Promovat
Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!
9
1

Penthouse Nou superb-75mp terasa30mp,2 bai, P acoperita!

Proprietar! Braytim-PENTHOUSE 105 MP utili total ( 75 mp utili interior) cu terasă spațioasă de 30 mp situat la etajul 3 intr o zona liniștită și in continua dezvoltare, strada asfaltată,parc și magazin Profi în imediata vecinătate. Compartimentare: -Dormitor 1 cu cu acces pe terasă -Dormitor 2 cu două ...

1732 EUR/m2 | 75 m2

Giroc, Timis

Promovat
3 camere Braytim 125000 euro
5
1

3 camere Braytim 125000 euro

ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, dressing la parter cu balcon și loc de parcare, mobilat și utilat suprafață utilă 77 mp preț 125000euro tel 0727516012

1623 EUR/m2 | 77 m2

Giroc, Timis

Promovat
Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3  Giroc, Timis (Str. Sperantei)
10
2

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp utili, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei)

Direct de la propietar Apartament 2 camere, 52 mp, etaj 3 Giroc, Timis (Str. Sperantei) Apartament 2 camere, decomandat, bloc nou etaj 3 din 3 Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 52 mp Disponibilitate: Etaj 3 Loc de parcare inclus in CF Dotări și ...

2168 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Promovat
Nou. Decomandat. Etaj 1. Bucatarie separata. Langa Profi. Asfalt. Disponibil imediat.
14
4

Vand apartament cu 2 camere, in BLOC NOU - zona Girocului langa Profi. Etaj 1, complet decomandat, bucatarie separata, finisaje de lux, terasa mare, centrala proprie cu incalzire in pardoseala, un loc de parcare inclus, bloc integral din caramida, izolat termic. Pret 102.000 Eur. Tel. 0750182615.

1962 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision
10
8

Apartament 2 camere Giroc Timișoara-Fără comision

Vând apartament două camere mobilat,utilat în Giroc Timișoara,apartamentul este situat la parterul unui bloc cu două etaje,blocul este construit din cărămidă poroterm,izolat termic cu izolație de 10 cm,apartamentul dispune de finisaje de calitate și este compus din două camere dintre care una tip living ...

2021 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Promovat
Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc
16
2

Vand apartament modern la etajul 1 la intrare in Giroc

Imobilul este situat pe strada Randunicii la etajul 1 intr-un ansamblu de apartamente construit în 2017 Suprafața utilă este de 50,2 mp Confortul ...

1998 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.
11
2

Etaj 1. Decomandat. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere, bloc nou, in spatele Hotelului IQ, aproape de Profi, parc. Etaj intermediar, incalzire in pardoseala, decomandat, 53 mp utili, cu bucatarie inchisa, terasa, finisat la cheie cu materiale de calitate, geamuri tripane, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 96.000 Eur. ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Complex rezidential Modern. Aproape de Profi si parc. Etaj intermediar
9
5

De vanzare apartament cu 2 camere, in cel mai nou complex rezidantial in zona Giroc, in spatele Hotelului IQ. Etaj intermediar, terasa mare, incalzire in pardoseala, finisat la cheie preferential, geamuri tripan, zidarie complet caramida, loc de parcare. Pret 82.000 Eur. Tel 0783073754.

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Promovat
Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie
10
8

Etaj intermediar. Langa parc si Profi. Finisaje peste medie

Vand apartament cu 2 camere in zona de Sud a orasului, aproape de Hotel IQ, de Profi si de parc, bloc nou - 2025, etaj intermediar, finisat integral la cheie cu posibilitatea alegerii finisajelor, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, terasa, baie cu geam, zidarie caramida, loc de parcare. Pret 83.000 ...

1804 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Aparatament cu 2 camere decomandat
5

Aparatament cu 2 camere decomandat

Apartament 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat Chișoda Proprietar vând apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 3, în zona Chișoda. Ideal pentru locuit sau investiție (se poate închiria imediat). Detalii principale: * Suprafață utilă: 54 mp * Balcon acoperit: 18 mp * Etaj: ...

204 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc  - 53 mp - 94500 euro Comision 0%
10
5

Apartament 2 camere + 1 loc de parcare Giroc - 53 mp - 94500 euro Comision 0%

Proprietar vand apartament 2 camere situat in Giroc, strada Neptun 88 (situat in complexul Park Giroc), et 5 din imobil P+5+Er, suprafata 53 mp + balcon de 7.5 mp + 1 loc de parcare. Gresie + faianta, incalzire in pardoseala, nemobilat. Termen de finalizare iunie- iulie 2026. Comision 0%. Pret 94500 ...

1783 EUR/m2 | 53 m2

Planetelor, Giroc, Timis

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare
7

Mobilat si utilat. Disponibil imediat. 2 locuri de parcare

Apartament cu 2 camere, in zona Unitatii Militare, aproape de strada principala si de mijloc de trasport in comun intr-un imobil cu regim de inaltime P+2E+M, construit din caramida porotherm. Suprafata utila de 50 mp utili. Model cu dressing debara. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala. Aparat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Giroc, Timis

 De vanzare Apartament 3 Camere, 2 Bai, Giroc
10

De vanzare Apartament 3 Camere, 2 Bai, Giroc

Vand apartament cu 3 camere: 2 dormitoare Living+ bucatarie open space 2 bai Balcon 8mp, cu usa de acces Incalzire in pardoseala, centrala Viessman noua Aer conditionat Alarma Loc de parcare inclus Spatiu de joaca privat in spatele blocului Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat

1829 EUR/m2 | 70 m2

Giroc, Timis

Apartament Decomandat
13
7

Apartament Decomandat

Vand apartament in bloc nou 2 camere, 57 MP utili,etajul 3 3, placă de beton deasupra, acoperiș de țiglă decomandat, baie si bucatarie prevazute cu geam, incalzire in pardoseala, gresie, faianta, parchet, termopane gri antracit, lustre cu telecomanda si muzică. Se află situat în Giroc langa ITM. Apartamentul ...

2193 EUR/m2 | 57 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere cimplet mobilat
8
2

Apartament 2 camere cimplet mobilat

Vând apartament 2 camere Lux Mobilat și utilat complet Construcție noua situat intr o zona foarte dezvoltata înainte de calea ferata de la Giroc,având în apropiere multe supermarketuri Lidl ,Penny, Carrefour Apartamentul este situat la parter astfel poate fi folosit și ca spațiu comercial,cabinet medical,notarial,coafura,farmacie...etc,având ...

2198 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR
3

Apartamente de vanzare de la PROPRIETAR

Proprietar ( Firma)ofer spre vanzare apartamente cu 2 camere avand suparete intre 46 si 52 mp utili plus balcon in bloc nou sitiuat in Giroc pe str Cometei , clasificare nZEB, termen finalizare iulie 2026 cu preturi incepand de 1850 Euro mp ( cu tva de 21%inclus in pret) .Fatada izolata cu polistiren ...

1771 EUR/m2 | 48 m2

Giroc, Timis

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc
20
5

2 camere bucatarie separata sau open space etaj 1,2 Giroc

De vânzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 56 mp, este bine impartit, cu bucatarie separata sau varianta de open space, terasa de 10 mp, etajul 1,2 cu loc de parcare. Finisaje de calitate, la cateva minute de hotel IQ. Pret. 85000 euro Total. 0723674418

1518 EUR/m2 | 56 m2

Giroc, Timis

2 camere etaul 1 braytim
31
3

2 camere etaul 1 braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat ...

2000 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Proprietar vand apartament 2 camere   Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)
10
1

Proprietar vand apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2024)

Proprietar vând apartament 2 camere Giroc (Aleea cu Plopi, 2 Apartament achiziționat de nou în 2024, folosit și întreținut cu grijă, se vinde complet mobilat și utilat. Situat la parter într-un imobil P+3, într-o zonă liniștită și bine poziționată din Giroc, cu acces rapid către Timișoara. 52.8 ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Promovat
Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili
5

Calea Urseni - Giroc - 44 mp utili

Dezvoltator, În construcție , termen de finalizare septembrie 2026 Calea Urseni - Giroc - apartament cu 2 camere, etaj 1 2 - decomandat - 44 mp utili + bacon - construcție din cărămidă integral - se predă la cheie, cu gresie, faianță, parchet, obiecte sanitare la alegere și incluse în preț. - centrala ...

1943 EUR/m2 | 44 m2

Giroc, Timis

Proprietar vând apartament 3 camere mobilat în Giroc
11

Proprietar vând apartament 3 camere mobilat în Giroc

Proprietar vând apartament 3 camere mobilat în Giroc (lângă Club Sportiv Dyadora). [EXCLUS AGENȚIE] - An construcție 2018 - Suprafața utilă (56,45 mp) - Etaj 2 (din 3) - 2 dormitoare - 1 living - 1 baie - 1 bucătărie - 1 balcon (4 mp) Dispune în acest preț de: - 1 loc de parcare prevăzut în CF - mobilă ...