Promovat
Apartament 3 camere etaj2
7
7

Apartament 3 camere etaj2

De vanzare un apartament situat la etajul 2 in Micro 3, compus din 3 camere, bucatarie, baie si balcon. Incalzirea se realizeaza cu centrala proprie pe gaz. Tamplaria este din profil PVC cu geam termopan.

1012 EUR/m2 | 58 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament etaj 1
11
7

Apartament etaj 1

Se vinde apartament etaj 1 in Lugoj strada Timisorii nr 110 bl A5. Cu o suprafata de 80 mp, se compune din doua dormitoare un living bucatarie baie mica baie mare balcon inchis. Dispune de parchet laminat in toate camerele, gresie si faianta in baii si bucatarie, geamuri cu provil PVC, usi de lemn masiv, ...

1114 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Lugoj, apartament 2 camere, etaj 1 langa Universitatea Dragan
10
2

Vând apartament cu 2 camere în Lugoj pe Splaiul 1 Decembrie 1918 (lângă Universitatea Drăgan), bl 8 ap 5 cu access facil școli, centru, supermagazine, etaj 1, suprafață 64,96 mp., centrală proprie, izolație din polistiren EPS 80 cu grosime de 15 cm., plus un beci de circa 12 mp si balcon mare. Preț 59.500 ...

915 EUR/m2 | 65 m2

Lugoj, Timis

Promovat
Apartament de vanzare
9
5

Apartament de vanzare

Se vinde apartament in Lugoj, intr-o zona superba a orasului, pe Splaiul 1 Decembrie 1918 bl 21 scara A etaj 4/4 apartament 17. Se compune din 2 camere, balcon deschis, bucatarie, hol tranzit, baie. Dispune de centrala proprie pe gaz, geamuri termopan, curentul trebuie bransat, usa metalica, parchet, ...

741 EUR/m2 | 54 m2

Lugoj, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere de vanzare, 67 mp, decomandat, etaj 1, Logoj
19

Blitz va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandate situat la etajul 1. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie, mobilat. Suprafata utila de 67 mp + 2 terase. Cod ofertă / ID BLITZ: P171315

731 EUR/m2 | 67 m2

Lugoj, Timis

Spatiu comercial de vanzare - Lugoj
3

Spatiu comercial de vanzare - Lugoj

Blitz va prezinta un spațiu comercial modern, cu o suprafață totală de 132 mp, compartimentat eficient în două camere spațioase, ideal pentru activități comerciale, birouri, salon, clinică, showroom sau servicii. Proprietatea dispune de două băi, oferind confort și funcționalitate atât pentru angajați, ...

682 EUR/m2 | 132 m2

Lugoj, Timis

proprietar ap doua camere confort 1
5
4

proprietar ap doua camere confort 1

proprietar, de vânzare apartament cu două camere confort 1, spațios, semidecomandat etajul 3. Două holuri, bucătărie mare cu debara , balcon mare cu lungime de 4m. Are centrala termica , parchet laminat, geamuri termopan, proaspăt igienizat în totalitate . Zona foarte bună cu magazine , parc. Cartier ...

917 EUR/m2 | 60 m2

Lugoj, Timis

Apartament 3 camere Lugoj
10
2

Apartament 3 camere Lugoj

Apartament 3 camere, semidecomandat, 62 mp, etaj 3, strada Huniade , Lugoj, in apropierea Universitatii Dragan. Apartamentul este amenajat si se vinde cum se vede in poze! Pretul este de 61.000 euro putin negociabil! Informatii suplimentare la.nr de telefon Zero.sapte.doi.sapte.trei.sapte. unu.unu.t ...

188 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere Micro 1
4
1

Apartament 2 camere Micro 1

Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat in Micro 1 ,etajul 1 Centrala proprié,geamuri si instalatie electrica noua, zugravit recent si rénovat partial,suprafata utila 57 M2, este liber Pret 52900 euro neg.

928 EUR/m2 | 57 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament cu 2 camere
7
2

Vand apartament cu 2 camere

Proprietar, vand apartament cu 2 camere mobilat si utilat, centrala pe gaz, aer conditionat. Apartamentul este situat in Micro1 etaj 4.

1013 EUR/m2 | 39 m2

Lugoj, Timis

Vand apartament 2 camere
7
2

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere in Micro1 Aleea brazilor, et4, mobilat si utilat, centrala, aer conditionat.

1013 EUR/m2 | 39 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere, 66 mp, Micro 3, etaj 4
10

Apartament 2 camere, 66 mp, Micro 3, etaj 4

Proprietar, vând apartament cu 2 camere, situat în zona Micro 3, vis-a-vis de grădiniță, într-o zonă liniștită și accesibilă, aproape de puncte de interes, magazine, școală grădiniță și mijloace de transport. Apartamentul este situat la etajul 4, are o suprafață construită de 66 mp și este semidecomandat, ...

712 EUR/m2 | 66 m2

Lugoj, Timis

caut apartament 2 camere

caut apartament 2 camere

Caut apartament 2 camere ,parter sau etaj 1, mal Timis

900 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere - Micro 3 - Lugoj
10
2

Apartament 2 camere - Micro 3 - Lugoj

Vând apartament cu 2 camere(mobilat)în cartierul Micro 3 - Lugoj Detalii: Etajul 4 din 4 - (bloc cu acoperiș) Centrală proprie Geamuri de termopan Uși interioare de lemn Mobilier dormitor Mobilier sufragerie Mobilier bucatarie Aragaz Frigider mic Apartamentul se vinde MOBILAT Preț: 63000 ușor ...

1260 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Schimb gars con 2 cu apart

Schimb gars con 2 cu apart

Schimb garsoniera conf 2 cu apart cu 2 cam Garsoniera are geam termopan rulou aluminiu.usa metal,frigider,aragaz cu butelie apa calda cu instant.hol e buc.baie et.1.

1333 EUR/m2 | 15 m2

Lugoj, Timis

    PROPRIETAR   Vând Garsonieră Complet Utilată, Etaj 1   Lugoj
10

PROPRIETAR Vând Garsonieră Complet Utilată, Etaj 1 Lugoj

Vând garsonieră situată la etajul 1, într-un bloc construit în 1982. Imobilul are o suprafață utilă de 16 mp, este bine întreținut și se vinde exact cum se vede, fiind ideală pentru a locui sau pentru investiție (închiriere imediată). Compartimentare: Cameră luminoasă. Chicinetă separată prin ușă ...

1675 EUR/m2 | 16 m2

Lugoj, Timis

Apartament zona centrala, decomandat
8

Apartament zona centrala, decomandat

Apartament 2 camere,decomandat, zona centrală Se vinde mobilat și utilat. Pretul este negociabil

1200 EUR/m2 | 50 m2

Lugoj, Timis

Apartament 2 camere ultracentral Lugoj
7
2

Apartament 2 camere ultracentral Lugoj

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat ultracentral, pe strada 20 Decembrie 1989, într-una dintre cele mai căutate zone din Lugoj, cu vedere către Universitatea Drăgan. Apartamentul este amplasat la etajul 4, are compartimentare semidecomandată și o suprafață construită de 61,9 mp. Compartimentare: living dormitor bucătărie baie balcon Dotări ...

1250 EUR/m2 | 52 m2

Lugoj, Timis

Apartament ultracentral de vânzare în Lugoj
10

Apartament ultracentral de vânzare în Lugoj

CasaVida Imobiliare propune spre vânzare un apartament spațios cu 2 camere, situat ultracentral, într-o zonă de mare interes – Strada Mihai Eminescu, Lugoj, cu vedere către Str. Bucegi. Caracteristici principale: -Suprafață construită: 95 mp Compartimentare: -3 camere -bucătărie -baie -cămară pentru ...

1047 EUR/m2 | 95 m2

Lugoj, Timis

vând apartament 2 camere central
10
3

vând apartament 2 camere central

vând apartament 2 camere decomandate situat central str.Bucegi curte comună compusa din terasă, coridor,cămară alimente,baie, bucătărie mare, casa este izolată,termopane, instalație electrică nouă, încălzire centrală gaz nouă,mobilă la comandă,utilat complet preț 78000 euro negociabil.

1114 EUR/m2 | 70 m2

Lugoj, Timis

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj
10
6

Apartament ultracentral cu garaj în Lugoj

Apartamentul este situat la parterul înalt al unui bloc de cărămidă cu curte interioară. Este format din 3 camere decomandate, bucătărie închisă, baie cu geam, cămară, 2 holuri și o terasă cu posibilitatea de a se transforma în balcon. Ușa de acces este metalică, ferestrele sunt de termopan, are parchet, ...

1069 EUR/m2 | 72 m2

Ultracentral, Lugoj, Timis

Vând apartament cu două camere Micro 5
1
1

Vând apartament cu două camere Micro 5

Vând apartament cu camere în Micro 5, Lugoj. Semidecomandat cu vederea spre parcul din Micro 5. Apartamentul nu este renovat. 62,5 mp Parter 52000 euro negociabil Ideal pentru afacere, birou sau familie cu copii. Gradinita, scoala, magazine in apropiere. Accept prima casa sau credit ipotecar. Tel: Zero ...

839 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

vand apartament in zona centala situat langa Universitatea Dragan Lugoj
7
8

Vand apartament cu 2 camere,semidecomandat 62mp situat in zona centrala,vis-a-vis de Universitatea Dragan Lugoj. Ap.este la et.4 si este compus din: bucatarie,living,balcon deschis,dormitor si baie. Dotari: -centrala proprie -geamuri termopan -clima -masina de spalat -frigider -tv -aspirator -cuptor ...

1048 EUR/m2 | 62 m2

Lugoj, Timis

Garsonieră Lugoj  preț ușor negociabil
1
6

Garsonieră Lugoj preț ușor negociabil

Se vinde garsonieră în Lugoj, în Cartierul I.T.L., etajul 4, camera este renovata, izolată termic, geamuri termopan, pe jos parchet laminat, ușă metalică, se vinde așa cum este. Dotată cu mașină de spălat, frigider, dulap și pat. Contor de curent individual, canalizare, apă și țeava de gaz este la ușă. ...

950 EUR/m2 | 10 m2

Lugoj, Timis

Salvează căutarea