Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
5

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
De vânzare   Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina
5
3

De vânzare Bloc nou P+2 | Calea Urseni | Apartamente 1-2 camere | Gradina

De vânzare Bloc nou P+2 în zona Calea Urseni Giroc, apartamente cu 1 și 2 camere, cu grădină sau terasă Predare iunie 2026 Se oferă spre vânzare un imobil nou, situat în zona Calea Urseni Giroc, cu regim de înălțime P+2, compus din apartamente moderne cu 1 și 2 camere, disponibile atât la parter ...

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere | 55mp | Giroc
7

Apartament 2 camere | 55mp | Giroc

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+3, construit în anul 2021. Apartamentul are o suprafață utilă de 55 mp și este compartimentat astfel: hol de intrare living bucătărie închisă dormitor baie Locuința dispune de încălzire ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere | Giroc - Eso
7

Apartament 3 camere | Giroc - Eso

Apartament cu 3 camere semidecomandat, situat în Giroc, zona ESO, într-o zonă bine dezvoltată și foarte accesibilă. În apropiere se regăsesc numeroase facilități precum Profi, Lidl, Kaufland, iar școala nouă și grădinița se află la aproximativ 700 metri, ceea ce face proprietatea potrivită atât pentru ...

1895 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere | Giroc - Eso
7

Apartament 2 camere | Giroc - Eso

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în Giroc, în apropiere de zona ESO, într-o locație practică și bine conectată. Apartamentul este situat la parterul unui bloc cu 3 etaje, construit în decembrie 2017, și are o suprafață utilă de 35 mp. Locuința se vinde complet ...

2229 EUR/m2 | 35 m2

Giroc, Timis

Apartamnet 2 camere decomandat + dressing | 59mp | Giroc
7
3

Apartamnet 2 camere decomandat + dressing | 59mp | Giroc

**Apartament 2 camere decomandat + dressing Giroc** Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, cu dressing, situat în Giroc, la etajul 2 din 3, într-un imobil nou, amplasat pe stradă asfaltată, într-o zonă rezidențială liniștită și bine conectată. Apartamentul are o suprafață utilă ...

1525 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere de vânzare   Giroc | stradă asfaltată
5
1

Apartament 2 camere de vânzare Giroc | stradă asfaltată

**Apartament 2 camere de vânzare Giroc, stradă asfaltată** Se oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat într-o zonă foarte bună din Giroc, pe stradă asfaltată, cu acces rapid la facilități importante din cartier. **Detalii apartament:** * Suprafață utilă: **53 mp** * Etaj: **1 ...

1642 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament 4 camere decomandat | Giroc | 2 băi + terasă de 30 mp
8

*Apartament 4 camere decomandat 2 băi + terasă de 30 mp** , in Giroc - strada asfaltata . Se oferă spre vânzare un apartament spațios și bine compartimentat, ideal pentru o familie care își dorește confort, intimitate și un spațiu generos de locuit. Apartamentul este situat la etajul **3 3**, pe un ...

1800 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere decomadat | Giroc
8

Apartament 2 camere decomadat | Giroc

Apartament în duplex cu 2 camere Giroc Apartament decomandat cu 2 camere, situat în Giroc, cu acces de pe o stradă privată. Locuința se află într-un imobil tip duplex (P+1), la etajul 1, finalizat în 2018. Suprafața utilă este de 56 mp, la care se adaugă un balcon de 6 mp și casa scării proprie. Compartimentare: Hol ...

1839 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

1500 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Promovat
Proiect Nou P+3   Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO
7

Proiect Nou P+3 Apartamente cu 1,2 si 3 camere de vânzare în Giroc, Zona ESO

Fovorit Estate va prezinta un proiect rezidențial modern, cu regim de înălțime P+3, situat în Giroc Zona ESO, într-o locație în plină dezvoltare. Construcția este realizată cu materiale de calitate, iar pentru transparență totală se oferă video cu întreg parcursul lucrărilor, de la fundație până la ...

1500 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc
8
2

Apartament cu 2 camere et 1 Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata utila: 54mp, + terasa de 17mp, et. 1 3 in Giroc. Zona este una foarte buna, strada asfaltata, în imediata apropiere sunt magazine, lidl, profi, penny, mega, sali de sport, farmacii , scoala. Compartimentare: Living bucatarie inchisa complet utilata dormitor debara ...

1944 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter
1
2

Apartament 2 cam.,4 locuri de parcare, parter

Proprietar Apartament (zonă rezidențială an 2023, Aleea cu plopi)situat la Parter, aer condiționat, încălzire în pardoseală, centrala proprie gaz, compus din: -Bucatarie+Living, 19,2 mp -Hol, 2,7mp -Dormitor, 14,6 mp -Terasa, (balcon) 12 mp - Baie cu vană 5,3 mp - 4 locuri de parcare x13 mp ...

2558 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel
9
1

Apartament 3 camere, parter, duplex pe nivel

Proprietar, vând apartament cu 3 camere, la parter, în clădire cu 2 apartamente (casa P+M, apartamentata), curte, 2 locuri de parcare și anexa cu doua încăperi. Situat la drum asfaltat, aproape de mijloace de transport, școala și magazine. Suprafața utila apartament: 67.09 mp. Compartimentare: - 2 ...

1940 EUR/m2 | 67 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere
7
1

Apartament cu 2 camere

Exclus agentii Descriere Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, compus din dormitor, sufragerie , bucatarie separata, baie si spatiu separat pentru masina de spalat si centrala, ce oferă confortul de la bloc îmbinat perfect cu beneficiile locuitului la casă. Proprietatea se află într-o ...

2339 EUR/m2 | 62 m2

Giroc, Timis

De vânzare 2 camere proprietar 2

De vânzare 2 camere proprietar

De vânzare ap 2 camere 53 m + balcon Parter 3 Zona calea urseni aproape de centura Timișoarei

308 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere Giroc
12
17

Apartament cu 2 camere Giroc

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat situat in Giroc, aflat la etajul 1 intr-un bloc P+3E, an constructie 2022, structura beton, zidarie caramida porotherm, izolatie termica exterioara de 10cm cu polistiren, suprafata utila de 53 mp, fiind structurat astfel: - Hol; - Bucatarie inchisa ...

1443 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

2 camere ideal pentru investitie bloc cu lift etaj 2 Braytim
15
12

De vanzare apartament cu 2 camere, dressing, bloc cu lift cu o suprafata de 42 mp utili, model deosebit, LOC PARCARE, centrala proprie, parc langa bloc, situat in zona Braytim, in spatele hotelului IQ. Pret 69000 euro. Tel: 0723674418

1643 EUR/m2 | 42 m2

Giroc, Timis

2 camere mobilat si utilat Giroc
18
2

2 camere mobilat si utilat Giroc

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parter, zonă liniștită, cu acces pe drum asfaltat, ideal pentru familii sau cupluri. Compartimentare: -hol acces - bucătărie (închisă) -living - dormitor - baie cu geam - balcon Caracteristici: - La parter acces ușor, ideal pentru toate ...

1798 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea