Vand apartament cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
Vand apartament decomandat cu o camera cu centrala proprie, 40 mp, bloc 2001
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
14 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1688 EUR/m2 | 40 m2
Timisoara, Timis
14 mai
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere etaj 1 în Giroc în spate la hotel IQ Apartamentul este la cheie , balcon loc parcare , încălzire în pardoseală preț 89000 euro tel 0727516012
1854 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
ieri 09:46
Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...
1766 EUR/m2 | 47 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
14 mai
Apartament cu 3 camere, decomandat, model cu 2 bai, suprafata utila de 65 mp + balcon la bucatarie de 3 mp. Etajul 4 din 5 (Acoperis de tigla din constructie) intr-un imobil construit in anul 1989 in zona Steaua, la 2 pasi de Shopping City. Aparat de aer conditionat. Posibilitate montare centrala ternica ...
1308 EUR/m2 | 65 m2
Steaua, Timisoara, Timis
15 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vand apartament cu 3 camere, 2 bai, 83 mp, 2 terase 32 mp respectiv 24 mp (Pergola, Gratar etc) Etaj 2, singur pe nivel, 4 vecini in bloc, mobilat si utilat, 2 locuri parcare, Str. Tristan Tzara, langa British School. Pret 195,000 Euro
2349 EUR/m2 | 83 m2
Aradului Est, Timisoara, Timis
16 mai
Vând ap 2 camere zona Lipovei etaj 1 din 3 mobilat. Preț fix 90.000 euro.Rog respectuos agențiile imobiliare să nu mă contacteze pentru preluarea sau promovarea acestui anunț. Vă mulțumesc. Detalii :Compartimentare: Bucătărie separată, baie, living și dormitor;Dotări: Centrală proprie, geamuri termopan ...
90000 EUR/m2 | 1 m2
Timisoara, Timis
16 mai
Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.
Dacia, Timisoara, Timis
15 mai
vind apartament cu 3 camere decomandate, confort sporit cu doua băi în Calea Girocului
1603 EUR/m2 | 78 m2
Girocului, Timisoara, Timis
15 mai
Garsoniera langa complex studentesc ,in Timisoara, camera si baie ,recent renovata , fara mobilier , etaj 2 suprafata 16mp,, parchet , usa metalica
156 EUR/m2 | 160 m2
Timisoara, Timis
15 mai
De vânzare direct de la proprietar: Apartament 3 camere, parter, renovat, mobilat, zona liniștită, Calea Lipovei in apropiere de Piata Noua, acces facil la mijloace de transport in comun, scoala, gradinita, parcare, Iulius Mall. Detalii: -Suprafata utila: 61 mp -Etaj: parter -Numar camere: 3 -Numar ...
1967 EUR/m2 | 61 m2
Lipovei, Timisoara, Timis
15 mai
1308 EUR/m2 | 65 m2
Steaua, Timisoara, Timis
15 mai
Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055
2521 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
15 mai
Vand apartament una camera decomandat et.II din IV pe mijloc,gresie faianta,gaz cu separatie,caldura si apa calda proprii,aer conditionat,CATV fibra optica,izolat,fara balcon,bloc din 1980,liber.Se vinde cu mobila de bucatarie,hota,frigider,masina de spalat automata,posibil si alte elemente de mobilier ...
1923 EUR/m2 | 26 m2
Gara+de+Nord, Timisoara, Timis
15 mai
Proprietar vand apartament cu 3 camere, decomandat, situat in zona intersectiei dintre Gheorghe Lazar si Circumvalatiunii. Rog respectuos sa nu ma contacteze agentiile imobiliare. Apartamentul este amplasat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si 2 apartamente pe nivel. Blocul beneficiaza de acoperis ...
1683 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
15 mai
proprietar vand Apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și 2 balcoane Mobilat & Utilat Zona Lipovei, Timișoara Cauți un loc care să te facă să te simți acasă din prima clipă? Dacă îți dorești un cămin luminos, generos, modern și gata să te muți, acest apartament poziționat într-una dintre zonele ...
1929 EUR/m2 | 70 m2
Timisoara, Timis
15 mai
Apartamentul este mobilat cu mobila antichizata si dotat cu electrocasnice noi : masina de spalat vase, plita inductie, hota, combina frigorifica, masina spalat rufe, etc. Se poate achizitiona si ca investitie deoarece functioneaza in regim hotelier si are clasificare de la Ministerul Turismului. Utilitati ...
Timisoara, Timis
15 mai
Apartament decomandat, 2 dormitoare, living si bucatarie openspace, 2 bai, terasa de 5 mp, etajul 14, suprafata utila este de 73,90 mp. Apartamentul se afla in blocul RA, cartier ISHO, blocul turn de langa raul Bega, cu verere la rau si vedere laterala la parcul Isho. In bloc se afla Worldclass isho. ...
4324 EUR/m2 | 74 m2
Centrala, Timisoara, Timis
15 mai
Ofer spre vanzare apartament cu 5 camere si 3 bai, model atipic si deosebit, cu scara interioara si vedere panoramica. Apartamenul este complet renovat (acoperis izolatie gemuri velux si termopane gresie parchet faianta usi bai instalatii termice si sanitare). 2 baloane cu vedere panoramica ...
1090 EUR/m2 | 110 m2
Timisoara, Timis
15 mai
Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 43000 euro...sau de inchiriat250 euro
1870 EUR/m2 | 23 m2
Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis
15 mai
2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.
1611 EUR/m2 | 55 m2
Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis
15 mai
Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie
10 EUR/m2 | 30 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
15 mai
Am de vanzare ap 3 camere, Olimpia Sportivilor Complex Studentesc, confort 1 semidecomandat, bloc turn, etaj 5 10, o baie, o logie, termoficare, vedere pe 2 parti, modest, neimbunatatit, geamuri lemn, rulota de lemn, mobila veche, cu centrala proprie noua, cheltuieli intretinere normale, s utila 69 mp, ...
1812 EUR/m2 | 69 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
15 mai
Am ap 3 camere de vinzare zona Olimpia Boavista ,turn ,et 5 din 10,semidecomandat, S,utila 72 mp. 3 parti ,lift nou semiimbunatatit,125000euro, posibil rate 3-5 ani acte la zi, mobilat ,ideal investitie inchiriere, ocupabil,cheltuieli intretinere mici,aproape de Complexul Studentesc., Incalzire: Incalzire ...
1736 EUR/m2 | 72 m2
STADION, Timisoara, Timis
15 mai
PROPIETAR VIND Apartament 3 Camere Decomandate Conform 1 Utilat Mobilat, Centrală, Boxă, climă În Fiecare Cameră..2 Bai, 2 Balcoane .Ptr mai multe detalii.
1673 EUR/m2 | 75 m2
Girocului, Timisoara, Timis
15 mai