Apartamente de vanzare Timisoara Braytim Timis

Promovat
Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere
10

Aparatament Braytim -Muzicescu 3 camere

Neo Imobiliare vă propune spre vanzare apartament situat în Giroc, zona Braytim- Muzicescu etajul 1: -3 camere cu 2 bai, suprafata utila 67,4 mp si terasa de 11,3 mp. + loc de parcare inclus in CF. Se vinde mobilat si utilat. Dotări: • incalzire in pardoseala cu termostate individuale pe camere • ...

2107 EUR/m2 | 67 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim
7

Apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim

Heigl Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere in Giroc zona Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 60 mp la care se adauga un balcon de 6 mp si un loc de parcare. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Confortul termic se realizeaza prin centrala proprie cu ...

1383 EUR/m2 | 60 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere la parter in Braytim complet finalizat
5

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Braytim. Drumul de acces spre imobil este in curs de asfaltare, termenul fiind luna septembrie. In apropiere sunt magazine si supermarket-uri precum Profi, scoala si gradinita la o distanta de 20 de minute. Imobilul se vinde la ...

1655 EUR/m2 | 55 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO
6

Apartament spațios cu 2 camere si terasa | Giroc | ESO

District Real Estate va propune spre vanzare un apartamente cu 2 camere si terasa, situat intr-un complex de blocuri noi, in Giroc, foarte aproape de ESO, Profi, Luna Caffe, mijloace de transport in comun si multe alte puncte de interes. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 53mp. Compartimentarea ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
5

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1
6

Bloc Nou. Apartament 3 camere. Braytim - Musicescu. Etaj 1

Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 65 mp utili + terasa, etaj 1, in BLOC NOU, izolat termic exterior, in zona Braytim. Centrala proprie cu incalzire in pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, aer conditionat. Complet MOBILAT si utilat, un loc de parcare inclus in ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim
6

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Braytim. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu o camera, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Braytim, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 2 etaje. Anul constructiei este 2024, structura este de beton, ...

2264 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere - complet mobilat si utilat - zona Braytim - Comision 0%
17
4

Evand Homes va prezinta spre vanzare, in exclusivitate, un apartament cu 3 camere, situat in Braytim, langa Profi-ul de pe Str. Gavril Musicescu, intr-un imobil, finalizat in anul 2017, construit din beton si caramida. Apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc prevazut cu 2 etaje plus mansarda si ...

2092 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.
8
1

Apartament 3 camere. Etaj1. Braytim- Musicescu. Bloc Nou.

Apartament cu 3 camere in zona Braytim, aproape de Muzeul de Apa, Etaj 1, 65 mp utili si 4 mp terasa, terasa are o logie separata inchisa, partial mobilat( bucatarie mobilata si utilata), doua bai, o baie cu geam, centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, un loc de parcare. Pret:124.000 eur.; ...

1908 EUR/m2 | 65 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou. Braytim-Musicescu. Etajul 1. Bucatarie inchisa. Cu parcare subterana.
11

De vanzare, in bloc nou finalizat, zona Braytim-Musicescu, 3 camere, decomandat, cu bucatarie inchisa, dressing, finisat calitativ, incalzire in pardoseala, 2 locuri de parcare incluse, subteran si suprateran, mobilat si utilat complet, 160.000 Euro, negociabil. 0755793075

2286 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.
11
1

Braytim, bloc nou finalizat. 2 balcoane. Etaj 2.

Braytim, in bloc nou finalizat, apartament cu 2 camere, la etajul 2, model cu 2 balcoane, incalzire in pardoseala cu termostate de ambient in fiecare camera, corpuri de iluminat in tot apartamentul, loc de parcare privat inscris in CF, 90.000 Euro, negociabil. 0755793075

2093 EUR/m2 | 43 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Aproape de Mega Image. Etajul 1.
5
1

Aproape de Mega Image. Etajul 1.

Bloc nou, aproape de Mega Image si restaurant Zone Cafe 2 de pe Calea Urseni, la etajul 1, apartament cu 2 camere, 50 mp utili, predare la cheie, cu incalzire in pardoseala, geamuri tripan, parcare supravegheata video in CF, 92.500 Euro. 0755793075

1850 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.
8
1

Braytim. Bloc finalizat. Penthouse. Terasa acoperita.

De vanzare, in bloc nou zona Braytim, cartierul Florilor, 3 camere tip penthouse, 70 mp utili, terasa acoperita de 30 mp, 2 bai, dormitor matrimonial cu baie proprie si dressing, incalzire in pardoseala cu termostat in fiecare camera, clima montata, geamuri tripan cu rulouri electrice, finisaje la alegere, ...

2143 EUR/m2 | 70 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.
9

Bloc nou finalizat. Etaj intermediar. Bucatarie inchisa.

De vanzare apartament cu 2 camere in bloc nou finalizat in Braytim, etajul 2, model cu bucatarie inchisa, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, aer conditionat, loc de parcare inclus, 89.000 Euro, negociabil. 0755793075

1854 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 locuri de parcare in CF. Boxa. Finisat la cheie, disponibil imediat.
10
11

De vanzare in bloc nou, aproape de Uzina de apa, 2 camere, 51,6 mp utili+balcon+boxa inscrisa in CF, finisat la cheie, disponibil imediat, cu 2 locuri de parcare inscrise in CF incluse in pret, 86.500 Euro. 0755793075

1663 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.
9
1

Braytim. Etajul 1. Terasa de 16 mp.

Apartament in constructie noua 2026, 2 camere, la etajul 1, decomandat, bucatarie cu posibilitate de inchidere, terasa de 16 mp, baie cu geam, incalzire in pardoseala, geamuri tripan, finisaje la alegere, loc de parcare inscris in CF, 88.000 Euro. 0755793075

1833 EUR/m2 | 48 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, 66mp utili, etaj 2, balcon 5 mp - zona Braytim
11

ID:P2673 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 66 mp utili, situat la etajul 2 , intr-un bloc cu regim de inaltime P+2, anul constructiei 2018. Apartamentul dispune de balcon de 5 mp, loc de parcare inclus în pret. Puncte forte : -Pozitionat excelent, atat pentru locuit ...

2106 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...