Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere, zona Girocului, Timisoara
9

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata utila de 52 mp utili. Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie utilata - living spatios - ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere Take Ionescu
10
1

Apartament cu 4 camere Take Ionescu

Apartament cu 4 camere semidecomandat,situat la etajul 4 intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis de tigla,din zona Take Ionescu. Suprafata utila este de 62mp cu balcon inchis in termopan. Apartamentul detine o boxa inscrisa in CF. Compartimentarea este realizata astfel: 2 dormitoare 1 birou 1 living cu ...

1532 EUR/m2 | 62 m2

Take%252bIonescu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere, de vanzare, zona Girocului, Timisoara
8

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartament 3 camere, decomandat, mobilat si utilat, localizat in judetul Timis, Timisoara, zona Girocului. Apartamentul are o suprafata de 67 mp utili + balcoane si este situat la etajul 4 intr-un bloc izolat cu 4 etaje . - Hol de acces - Bucatarie - ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
etaj intreg de casa+ garaj
13
32

etaj intreg de casa+ garaj

Se vinde etajul 1 al unei case de caramida din zona Traian ( aproape de Kaufland) compus din 3 camere, baie, bucatarie, terasa,debara( cu acces in pod), 2 balcoane. Casa este P+1 cu 2 apartamente, unul la parter si unul la etaj, cu intrari separate.Accesul la parter este in dreapta casei, iar la etaj ...

1150 EUR/m2 | 100 m2

Simion%2525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament Deosebit 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
10

Apartament deosebit cu 3 camere decomandat, mobilat si utilata, su: 72 mp, cu cele doua balcoane, 2 bai, vedere pe 2 parti, apartamentul este izolat interior, incalzire prin pardoseala, etajul 3 din 4, într-un imobil liniștit, cu doar 2 apartamente pe etaj ideal pentru confort și intimitate. Locație ...

2014 EUR/m2 | 72 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Braytim Muzicescu
5

Apartament cu 3 camere, decomandat, partial mobilat, su:66 mp plus balcon, centrala proprie, incalzirre rin calorifere, toate geamurile beneficiaza de rulouri, balconul este dotat cu copertina retractabila, etaj 2 din 2, cu acoperis din tigla. Apartamentul este alcătuit din : - 2 dormitoare - living - ...

2114 EUR/m2 | 66 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Centrala Proprie Boxa Zona Girocului Spitalul Judetean
10
4

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, centrala proprie, baie, cu geam su: 65mp, plus balcon de 5,11 mp si boxa, situata la parter din 4, bloc anvelopat, se vinde partial mobilat, foarte aproape de mijloacele de transport si toate punctele de interes din zona. Spitalul Judetean Pret: 118000 Euro negociabil Tel: ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City
10

Lux 3 Camere Centrala Proprie Zona Sagului Shopping City

Apartament cu 3 camere mobilat si utilat lux, refacut de la zero, instalatie electrica schimbata, semi-decomandat, centrala proprie, aer conditionat, su: 67 mp, situat la etajul 2 din 4, foarte aproape de Shopping City si toate punctele de interes din zona. Apartamentul este structurat astfel: Hol ...

2058 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Lux 2 Camere Etaj 1 Centrala Proprie Design Realizat Cu Designer Zona Complex Olimpia
9
1

Vă prezentăm un apartament exclusivist, complet renovat și reconfigurat sub coordonarea unui designer de interior, unde estetica modernă se îmbină perfect cu funcționalitatea. Proprietatea, cu o suprafață utilă de 53 mp, impresionează prin finisaje premium, detalii decorative elegante și dotări de ultimă ...

2632 EUR/m2 | 53 m2

Complexul%2525252bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Bloc Nou Zona Giroc Chisoda
5

Apartament cu 2 camere, mobilat si utilat gata de mutat, centrala proprie aer conditionat, ,fiind compartimentat astfel: living cu bucatarie open-space, dormitor, hol si baie, su: 51,45 mp plus balcon de 8 mp, et.2 din 2 si 1 loc de parcare in curte privata, cu poarta automatizata. Disponibil imediat ...

1731 EUR/m2 | 52 m2

Chisoda, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit cu 4 Camere Decomandat Centrala Proprie 2 Bai Boxa Etaj 1 Zona Andrei Saguna
8
4

Apartament cu 4 camere, mobilat si utilat, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa de 7 mp, la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1din 4, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Disponibil imediat. Pret: 135000 Euro Tel: 0726649775

1392 EUR/m2 | 97 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului
10
1

Apartament cu 3 camere decomandat, confort 1, centrala proprie, mobilat si utilat, bucatarie separata, mare, 2 bai, 2 balcoane inchise si un hol in forma de Z, su: 73 mp, situat la et.2 din 5, intr-un bloc anvelopat, izolat pe interior cu vata minerala. Foarte aproape de toate punctele de interes din ...

1644 EUR/m2 | 73 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală  Proprie Zona Calea Buziașului
10

Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Calea Buziașului

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat și utilat, bucătărie închisă, baie cu geam, centrala proprie, su: 55 mp plus balcon et. 2 din 3 plus 1 loc de parcare. Bloc nou. Disponibil imediat. Preț: 89900 Euro ușor negociabil. Foarte aproape de ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camera Deosebit Centrala Proprie Zona Braytim Musicescu
8
1

Apartament deosebit cu o camera, mobilat si utilat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, living cu bucatarie open- space, baie cu dus si geam, su:34 mp plus balcon, etaj 2 din 4, plus 1 loc de parcare acoperit inscris in Cf. Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 76999 Euro Tel: ...

2265 EUR/m2 | 34 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere 2 Bai Etaj 2 Zona Girocului la cateva minute de mers pe jos de Spitalul Judetean
8
1

Apartament cu 3 camere, semi-decomandat, confort 1, model mare, mobilat si utilat, parchet de stejar, 2 bai, 1 Wc de serviciu si o baie cu cada si geam, cu posibilitate de centrala proprie, ceas de gaz independent, su: 65 mp cu balcon inchis in termopan, etaj 2 din 4, bloc anvelopat, se vinde exact asa ...

1777 EUR/m2 | 65 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat totul nou cu materiale de Inalt calitate Zona Dambovita
14
2

Apartament cu 2 camere decomandat, totul nou, contor gaz, țeavă este în apartament, su: 47 mp, et. 6 din 10 cu lift, bloc anvelopare Preț: 86500 Euro. Tel: ...

1840 EUR/m2 | 47 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City
9

Apartament 2 Camere Decomandat Zona Steaua Shopping City

Apartament cu 2 camere, decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, teava de gaz fiind la aragaz, su: 57 mp, aer conditionat, baie cu cada, et.2 din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 95000 Euro Tel: 0726649775

1667 EUR/m2 | 57 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion
9

Apartament 3 Camere Decomandat Etaj 1 Zona Olimpia Stadion

Apartament cu 3 camere decomandat, su: 56 mp, et.1 din 10, necesita renovare, cu posibilitate de centrala proprie Foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 105000Euro negociabil Tel: 0726649775

1875 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 1 Camere Decomandat Centrala Proprie Zona Sagului Dambovita
5
1

Apartament cu o camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie , su: 36 mp, plus balcon inchis, situat la parter inalt, fiind compartimentat astfel: camere, bucatarie, camara, hol si un balcon inchis, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Disponibil imediat. Pret: 65000 Euro Tel: ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 Camere Decomandat 2 Bai Centrala Proprie Zona Soarelui
7
5

Apartament cu 3 camere decomandat, mobilat si utilat, centrala proprie, 2 bai, 2 balcoane, su: 70 mp, et.3 din 5, bloc anvelopat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 123500 Euro Tel: 0726649775

1764 EUR/m2 | 70 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament Spatios 3 Camere Decomandat Centrala Proprie Boxa Zona Dambovita
8
1

Apartament cu 3 camere, decomandat, su: 70 mp,. complet mobilat și utilat, centrala proprie cu incalzire prin calorifere, aer conditionat, etajul 2 din 5 cu vedere pe două părți, bloc izolat termic, anvelopat. Dotări: - mașina de spălat rufe, uscător, cuptor electric plita gaz, cuptor cu microunde, ...

1786 EUR/m2 | 70 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății
10
1

Apartament Lux 3 Camere Centrală Proprie Zona Cetății

Apartament cu 3 camere, mobilat și utilat lux, semi- decomandat, centrală proprie, aer condiționat, su: 54 mp cu balcon închis, plus o boxă la subsol de 5 mp, etaj 3 din 4, în scara blocului spațiu de depozitare biciclete, locuri de parcare în spatele bloculu. Refăcut de la zero, foarte aproape de toate ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea