Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament etaj 2 , cu doua camere
8
6

Apartament etaj 2 , cu doua camere

PROPRIETAR - Vand apartament cu doua camere semidecomandat , in Lugoj , Micro 1 , Aleea Castanilor , etaj 2 din 4 . Bloc de caramida izolat la exterior. Centrala termica , senzor de gaz , usa metalica , ferestre termopan. Baie cu vana si geam exterior. Instalatia electrica refacuta in hol , baie si ...

Lugoj, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
4

Vând Apartament

Str buziasului ( ITL )Nr 34 bloc 4 Etajul 1 Apartamentul nr. 4 compus din: vestibul, 2 camere, bucatarie, camara alimente, degajament, baie, 2 balcoane, in suprafata construita de 65,42 mp. cu 7,2% din bunurile comune si drept de folosinta asupra 18 mp

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare apartament 2 camere-Lugoj cartier ITL
5

Vânzare apartament 2 camere-Lugoj cartier ITL

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere decomandate, situat în zona ITL(primul bloc), pe str. Buziașului nr. 36, etajul 4, bloc construit în anul 1970. Apartamentul are o suprafață utilă de 62,72 mp și o suprafață locuibilă de aproximativ 58mp, fiind compartimentat în două camere decomandate, ...

714 EUR/m2 | 63 m2

Lugoj, Timis

Apartament zona centrala, decomandat
8

Apartament zona centrala, decomandat

Apartament 2 camere,decomandat, zona centrală Se vinde mobilat și utilat. Pretul este negociabil

1200 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

caut apartament 2 camere

caut apartament 2 camere

Caut apartament 2 camere ,parter sau etaj 1, mal Timis

900 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere Micro 1
4
1

Apartament 2 camere Micro 1

Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat in Micro 1 ,etajul 1 Centrala proprié,geamuri si instalatie electrica noua, zugravit recent si rénovat partial,suprafata utila 57 M2, este liber Pret 52900 euro neg.

928 EUR/m2 | 57 m2

Lugoj, Timis

Schimb gars con 2 cu apart

Schimb gars con 2 cu apart

Schimb garsoniera conf 2 cu apart cu 2 cam Garsoniera are geam termopan rulou aluminiu.usa metal,frigider,aragaz cu butelie apa calda cu instant.hol e buc.baie et.1.

1333 EUR/m2 | 15 m2

Lugoj, Timis

proprietar ap doua camere confort 1
5
4

proprietar ap doua camere confort 1

proprietar, de vânzare apartament cu două camere confort 1, spațios, semidecomandat etajul 3. Două holuri, bucătărie mare cu debara , balcon mare cu lungime de 4m. Are centrala termica , parchet laminat, geamuri termopan, proaspăt igienizat în totalitate . Zona foarte bună cu magazine , parc. Cartier ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Lugoj, Timis

Vând apartament 3 camere
11
15

Vând apartament 3 camere

Ap situat ultracentral,bloc de cărămidă 3 camere, 72 mp, etaj 3, baie, bucătărie, balcon + garaj. Se vinde parțial mobilat+ electrocasnice.Se află pe Spl. C. Brediceanu, Lugoj, la 3 min de mers pe jos de Lic Brediceanu, universitatea Dragan, magazine alimentare, la 5 min de centrul orașului, langa parcul ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Lugoj, Timis

Apartament 3 camere, renovat complet   Strada Cornet, Lugoj
9
4

Apartament 3 camere, renovat complet Strada Cornet, Lugoj

Oferim spre vânzare un apartament spațios și luminos, cu 3 camere , situat în zona parcului Cornet din Lugoj, la etajul 3 din 4 avand vedere inspre 2 strazi Suprafață utila: 70 mp Compartimentare ideală: -Living mare si bine iluminat complet mobilat -2 dormitoare complet mobilate -o baie complet utilată ...

1164 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Vând Apartament
7
4

Vând Apartament

754 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj
10
6

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj

Apartamentul este situat la parterul înalt al unui bloc de cărămidă cu curte interioară. Este format din 3 camere decomandate, bucătărie închisă, baie cu geam, cămară, 2 holuri și o terasă cu posibilitatea de a se transforma în balcon. Ușa de acces este metalică, ferestrele sunt de termopan, are parchet, ...

1069 EUR/m2 | 72 m2

Ultracentral, Lugoj, Timis

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3
5
2

Apsrtament 3 camere Zona Stadion 3

Apartament situat in Zona Stadion 3,decomandat compus din 3 camere bucatarie open space,doua bai doua balcosne din care unul deschis

918 EUR/m2 | 85 m2

Lugoj, Timis

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,
11
5

Vind apartament in Lugoj ,zona Stadion 2,

Vind apartament in Lugoj zona Stadion 2 ; Bl 56 ; Ap 5 ; Jud Timis la etajul 1 ; compus din 2 camere ; bucatarie ; baie ; balcon ; in suprafata construita de 68 mp ; izolat exterior si interior ; instalatie de curent noua ; renovat total .( s-au la schimb cu casa cu întrare în curte ) Pe casa ...

1176 EUR/m2 | 68 m2

Lugoj, Timis

vând apartament 2 camere central
10
3

vând apartament 2 camere central

vând apartament 2 camere decomandate situat central str.Bucegi curte comună compusa din terasă, coridor,cămară alimente,baie, bucătărie mare, casa este izolată,termopane, instalație electrică nouă, încălzire centrală gaz nouă,mobilă la comandă,utilat complet preț 78000 euro negociabil.

1114 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Vând apartament 3

Vând apartament

Apartament 2 camere ,semidecomandat, cărămida,central.

980 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Vand garsoniera , str.Cernei nr.40 B , parter , langa liceul A.Vlaicu
10

Vand garsoniera , 23 mp , parter , zona foarte buna , langa liceul tehnologic A.Vlaicu , bloc caramida . compartimentare : - hol acces , cu chicineta - camera - baie Garsoniera se vinde utilata si mobilata , detine aparat aer conditionat cu inverter (consum mic de energie electrica ) .

1174 EUR/m2 | 23 m2

Lugoj, Timis

vand apartament in zona centala situat langa Universitatea Dragan Lugoj
7
8

Vand apartament cu 2 camere,semidecomandat 62mp situat in zona centrala,vis-a-vis de Universitatea Dragan Lugoj. Ap.este la et.4 si este compus din: bucatarie,living,balcon deschis,dormitor si baie. Dotari: -centrala proprie -geamuri termopan -clima -masina de spalat -frigider -tv -aspirator -cuptor ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Garsonieră Lugoj  preț ușor negociabil
1
7

Garsonieră Lugoj preț ușor negociabil

Se vinde garsonieră în Lugoj, în Cartierul I.T.L., etajul 4, camera este renovata, izolată termic, geamuri termopan, pe jos parchet laminat, ușă metalică, se vinde așa cum este. Dotată cu mașină de spălat, frigider, dulap și pat. Contor de curent individual, canalizare, apă și țeava de gaz este la ușă. ...

950 EUR/m2 | 10 m2

Lugoj, Timis

vand apartament ultracentral !
5

vand apartament ultracentral !

Ocazie direct dela proprietar preț în euro 57000 1 min de centru Vând apartament la curte comună ultracentral strada Cuza vodă nr 5 apartamentul dispune de o suprafață de 57mp utili + pivniță Ideal pentru locuit sau deschiderea unui cabinet salon ETC cu un potențial foarte mare! Mai multe detalii la ...

1000 EUR/m2 | 57 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic
10
20

Vand apartament in Lugoj zona Cotul Mic

Vand apartement decomandat in Lugoj , zona Cotu Mic, etaj Parter Apartamentul este compus din : * 3 camere decomandate + 1 dressing * 70 m2 * boxa proprie * complet izolat * centrala proprie * geamuri termopane rulouri metalice * usi interioare lemn de brad * se vinde partial mobilat Apartamentul ...

1082 EUR/m2 | 73 m2

Lugoj, Timis

vand apartament 3camere la Nadrag
3
8

vand apartament 3camere la Nadrag

apartament 3 camere nerenovat la etajul 3 cu vedere la munte usa de metal 3 geamuri termopan

260 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Salvează căutarea