Promovat
Apartament cu 2 camere si pod in Giroc
7

Apartament cu 2 camere si pod in Giroc

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament deosebit cu 2 camere si pod in Giroc in zona restaurantului Zone 2 fiind intr o zona care are acces rapid catre oras si multe facilități. Apartamentul are o suprafata utila de 52 mp la care se adauga un balcon de 7 mp, un pod de 60 mp (care se ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !
6

Apartament nou cu 2 camere decomandat - predare imediata !

Comision 0%!!! Avem placerea sa va prezentam spre vanzare un apartament în cartierul PREMIUM RESIDENCE. Acesta este situat pe o strada linistita cu iesire la Calea Urseni,un loc ferit de agomeratia si zgomotul orasului. Apartamentul dispune de o suprafata utila de 53 mp + 4,5 mp (balcon) si este compartimentat ...

1694 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament mobilat cu 2 camere si pod | Giroc | Profi
8

Apartament mobilat cu 2 camere si pod | Giroc | Profi

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern cu 2 camere și pod, complet mobilat și utilat, situat în Giroc, foarte aproape de magazine (Profi), mijloace de transport în comun și numeroase puncte de interes. Locuința are o suprafață utilă de 43 mp și beneficiază de un balcon de ...

2091 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!
7
2

Apartament 1 camera- Direct de la dezvoltator!

Oferim spre vanzare apartament cu 1 camera la parter, in bloc nou. Situat intr-un complex rezidential care cuprinde peste 40 de blocuri. Apartamentul se preda la cheie,obiecte sanitare incluse si loc de parcare. Orientarea acestuia este mixta, deci se bucura de lumina naturala pe tot parcursul zilei. Apartamentul ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |
9

Etajul 2 | Disponibil imediat | Langa statie de autobuz |

De vanzare apartament cu 2 camere in Giroc, la unitatea militara, la etajul 2, mobilat si utilat complet, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie, loc de parcare, aproape de statia de autobuz, pret 86.800 euro, negociabil. Tel:

1771 EUR/m2 | 49 m2

Giroc, Timis

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !
9

Spatios si luminos, aproape de Penny si Lidl !

De vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc, langa Penny si Lidl, spatios si luminos, 52 m.p. utili + balcon, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisaje calitative din gama dezvoltator, posibilitate de a se inchide bucataria, loc de parcare, pret 93.000 Eur. Tel: ...

1788 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, loc de parcare inclus in GIROC - ID V52
5
3

ID intern: V52 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de intaltime pe Parter + 2 Etaje. Anul constructiei 2025, structura caramida, material zidarie ...

1856 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Decomandat cu bucatarie inchisa, aproape de transport in comun, la etajul 1.
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor in Giroc, aproape de mijloc de transport in comun, decomandat cu bucatarie inchisa, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, pret 94.000 euro.Tel: 0750283339

1880 EUR/m2 | 50 m2

Giroc, Timis

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.
10

Disponibil imediat, la etajul 2. Langa transport in comun.

Spre vanzare apartament cu 2 camere in zona planetelor din Giroc, aproape de transport in comun, la etajul 2, disponibil imediat, dotat cu centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, finisat la cheie, loc de parcare, pret 82.000 Euro. Tel: 0750283339

2050 EUR/m2 | 40 m2

Giroc, Timis

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.
6
9

Decomandat. Bucatarie inchisa. Bloc nou.

ZONA GIROCULUI - UNITATEA MILITARA De vanzare apartament cu 1 camera decomandat cu bucatarie inchisa, cu predare la cheie, 1 loc de parcare inclus in pret, centrala termica proprie. Pret 64.000 Euro. Tel: 0750283339

1882 EUR/m2 | 34 m2

Girocului, Giroc, Timis

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |
6
1

Bucatarie INCHISA | In spate la LIDL | Decomandat |

De vanzare in Giroc, in spate la Lidl, apartament cu 2 camere cu bucatarie inchisa, decomandat, mobilat si utilat, aer conditionat, loc de parcare in CF, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, pret 85.000 Euro. Tel: 0750283339

1848 EUR/m2 | 46 m2

Giroc, Timis

Promovat
Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !
9
7

Strada Asfaltata, disponibil imediat, finisaje premium !

ZONA GIROCULUI - Planetelor Vand apartament cu 2 camere, disponibil imediat, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare, finisaje de la Piastrele, strada asfaltata, pret 84.000 Euro. Tel: 0750283339

1953 EUR/m2 | 43 m2

Girocului, Giroc, Timis

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter
14

Apartament 2 camere Giroc bloc nou la parter

De vanzare apartament cu 2 camere situat in Giroc intr-un complex rezidential nou , la parter din 3 nivele, , are o suprafata utila de 47 mp, incalzire in pardoseala cu centrala proprie , amenajarile sunt noi, are clima, termopane, gresie si faianta, se vinde nemobilat cu 1 loc parcare inscis in CF ...

1915 EUR/m2 | 47 m2

Giroc, Timis

Apartament cu 2 camere, curte de 115MP in Giroc, zona Dunarea
12
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc, zona Dunarea. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, zona Dunarea, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material zidarie caramida. ...

2102 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere, 59 mp cu gradina in Giroc, Cartier Planete - V8812
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc – Reprezentare Exclusiva Foxfort ofera spre vanzare, in regim de reprezentare exclusiva, un apartament cu 2 camere modern si primitor, situat in Giroc, zona Planete, pozitie apreciata pentru accesul facil si pentru linistea caracteristica zonei rezidentiale. Proprietatea ...

1779 EUR/m2 | 59 m2

Giroc, Timis

Promovat
Aproape de Penny si Lidl. Bucatarie inchisa. Balcon. Baie cu geam.
8

De vanzare, aproape de Lidl si Penny, 2 camere in bloc nou, la cheie, bucatarie inchisa, balcon inchis, baie cu geam, incalzire in pardoseala, parcare inclusa in pret, 84.600 Euro, negociabil. 0755793075

1800 EUR/m2 | 47 m2

Girocului, Giroc, Timis

Promovat
Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!
7

Apartament 1 camera, decomandat, dezvoltator imobiliar!!

Dezvoltator imobiliar vand apartament cu 1 camera, DECOMANDAT, la cheie, in bloc construit NOU, in zona Braytim, aproape de Uzina de apa, comuna Giroc. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Premium Residence, complex ce detine mai mult de 35 imobile + parc privat. Suprafata apartamentului ...

1932 EUR/m2 | 37 m2

Giroc, Timis

Promovat
Premium residence, 2 camere, direct dezvoltator, 0% comision!!
9
1

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere compartimentat astfel: -hol-bucătărie-baie-dormitor-living-balcon. Utilitati-curent,apa,canalizare,gaz----Sistem de încalzire-centrala propie,calorifere. Alte facilitati incluse:interfon,senzor de gaz,loc de parcare,supraveghere video,parcare iluminata. DETALII ...

1849 EUR/m2 | 43 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, la Cheie+loc de parcare
6
1

Apartament 2 camere, la Cheie+loc de parcare

Dezvoltator imobiliar propun spre vanzare apartament cu 2 camere, DECOMANDAT, situat in Complexul Rezidential Premium Residence, complex ce contine mai mult de 40 imobile finalizate, pozitionate in zona Braytim, aproape de Uzina de apa de pe Calea Urseni. Suprafata UTILA a apartamentului este de 54.83 ...

1627 EUR/m2 | 55 m2

Giroc, Timis

SUPER PRET!Apartament cu 3 camere + balcon, 1 loc de parcare, TVA INCLUS, Giroc