Apartamente de vanzare Timisoara Sagului Timis

Promovat
3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |
15

3 camere | etaj 2 | centrala proprie | zona excelenta |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 3 camere, situat intr-un bloc anvelopat exterior in zona Sagului; - etaj 2/5, cu acoperis de tigla; -suprafata utila 65 de mp, avand doua balcoane inchise cu suprafata totala de 8 mp; - model cu 2 bai, dintre care una cu cada si geam pentru aerisire, ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului
12

Direct Proprietar Renovat Spatios Etaj 2 Calea Sagului

FARA COMISION!!! Direct proprietar vand apartament cu 1 camere, confort 1, situat in zona Sagului, disponibil la etajul 2 din 4. Sunt doar 4 apartamente pe fiecare nivel. Imobilul este situat in apropiere de statie de mijloace de transport, scoala, supermarket.Este ideal atat pentru locuit cat si ca ...

2240 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Calea Sagului
11

Apartament 2 camere, Calea Sagului

Estate group va prezinta spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, situat la etajul 2 intr-un imobil P+4, cu pod pentru depozitare si acoperis cu tigla. Ideal pentru un stil de viata confortabil in familie sau pentru investitie avand in vedere proximitatea fata de parcuri, scoli, gradinite ...

2121 EUR/m2 | 33 m2

sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera etaj 3 cu balcon
1

Garsoniera etaj 3 cu balcon

Se vinde garsoniera zona Sagului la 5 min de Kaufland, este compusa din hol,baie si bucatarie din constructie,camera,balcon închis cu termopan, gaz, clima, mobilata si utilata. Pret 49000euro neg

1960 EUR/m2 | 25 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 1 camera  Sagului
7

Apartament cu 1 camera Sagului

Vând apartament 1 cameră in zona Sagului aproape de centrul comercial Shopping City., decomandat, situat la etajul 3 din 4 nivele, suprafata utila 34 mp cu balcon de 3 mp, are termopane, parchet de lemn, gresie si faianta , pret 58000 euro negociabil.

1706 EUR/m2 | 34 m2

sagului, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere etaj 1, CENTRALA, zona Sagului Piata Doina
10
2

De vanzare apartament 2 camere complet mobilat, centrala proprie, aer conditionat, etaj1 aproape de Piata Doina in apropiere avand scoala, gradinita, piata, mijloace de transport in comun. Disponibil imediat. Informatii la 0723155002

2000 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere - beci cu acces privat - confort si functionalitate
9

Descopera un refugiu urban primitor in inima zonei Sagului din Timisoara! Evand Homes iti propune spre vanzare un apartament semidecomandat de 40 mp, situat la parterul unei cladiri solide din caramida — ideal pentru confortul de zi cu zi. Cu un pret atractiv de 84.990 € (+ comisionul standard al agentiei), ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Nu rata! Apartament 2 camere, renovat - Calea Sagului
6

Nu rata! Apartament 2 camere, renovat - Calea Sagului

Descoperiti un colt de liniste si confort in inima Timisoarei, in zona Sagului. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere unde fiecare detaliu al acestui apartament va va face sa va simtiti acasa. Aceasta proprietate recent renovata in 2024 ofera o combinatie perfecta intre modernitate ...

1958 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere  Sagului amenajat lux
10
1

Apartament 3 camere Sagului amenajat lux

De vanzare apartament cu 3 camere confort 1 situat in zona Saguluila etajul 2 din 4 nivelecompus din : hol intrare dormitor 1 bucatarie living cu balcon hol intermediar baie dormitor 2 . Apartamentul a fost renovat complet are instalatia electrica si sanitara noua gresie faianta parchet pereti ...

2029 EUR/m2 | 68 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera Sagului etj 2
5

Apartament 1 camera Sagului etj 2

Se vinde apartament cu 1 camera situat in zona Sagului la etajul 2 din 4 nivele, decomandat cu o suprafata utila de 36 mp, compus din : hol, bucatarie , baie cu cada , camera , balcon , ( locul de gatit mutat in balcon) parchet laminat, termopane, se vinde mobilat la pretul de 63000 euro.

1750 EUR/m2 | 36 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala
6
1

Apartament 1 camera zona Sagului cu centrala

In zona Sagului se vinde apartament cu 1 camera confort I decomandat situat la etajul 4 din 5 nivele avand o suprafata utila de 32 mp este compus din :1 camera baie bucatarie hol balcon amenajari clasice incalzire cu centrala proprie pe gaz termopane inclusiv la balcon se vinde mobilat si utilat ...

1953 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat
8
1

Apartament 2 camere Sagului mobilat, utilat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Sagului aproape de piata Doina la etajul 4 din 4 amenajat cu termopane gresie si faianta aer conditionat parchet laminat se vinde mobilat si utilat. In primavara se mansardeaza si se anvelopeaza blocul. Posibilitate de a se monta centrala. Pret 62000 ...

1550 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului
8
43

De vanzare apartament cu 3 camere in zona Sagului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, in imediata apropiere a Shopping City Timisoara. Disponibil la etajul 3 intr-un bloc de 10 etaje cu lift. Blocul este izolat exterior. Suprafata utila este de 65 mp + balcon 8 mp. Confortul termic se realizeaza cu ajutorul termoficarii ...

1415 EUR/m2 | 65 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului
5
127

Apartament o camera de vanzare in zona Sagului

Se vinde apartament cu o camera,baie,bucatarie, etaj 1 bloc cu 4 apartamente pe nivel in Piata Doina, Calea Sagului, totul amenajat si utilat. Sprafata utila de 34 mp2, bloc izolat termic.

1309 EUR/m2 | 34 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu o camera Sagului
3
5

Apartament cu o camera Sagului

Ofer spre vanzare apartament cu o camera , decomandat , la parter , 37 mp aproape de Shopping City . Termopane , gresie ,faianta , baie ,bucatarie. Mobilat , utilat cu strictul necesar .

Sagului, Timisoara, Timis

Amenajat complet in bloc anvelopat
10

Amenajat complet in bloc anvelopat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in cartierul Sagului, zona PIATA DOINA, intr-un imobil construit in anul 1980 , disponibil la etajul 3 din 4, cu o suprafata de 45 mp. Imobilul este situat in apropiere de sta#539;ie de autobuz, #537;coal#259;, supermarket ...

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului
3
76

De vanzare garsoniera in zona Calea Șagului

Vând garsoniera in zona Calea Șagului mobilată și utilată, ocupabila imediat.Bloc cu acoperiș, etajul 4, are o suprafata de 22 mp, zonă liniștită. Pret 25.000 Euro negociabil

1136 EUR/m2 | 22 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Sagului confort 2 la etaj 2 partial mobilat si utilat
10

De vanzare apartament cu 2 camere, confort 2,situat in zona Sagului langa Profi Arta Textila,foarte aproape de Piata Doina. Apartamentul se afla situat la etajul 2 intr-un bloc cu 4 etaje,avand o suprafata utila de 38mp,este compus din 2 camere,baie cu aerisire naturala ,bucatarie si balcon la sufragerie ...

1790 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etaj 3 zona Sagului Iosefin langa Kaufland amenajat mobilat utilat
8

De vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, în zona Sagului Iosefin langa Kaufland.Apartamentul se află la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje . Apartamentul este compus din 2 camere, baie, o bucătărie, un balcon și un coridor. Apartamentul este complet renovat (ușa de la intrare din metal și ...

1833 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare in zona Sagului
4
21

Garsoniera de vanzare in zona Sagului

Se vinde garsoniera in zona Sagului perfecta pentru investitii. Zona buna, aproape de Shopping City, acces facil la mijloace de transport in comun (atat autobuze cat si tramvaie), Profi, Unicarm, Farmacii, Scoli, Gradinite, toate la doar 10min de mers pe jos. Garsoniera este la etajul 2 si dispune ...

1515 EUR/m2 | 33 m2