Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Zone 2
7
5

Apartament cu 2 camere semi-decomandat, complet mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, aer conditionat, su: 46 mp, plus balcon de 7 mp, situat la et.1si 1 loc de parcare trecut in Cf. In imediata apropiere se gasesc magazine ( Profi, Lidl, Mega Image , Zone 2 ) . Pret: 93000 ...

1755 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere, decomandat, 71 mp utili, etaj 6/9, zona Aradului
6
2

ID Intern: P681 WestHub Imobiliare va propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat situat la etajul 6/9, zona Aradului. Puncte forte : - Pozitionat excelent, atat pentru locuit cat si pentru investitie -Aproape de mijloacele de transport in comun -Zona linistita Detalii tehnice : -Suprafata ...

2972 EUR/m2 | 71 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4
3
1

Vanzare garsoniera Bd.Dambovita, et.4

Garsoniera la ultimul etaj, in stare buna, grup sanitar comun cu cateva apartamente. Suprafata: 10,58mp RELATII LA TELEFON:

1818 EUR/m2 | 11 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat
13

Apartament cu 2 camere in Braytim complet mobilat si utilat

Estate Group va propune spre vanzare um apartament cu 2 camere complet mobilat si utilat in zona Braytim Situat pe strada asfaltata la doar 200m de Calea Urseni unde este și statie de autobuz. Grădinița, farmacie, market, restaurant și alte servicii în vecinătate. Apartamentul este situat la etajul ...

2748 EUR/m2 | 60 m2

braytim, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere Lipovei parter  cu centrala
8

Apartament 3 camere Lipovei parter cu centrala

De vanzare apartament cu 3 camere situat in zona Lipovei la parter cu intrare din strada confort 1 decomandat suprafata utila 72 mp incalzire cu centrala proprie pe gaz modelul cu 1 baievedere pe 2 parti se vinde semimobilat la pretul de 115000 euro negociabil. ID 11472

1917 EUR/m2 | 60 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala
7

Apartament 2 camere, zona Lipovei, amenajat, centrala

De vanzare apartament 2 camere , zona Lipovei, etaj 4 cu acoperis de tigla, modificat open space, izolat interior, centrala termica, instalatie de aer conditionat,mobilat si utilat. Pret 105000 euro

1981 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere zona Modern
8
2

Apartament 3 camere zona Modern

De vanzare apartament cu 3 camere cu o suprafata utila de 67 mp situat in zona Modern confort 1 semidecomandat la etajul 3 din 5 modelul cu 2 bai balcon bloc anvelopat este renovat termopane gresie si faianta se vinde mobilat si utilat geamuri termopan cu rulouri din aluminiu incalzire cu centrala ...

1821 EUR/m2 | 67 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam , zona Circumvalatiunii, etaj intermediar, decomandat
14
2

De vanzare, apartament 2 camere, decomandat, etaj 3 din 10 , zona Gh Lazar - Circumvalatiunii, termopan, contor gaz, amenajari clasice. Pret 85000euro + comision agentie. Tel.0734879293

1848 EUR/m2 | 46 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Cetatii
3
175

De vanzare garsoniera in zona Cetatii

Vand garsoniera confort 1 , mobilata si utilata , zona Cetatii ,27 mp , toate imbunatatirile , etaj 3 , acces la tot ce inseamna interes:strada principala , parcare , supermaketuri la 2 minute etc. Garsoniera este foarte curata

1481 EUR/m2 | 27 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

apartament cu 2 camere de vanzare in zona Calea Torontalului
4
111

Vanzare apartament in Calea Torontalului , parter inalt .Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat . Suprafata 50 mp . Pentru mai multe detalii , nu ezitati sa sunati !

1400 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii
17
3

Apartament cu 4 camere de vanzare in Timisoara, zona Circumvalatiunii. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Circumvalatiunii, aflat la etajul 8 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 8 Etaje. Anul constructiei 1989, structura ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare Take Ionescu
4
74

Apartament de vanzare Take Ionescu

Se ofera spre vanzare apartament cu 1 camera in zona Take Ionescu,la etajul 1,suprafata de 28 mp. Zona este una linistita,langa piata Badea Cartan,cu acces rapid spre centru si alte obiective importante,precum facultatea de medicina si farmacie, puncte cardinale, Iulius Mall etc. Se vinde mobilat,si ...

1607 EUR/m2 | 28 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare garsoniera in zona Lipovei
3
27

De vanzare garsoniera in zona Lipovei

Gasoniera in zona Lipovei, langa oficiul postal nr 6, complet utilata si mobilata. Situata la et 4 intr-un bloc cu acoperis de tigla. Suprafata de 24 mp. Aproape de mijloace de tranport!! Se vinde imediat! Pentru alte informatii sunati la numarul de telefon.

1375 EUR/m2 | 24 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, terasa de 30 mp, bloc nou, zona Mehala
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2112 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 07 arata numarul

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 3 camere si 2 bai, zona Elisabetin
20
9

Apartament cu 3 camere de vanzare in Timisoara, zona Elisabetin. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 3 camere, nedecomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Elisabetin - Iuliu Maniu, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter. Anul constructiei 1940, structura caramida, ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Salvează căutarea