Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,etajul 3,zona Bulevardul Cetatii
14
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament de renovat
7
4

Apartament de renovat

Vând apartament de 77 mp, cu 2 dormitoare, living mare, bucătărie, 1 baie si loc de amenajat a doua baie. dressing, balcon de 15 metri, construcție 1989 in zona Modern.

1558 EUR/m2 | 77 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vânzare
4
2

Garsoniera de vânzare

Direct de la propietar!!!Vând garsoniera în Blascovici cu o suprafață de 22 mp ,este situata la etajul 1 . Garsoniera este izolata interior si renovata ,clima ,geam termopan ,rulou ,ușa metalica . Se vinde mobilata si utilata numai bună de mutat imediat sau pentru investiții.

1909 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere
8

apartament 3 camere

Proprietar, vând apartament cu 3 camere în zona Girocului. Apartamentul se află într-o zonă liniștită, aproape de școală, grădiniță, parc, magazin și mijloc de transport în comun, la mansarda unui bloc cu 4 etaje. Suprafața utilă este de 70,39 mp, apartamentul fiind împărțit pe două nivele și compartimentat ...

1429 EUR/m2 | 70 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vinde apartament 3 camere decomandat, Zona Lipovei
5
3

De vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-una dintre cele mai căutate și aerisite zone din Timișoara: Calea Lipovei, chiar lângă Piața Nouă. Proprietatea reprezintă o investiție excelentă pentru o familie care dorește să își personalizeze viitorul cămin sau pentru cineva care caută un proiect ...

1455 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

   Garsonieră de vânzare   zonă Telegrafului
5
28

Garsonieră de vânzare zonă Telegrafului

Vând garsonieră cochetă, situată într-o zonă liniștită și foarte bine amplasata, pe strada Renașterii, la doar câteva minute de mijloacele de transport, magazine și alte puncte de interes din cartierul Telegrafului. Suprafață utilă: 22 mp+8mp loc depozitare Etaj: 4 din 4(Acoperiș din țiglă făcut ...

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament sau schimb
1
2

Vând apartament sau schimb

Vând sau schimb cu două garsoniere,ap.cu două camere, parter, vedere pe două părți, are centrala proprie.

1630 EUR/m2 | 46 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

 Proprietar. Vând garsonieră!!!
7
8

Proprietar. Vând garsonieră!!!

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Alexandru Martha) ideală pentru investiție. Suprafața 12 mp, complet mobilată,incălzire Colterm, baie comună. Etaj 2.Informatii la telefon .

1833 EUR/m2 | 12 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare, zona șagului strada Harniciei.
8

Apartament de vânzare, zona șagului strada Harniciei.

44 mp | Etaj 4 | Se vinde complet mobilat si utilat Apartament cochet si foarte bine intretinut, situat intr-o zona excelenta din Sagului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. 2 camere | Balcon | Incalzire de la retea | Mobila facuta la comanda | Gresie, faianta si parchet din stejar ...

2045 EUR/m2 | 44 m2

Timisoara, Timis

Proprietar- Apartament 3 camere, 2 baii, balcon inchis calea ARADULUI
10
5

Proprietar FARA AGENTII! Apartament cu 3 camere situat la etajul 3 4, renovat recent. Zona Calea Aradului langa piata Verde, Garda de Mediu. Se vinde asa cum il vedeti in imagine complet mobilat. Totul este nou, mobila facuta la comanda. Toate camerele au ruloruri acctionate electric cat si de pe telefon. Parchetul ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

apartament
9
1

apartament

Vând apartament 3 camere,2bai,balcon,etaj 2,termopane,clima,suprafaț totala 67 mp,zona Lipovei,aproape de mijloace de transport,piata,Iulius Mall,bloc anvelopat

2015 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

De vanzare direct de la proprietar ap. 2 camere, Et. 1, Str. Munteniei
10
20

De vânzare direct de la proprietar apartament cu 2 camere, situat pe strada Munteniei din Timișoara, la etajul 1 al unui imobil construit în 1989. Apartamentul are o suprafață utilă de 57 mp și o compartimentare practică și funcțională. Locuința necesită renovare, oferind viitorului proprietar libertatea ...

1667 EUR/m2 | 57 m2

Mehala, Timisoara, Timis

apartament 3 camere
6
6

apartament 3 camere

proprietar vând apartament 3 camere decomandat, baie, bucătărie, boxa, et.1 , neamenajat.

1600 EUR/m2 | 75 m2

Modern, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!
8
3

Apartament 2 camere, mobilat si utilat - gata de mutat!

Proprietar, vând apartament cu 2 camere situat în zona Calea Șagului din Timișoara, la doar 3-5 minute de mers pe jos de Shopping City Timișoara. Apartamentul are 49 mp utili + balcon închis și este situat la etajul 4 din 5 (exista lift). Se vinde mobilat și utilat, fiind ideal atât pentru locuit, cât ...

1980 EUR/m2 | 49 m2

Timisoara, Timis

Apartamente 2 camere | Sanandrei | Bloc nou 2026 | Comision 0%!
10
3

COMISION 0% | APARTAMENTE SANANDREI | P+2E Proiect rezidențial nou în Sanandrei vânzare cu comision 0% de la cumpărător. Apartamente de tip STUDIO (1 cameră) și APARTAMENTE CU 2 CAMERE (living open-space cu bucătăria) și SPAȚII COMERCIALE, amplasate într-un cartier nou rezidențial al comunei Sanandrei, ...

1452 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere decomandat,67mp utili  Lipovei Aproape de Iulius Mall
10
2

Apartament 2 camere decomandat,67mp utili Lipovei Aproape de Iulius Mall

Direct de la proprietar | Apartament spațios 2 camere | 67 mp utili | Lipovei Iulius Mall Dacă îți dorești un apartament mare, bine compartimentat și situat într-o zonă excelentă, această proprietate poate fi alegerea potrivită. Apartamentul este situat în zona Lipovei, una dintre cele mai căutate ...

1328 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

3 camere Giroc Future Residence
3

3 camere Giroc Future Residence

Ofer spre vânzare apartament cu 3 camere în Giroc într-o zonă rezidențială FUTURE RESIDENCE cu piscină Mobilat și utilat , 2 locuri de parcare , unul subteran și celălalt suprateran Suprafața Apartametului 57 mp plus bacon de 8 mp ETAJ 2 cu lift Se vinde mobilat și utilat la prețul de 150000 euro ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Timisoara, Timis

apartament 3 camere vand in timisoara  zona centrala-160.000 euro
10
16

apartament 3 camere vand in timisoara zona centrala-160.000 euro

Apartament central la demisol inalt Situat in inima orasului, apartament modern renovat cu bun gust reprezinta o oportunitate unica pentru cei care doresc sa locuiasca intr-un mediu urban rafinat si confortabil. Cu o suprafata utila generoasa de 100 mp, acest apartament la demisol inalt ofera un stil ...

1667 EUR/m2 | 96 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vand apartament 2 camere decomandat et 5 zona spitalul judetean .pret 68.000 euro usor negociabil (42 m2)

335 EUR/m2 | 39 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere confort 1
3
2

Vand apartament cu 2 camere confort 1

Propietar vand apartment cu 2 camere comfort 1 semidecomandat ,etaj 2 zona Circumvalatiunii chiar in spate la Penny,centrala termica,parchet laminat,55 mp,pret 125000 de euro negociabil.

2273 EUR/m2 | 55 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Salvează căutarea