Apartamente de vanzare Timisoara Sagului Timis

Promovat
Executive Apartment | Sagului | Luceafarul | 70mp | 2camere 2bai | Lux
20

Situat într-unul din cele mai dorite ansambluri rezidentiale noi din sudul Timisoarei, Luceafarul, acest apartament luminos cu camere inalte, este o resedinta exclusivista in cea mai dinamica zona, si anume intersectia Calea Sagului cu Bulevardul Liviu Rebreanu. Apartamentul are urmatoarele caracteristici ...

2708 EUR/m2 | 70 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului
6
35

De vanzare apartament cu o camera in zona Sagului

va propune spre vanzare un apartament cu o camera, complet mobilat si utilat, situat in zona Sagului. Apartamentul este situat la etajul 1 si are o suprafata de 30 mp. Zona foarte linistita cu numeroase facilitati si puncte de interes precum: acces rapid si usor la mijloacele de transport in comun, mall-ul ...

1667 EUR/m2 | 30 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului
7
2

Apartament mobilat 3 camere, 73 mp, Calea Şagului

Apartament 3 camere decomandat – Zona Parcul Clăbucet – Complet mobilat și utilat Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat la etajul 4 din 5, într-un imobil construit în 1980, izolat termic, amplasat în zona Parcul Clăbucet. Cu o suprafață utilă de 73,3 mp (88 mp construiți), ...

1534 EUR/m2 | 73 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament deosebit, 3 camere, decomandat, 2 băi, 2 balcoane, et. 3 din 4, zona Șagului-Steaua
20
1

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 3 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3, într-un bloc cu 4 etaje și acoperiș. Blocul, construit în anul 1999, este poziționat într-o zonă liniștită, cu verdeață și locuri de parcare, în apropiere de Calea ...

1704 EUR/m2 | 76 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
COMISION 0%. Etaj 1. Bloc Nou. Timisoara. DECOMANDAT. Bucatarie inchisa
17
20

PROPRIETAR, vand apartament 2 camere, ETAJ 1, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 54 mp + TERASA 5 mp, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. Un loc de parcare inscris in CF ...

2057 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere centrala proprie mobilat modern Calaea Sagului
10
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafata utila este de 43, 69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereti albi si parchet de lemn. Dispune de clima. Baia are finisaje de calitate, cu ceramica ...

1807 EUR/m2 | 44 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si renovat CENTRALA ET 2 SAGULUI
6
1

Va propunem de vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 49 mp, decomandat, recent renovat, situat la etajul 2, pe strada principală Calea Sagului, geamurile sunt cu vedere în spatele blocului, dispune de centrală termică. Pret. 94000 euro Telefon. 0723674418

1918 EUR/m2 | 49 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului
12

Apartament 2 camere, ETAJ 2, 43 mp - Zona Sagului

ROYALITY ESTATE va ofera spre vanzare un apartament nedecomandat cu 2 camere, situat la ETAJUL 2 intr-un bloc cu 4 etaje, in Zona Sagului. Zona este una linistita si in apropierea multor puncte de interes: Kaufland la 300 m, diverse magazine, scoli, gradinite, piata, la 5 minute cu masina de Shopping ...

1738 EUR/m2 | 40 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului
8
2

Apartament 2 camere fara vecini deasupra - Sagului

2 Camere la mansarda, cu un potential urias de transformare si un pret care iti lasa loc de amenajare. Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Calea Sagului, intr-un imobil bine intretinut la mansarda, finalizata in anul 2012, construita pe structura de BCA. ...

1697 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT va propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara in zona Sagului, aflat la etajul 1 intr-un bloc cu regim de inaltime parter + 4 etaje + mansarda. Anul constructiei este 1991, structura ...

1703 EUR/m2 | 91 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat complet - zona Sagului
9
1

Apartament cu 2 camere mobilat complet - zona Sagului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Sagului, aflat la etajul 4 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1985, structura beton, material ...

1415 EUR/m2 | 53 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu
10
2

3 camere,etajul 3,Ana Ipatescu

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2,  CT, clima. et 3, boxa
17
2

3 cam Piata Doina -Scoala nr 2, CT, clima. et 3, boxa

De vanzare apartament 3 camere , zona Sagului, Str Mures, linga Scoala Gimnaziala nr 2, la etajul 3, confort 2, semidecomandat, cu centrala termica, clima si tamplarie PVC. Apartamentul necesita renovare, detine boxa trecuta in cf. Pretul apartamentului este de 78000 Euro.

1500 EUR/m2 | 52 m2

sagului, Timisoara, Timis

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului
12

4 camere TOTUL NOU, 78 mp utili , 2 balcoane, Sagului

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat,vedere pe doua parti, situat în zona Șagului, la etajul 3 din 10, într-un bloc cu lift,suprafață utilă de 78 mp (fără balcoane) , totul nou,Instalație electrică complet schimbată, calorifere noi , finisaje moderne. Pret 145000 euro.

1859 EUR/m2 | 78 m2

sagului, Timisoara, Timis

Promovat
3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City
13
6

3 camere decomandat Sagului la 5 min de Shopping City

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere confort 1 decomandat situat pe Calea Sagului la 5 min de Shopping City Mall confort 1 decomandat la etaj 6 din 10 al unui bloc izolat cu o suprafata de 55 mp 1 balcon la camera mica si 1 baie cu geam. Apartamentul are termopane parchetul vechi dar foarte ...

1545 EUR/m2 | 55 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2
12
10

Apartament cu 2 camere calea Sagului langa generala 2

De vanzare apartament cu 2 camere situat în cal Sagului,lânga sc.generala 2,cresa,gradinita,Carrefour,aproape de linia de tramvai 8 la 10min.de mers pe jos la Shopping City ,zona linistita cu loc de parcare în fata blocului. Este renovat recent ,instalatia electrica schimbata complet ,cu tot cu prize ...

1458 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului
3
3

Apartament cu o camera de vanzare in zona Sagului

Se da spre vanzare o apartament cu 1 camera in zona Sagului. Etaj: 3. Suprafata: 33mp. Stare: decomandat. Confort 1. Proximitati: Profi, Parcuri, Transport in comun, Unicarm, Scoli, Gradinite, Shooping City. Pentru mai multe informatii sunati la numarul de telefon afisat.

1788 EUR/m2 | 33 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara
7

Apartament cu 3 camere de vanzare, zona Sagului, Timisoara