECOMANDAT, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 41 mp + CURTE 34 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF inclus in pret. Pret 86.000 ...

2098 EUR/m2 | 41 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere,etajul 1,doua balcoane -zona Bucovina
16
2

Apartament 2 camere,etajul 1,doua balcoane -zona Bucovina

Apartament cu 2 camere situat la etajul 1,ideal pentru locuit sau investitie.Apartamentul este compartimentat eficient si dispune de doua balcoane,oferind spatiu suplimentar si lumina naturala. Este compus din hol acces,living cu balcon inchis,bucatarie spatioasa cu debara,dormitor cu balcon si o debara ...

1666 EUR/m2 | 57 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Salvează căutarea