Promovat
Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl
20
1

Ap 3 camere pe 2 nivele, loc parcare, Giroc-Lidl

Va propunem spre vanzare un superb apartament cu 3 camere pe doua nivele cu scara interioare, 2 bai, 1 balcon mare, loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat. La primul nivelul are bucataria open space cu livingul si iesirea la balcon, un mic hol de unde se intra la baia cu dus si camera/birou. ...

1561 EUR/m2 | 82 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament cu 1 camera decomandat  situat in zona Buziasului
6

Apartament cu 1 camera decomandat situat in zona Buziasului

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu o camera in zona Buziasului. Apartamentul este amplasat la etajul 4 intr-un imobil cu 4 etaje anvelopat. A fost complet renovat si pregatit pentru locuit. Confortul termic se realizeaza prin intermediul termoficarii si a aparatului de aer conditionat ...

1824 EUR/m2 | 34 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc Nou. Etaj 1. Asfalt. Langa Magazine si mijloace de transport
10

Vand apartament cu 2 camere, etaj 1, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului (Unitatea Militara), in spatele Hotelului IQ. 47 mp utili + terasa 8 mp. Finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere în Fabrik  - Comision 0%
20
2

Apartament 3 Camere în Fabrik - Comision 0%

Descoperiți oportunitatea de a locui într-un apartament de excepție în complexul rezidențial Fabrik, situat în imediata vecinătate a complexului studențesc. Acest apartament tip Samantha oferă un echilibru perfect între stil și funcționalitate, beneficiind de finisaje premium și de o locație ideală. ...

2196 EUR/m2 | 124 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Girocului
3
1

Apartament de vanzare Girocului

Vand apartament cu 1 camera, mobilat si utilat complet la etaj 3 4 cu centrala proprie si o suprafata de 35 mp. Se accepta si credit

Girocului, Timisoara, Timis

3 camere zona Garii centrala proprie
5

3 camere zona Garii centrala proprie

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 semidecomandat , situat la parter inalt intr-un bloc turn cu 8 nivele, blocul are lift, suprafata 58mp utili , vedere pe 2 parti, 1 baie, 1 debara pentru depozitare, incalzire cu centrală termică proprie,montată recent, boxă trecută în CF, se vinde mobilat ...

1964 EUR/m2 | 56 m2

garii, Timisoara, Timis

Etaj 2  3 cam dec Sagului -Dambovita
9
1

Etaj 2 3 cam dec Sagului -Dambovita

De vanzare apartament 3 camere decomandat zona Sagului-Dambovita vedere pe doua parti la etajul 2 2 bai 2 balcoane inchise 1 bucatarie mare cu centrala pe gaz proprie 73 m patrati utili cu 2 balcoane mobilat si utilat . Pret 118000 euro .

1616 EUR/m2 | 73 m2

dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dumbravita
10

Apartament 2 camere Dumbravita

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Dumbravita intr-un imobil nou, la parter cu balcon, blocul are 1 etaj, are o suprafață utilă de 53 mp și este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție., se vinde complet mobilat și utilat, are incalzire cu centrală proprie , aer condiționat , ...

2415 EUR/m2 | 53 m2

Dumbravita, Timis

2 camere  Torontalului-Bucovina amenajat
7
1

2 camere Torontalului-Bucovina amenajat

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, zona Torontalului-Parcul Bucovina, la etajul 3 din 4 nivele, compus din : hol, living , bucatarie dormitor , baie cu cada., balconul a fost inchis si face parte din living, fiind dotat cu rulouri actionate electric, incalzire cu centrala proprie ...

2717 EUR/m2 | 53 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus  8 minute de tm.
9
4

Apartament cu 2 camere loc de parcare inclus 8 minute de tm.

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un imobil cu regim de inaltime P+ 2E+M locuinte colective in REMETEA MARE Constructia blocului este din anul 2023.Constructia este riguroasa cu izolatie exterioara cu finisaje de calitate superioara. Sunt apartamente cu 1 si 2 camere,3 camere. DOTARI:usi ...

1800 EUR/m2 | 40 m2

Lugojului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie inchisa. Finisat complet. Incalzire in pardoseala.
9
3

De vanzare apartament cu 2 camere disponibil imediat, in spatele hotelului IQ din Giroc, cu bucatarie inchisa, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, baie cu geam, pret 88.000 euro. Tel: 0750283339

1833 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, curte de 115MP in Giroc, zona Dunarea
12
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Dunarea. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Dunarea, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. ...

2102 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Aradului cu centrala
9
3

Apartament 2 camere Aradului cu centrala

In zona Aradului se vinde apartament cu 2 camere confort 1 decomandat, situat la etajul 4 din 4 este acoperit cu membrana bituminoasa, are o suprafata utila de 52 mp, este dotat cu centrală termica pe gaz, jaluzele de aluminiu, aparat de aer condiționat, parchet din lemn, gresie si faianta, se vinde ...

1625 EUR/m2 | 52 m2

aradului, Timisoara, Timis

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall
10
1

2 cam Parcul Botanic-Iulius Mall

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Centrala aproape de Parcul Botanic,Mall confort 2 nedecomandat la parter din 4 cu o suprafata totala de 41 mp cu 1 baie 1 balcon, amenajat in totalitate. Pret informativ 99900 euro.. Imobilul este situat aproape de Piata Unirii , Spitalul ...

2498 EUR/m2 | 40 m2

Timisoara, Timis

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane
20
1

2 cam decomandat Odobescu , 56 mp, 2 balcoane

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, confort 1, decomandat, zona Odobescu , etaj 4 din 5, spatios, 2 balcoane , vedere pe 3 parti, mobilat. Pret 98000 euro usor negociabil.

1782 EUR/m2 | 55 m2

odobescu, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
2

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat în zona Torontalului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
4

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere , zona Torontalului
8

Apartament 2 camere , zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etaj 2 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

COMISION 0% | Apartament 4 camere | 88.99 mp | 2 bai | Steaua
17

COMISION 0% pentru cumparator Apartament de vanzare in zona STEAUA, situat la etajul 3 intr-un bloc cu 4 etaje, cu acoperis din tigla. Proprietatea se remarca prin suprafata generoasa, compartimentarea eficienta si multiplele spatii de depozitare, fiind ideala pentru o familie. Detalii generale: - ...

1517 EUR/m2 | 89 m2

steaua, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,
8
2

etaj 2, zona Bucovina , 3 camere, 2 bai,

De vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 2 , zona Bucovina , aproape de noua cresa, 2 apartamente pe nivel, amenajat, 2 bai. pret 138500 euro.

2131 EUR/m2 | 65 m2

bucovina, Timisoara, Timis

Salvează căutarea