Apartamente de vanzare Timisoara Lipovei Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-o zonă apreciată din Timișoara, în apropiere de Ion Ionescu de la Brad, ideal pentru locuit sau investiție. Locuința este amplasată la etajul 4 și beneficiază de acoperiș din țiglă, oferind un plus de protecție și confort. Apartamentul ...

1886 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6
1

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere | Mobilat si Utilat | Lipovei | 134.900 EUR
9
2

Proconstruct Imobiliare va propune spre vanzare un apartament semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc, intr-una dintre cele mai cautate zone ale Timisoarei – Lipovei. Suprafata utila: 71 mp Regim inaltime: P+4+M Mobilat si utilat complet – te poti muta imediat, fara investitii suplimentare Avantaje ...

1900 EUR/m2 | 71 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere decomandat, 62 mp utili + balcon 15mp -Lipovei
15
2

ID Intern: P770 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, etaj 11/11, constructie 2021 situat in zona Lipovei. Apartamentul se prezinta intr-o stare foarte buna, loc de parcare inscris in CF. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru ...

2887 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament tip penthouse, cu 3 camere - zona Lipovei Timisoara
6

ID:P2689 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, 53 mp utili, situat in Zona Lipovei Timisoara , intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 11 Etaje , anul constructie 2020. Apartamentul dispune de balcon de 9 mp si 1 loc de parcare inclus în pret. Acest apartament ...

2453 EUR/m2 | 53 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere de vanzare, Boxa, Zona Lipovei, Timisoara
16

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si elegant cu 3 camere de 55.42 mp, situat la etajul 4 din 4 in zona Lipovei din Timisoara, o zona linistita si foarte bine conectata. Aceasta proprietate este ideala pentru familii sau pentru cei care isi doresc ...

1985 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Lipovei Timisoara
12

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Lipovei Timisoara

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament decomandat spatios si elegant cu 2 camere de 43 mp transformat in 3 camere, bucataria fiind mutata pe balcon, iar in locul bucatariei s-a facut o a doua camera (oricand se poate reveni la stadiul initial) , situat la etajul 2 din ...

2233 EUR/m2 | 43 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, decomandat, 3 camere, Lipovei, Timisoara
12

APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, amplasat la etajul 4 al unui bloc cu 4 nivele, situat in zona Lipovei, Timisoara, Timis. Zona este linistita, apartamentul se afla la cateva minute fata de scoala, market, statie de autobuz, farmacii sau parc. La doar 1.7 km ...

1667 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
apartament cu 3 camere zona Lipovei
5
13

apartament cu 3 camere zona Lipovei

Vand apartament cu 3 camere , 2 bai , suprafata utila 66 mp , aer conditionat , anul constructiei 1998 , bloc cu acoperis din tigla , izolat termic situat in vecinatatea centrelor comerciale. Apartamentul este situat la etajul 3 din 4 . Pt mai multe detalii , va rog sa ne sunati!

1121 EUR/m2 | 66 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
15
8

Apartament cu o camera de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu o camera, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2020, structura beton, ...

2068 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Vand apartament 3 camere decomandat, complet renovat, Clasa A
7

Vă propunem spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere decomandate, situat într-o zonă foarte apreciată din Timișoara Calea Lipovei, pe strada Ion Ionescu de la Brad, în imediata apropiere a Școlii Generale Nr. 7. Locuința este amplasată la etajul 4, într-un bloc bine întreținut, cu acoperiș renovat ...

1603 EUR/m2 | 68 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei
8
1

Apartament 3 camere, decomandat, 70 mp, Lipovei

1886 EUR/m2 | 70 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
7

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la etajul 2 intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje. Anul constructiei este 1979, structura fiind din ...

1920 EUR/m2 | 63 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului
13

Apartament 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului

Ideal pentru investitie - Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Aradului, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2023, ...

2622 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu doua camere in zona Lipovei
12
3

Apartament cu doua camere in zona Lipovei

Vand apartament format din 2 camere decomandate, cu o suprafata de 50 mp, mobilat si utilat complet cu centrala pe gaz, apartamentul se afla la etajul 4

1310 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
garsoniera de vanzare in zona Lipovei
3
33

garsoniera de vanzare in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 20 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Zona  Lipovei
2
2

Apartament 1 camera Zona Lipovei

Dam spre vanzare apartament 1 camera, decomandat, 18mp, zona linistita, complet mobilat si utilat. Incalzirea este de la oras, apartamentul se afla la etajul 1 al unui bloc de 4 etaje. Aproape de Iulius Mall, la doar 10-15 minute de mers pe jos, aproape si de centrul orasului de altfel. Alte detalii ...

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei
10
5

2 cam dec centrala proprie etaj intermediar zona Lipovei

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su 50 mp, balcon, centrala proprie, etaj 3, mobilat si utilat, zona Lipovei. Pret: 99000 euro, neg Tel: 0736173096, 0729057644

1980 EUR/m2 | 50 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei
4
5

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Lipovei,suprafata de 55 mp,la etajul 1,se vinde complet utilat si mobilat. Apartamentul este situat intr-o zona cu acces rapid la mijloace de transport in comun, diverse centre comerciale,farmacii,banci,etc. Cei interesati sunt rugati sa sune la nr ...

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei
3
1

Apartament cu 1 camera in zona Lipovei

Oferim spre vanzare apartament 1 camera in zona Lipovei, cu o suprafata de 30 mp. Este dotata cu centrala propie si detine toate utilitatile necesare. Situat la etajul 5 al unui imobil cu 5 etaje. Este aproape de Iulius Mall, statii de autobuz, tramvai cu care se poate ajunge rapid si in centru. Pentru ...

Lipovei, Timisoara, Timis

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu
5
3

2 cam cf 1 bloc izolat zona Lipovei Sever Bocu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 55 mp, bloc izolat, situat l etajul 4 din 5, posibilitate de montare a centralei proprii, semimobilat, zona Lipovei. Pret: 86500 euro, usor neg Tel: 0736170308

1573 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

3 cam decomandat 2 bai centrala proprie 2 ap pe nivel zona Lipovei
6
4

De vanzare, apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, su 62 mp, centrala proprie, 2 apartamente pe nivel, 2 bai, compartimentat astfel: * Hol de acces spatios, cu intrare catre toate camerele * Living spatios * Bucatarie * Un dormitor cu acces in balcon inchis * Al doilea dormitor pretabil pentru ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Salvează căutarea