Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere, 130 mp, parter + demisol locuibil, garaj, lângă Complex Studențesc
17
8

Proprietar vând apartament modern, total decomandat, situat într-un bloc P+4 (1988), la parter, cu demisol locuibil conectat prin scară interioară, în apropiere de Complexul Studențesc, cu acces rapid spre centru. Apartamentul are vedere pe două părți și beneficiază de lumină naturală pe tot parcursul ...

1577 EUR/m2 | 130 m2

Stefan%252525252525252525252525252525252bcel%252525252525252525252525252525252bMare, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
9

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 3 camere,Torontalului
9
2

Apartament cu 3 camere,Torontalului

Apartament cu 3 camere de vanzare in complexul rezidential, langa VOX, Torontalului. Apartamentul este in bloc nou,la et 9 16, in zona nou construita. Apartamentul are 2 bai(una cu vana si una cu dus)centrala proprie,living cu bucatarie, 2 dormitoare, balcon,SU fiind de 71,08 mp. Este o zona cu parc,magazine,aproape ...

2393 EUR/m2 | 71 m2

Timisoara, Timis

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean 2

Ap cu 2 camere de vanzare,langa Spitalul Judetean

Ap cu 2 camere de vanzare langa Spitalul Judetean,et 3,decomandat,recent amenajat,cu centrala proprie,pret 85000 euro

1518 EUR/m2 | 56 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament  4 camere   etaj 1   zonă Freidorf, Liceul auto
10
3

Vând apartament 4 camere etaj 1 zonă Freidorf, Liceul auto

Propietar ofer spre vânzare apartament generos, cu o suprafață totala de 85.15mp din care utila 76.44 mp, situat în Timișoara, în zona Freidorf, pe strada Eugen Cuteanu, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Locuința este compartimentată eficient și dispune de: 3 dormitoare ...

1353 EUR/m2 | 85 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Propietar vand apartament 2 camere
1
2

Propietar vand apartament 2 camere

vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc

1560 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsoniera pe Take Ionescu lînga ISHO , comision zero , proprietar
4
11

Proprietar ,ofer spre vânzare garsonieră pe Take Ionescu ( lângă ISHO ) , foarte bună pentru investiție datorită poziției foarte bune . Suprafața 12 mp ,complet mobilată și utilată : mașină de spălat ,TV smart ,climă ,geam termopan cu plasă anti-insecte ,ușă metalică ,frigider ,microunde , canapea extensibilă ...

1750 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Vand Timisoara ultracentral P+2E+M
10
1

Vand Timisoara ultracentral P+2E+M

Ultracentral Timisoara Locuinta in curte, Distanță 200 m de P-ța Maria și 1200 m de catedrală Parter+ 2 Etaje+Mansardă, 4x25mp total 100 mp Balcon la mansardă + pod Incălzire centrală termică pe gaz Scări interioare: una în spirală și alta în rampă Reabilitată termic

1800 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

vand apartament 3 camere decomandat zona Medicina

vand apartament 3 camere decomandat zona Medicina

Apartament deosebit, foarte frumos și bine poziționat, zonă liniștită Bloc masiv din cărămidă cu boxă intabulată, doar 9 apartamente pe scara

3036 EUR/m2 | 84 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat
10
1

Aproape de ESO. Suprafata generoasa. Decomandat

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, in bloc NOU, izolat termic exterior, aflat in zona Girocului, aproape de ESO, avand acces facil la mijloacele de transport in comun si la multiple magazine. Suprafata utila de 53 mp + TERASA de 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre ...

1943 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Camera 12mp+baie proprie
6
24

Camera 12mp+baie proprie

Fără comision! Locație excelentă: Situată pe Bld. 16 Decembrie nr. 47A, lângă Pompieri, în spatele blocului turn. La doar 10 minute de mers pe jos până în centrul Timișoarei și la câțiva pași de Kaufland.Brancoveanu.Iozefin. Autobuzul 33 sau E1.E7.E8 la 2 minute de mers pe jos + magazine și alte facilități ...

2042 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Apartament  Iosefin lângă piata.
1
11

Apartament Iosefin lângă piata.

Vand apartament,direct proprietar în piata iosefin lingă piata demisol,40m2,are3camere, 2intrari,mobilat,frigider,masina spălat,bun pt atelier tocilar,birou,depozit, locuit, necesita renovat.1500 m2

1500 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

vand garsoniera
6
10

vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră in zona Steaua, Ideală pentru locuit sau investiție (chirie AirBnb).aproape de Shopping City. Este renovata recent. Se vinde cu electrocasnice,plita, cuptor electric, frigider și mașină de spălat rufe. Are 21 mp, etaj 4 Preț: 33500euro negociabil. Tel.

1595 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

garsoniera de la proprietar
3
9

garsoniera de la proprietar

Proprietar , vand garsoniera , 17 mp , mobilata , baie cu dus ,clima , zona Lipovei , et 5 ,nu se accepta credit . Zona linistita , acces imediat piata , magazine , mijloace de transport in comun , potrivita pentru o persoana la studii sau ca investitie . tel

2235 EUR/m2 | 17 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Ocazie!! Dumbravita | Etaj 3 | 112 mp utili + 18 mp terasa | Mobilat si utilat!!!
10

COMISION 0%!!! Agenția imobiliară Gruici Estate vă propune, în exclusivitate, spre vânzare un apartament modern cu 3 camere, situat la etajul 3 din 3, în Dumbrăvița, pe strada Mikszáth Kálmán, într-o zonă aflată în continuă dezvoltare. Apartamentul are o suprafață utilă de 112,18 mp, la care se adaugă ...

982 EUR/m2 | 112 m2

Timisoara, Timis

Suprafata generoasa. Aproape de Profi. Etaj intermediar. Lift. 2 Locuri de Parcare
11
5

Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, bloc nou, situat chiar la limita dintre Giroc si Timisoara, pozitie excelenta, aproape de Profi si de Eso. Incalzire in pardoseala, Bloc cu lift, Model foarte bine compartimentat, suprafata generoasa, 2 bai, dressing, terasa, zidarie caramida, 2 locuri de Parcare ...

1865 EUR/m2 | 74 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Fara comision. nou in oras. lift.
9
5

Fara comision. nou in oras. lift.

Ofer spre vanzare FARA COMISION, apartament cu 2 camere, aproape de Shopping City si de LIDL, in bloc nou, CF de Timisoara, model bine compartimentat, lift, incalzire in pardoseala, aer conditionat, terasa, loc de parcare inclus in pret, baie cu geam, zidarie complet caramida. Disponibil imediat. Pret ...

1970 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat cu două camere!
5
7

Apartament decomandat cu două camere!

Proprietar, persoană fizică, vând apartament cu două camere, decomandat, 47,68 mp,etaj 6 din 10, zona Dâmbovița, renovat complet, absolut totul nou. Prețul este 86500 euro.

1814 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, Piata Maria, 108mp, 229000 euro
10
5

Vând apartament cu 3 camere (modificat din 4 camere), locat în Piața Maria, în cladire istorică, în suprafață de 110mp, dispus astfel: living, 2 dormitoare mari, bucatarie generoasă si loc de luat masa, cămară de alimente și depozitare, două băi, balcon spre stradă, terasă spre curtea interioară, etaj ...

2082 EUR/m2 | 110 m2

Timisoara, Timis

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului
10
4

Proprietar, vand apartament 3 camere, Calea Sagului

Proprietar, vand apartament cu 3 camere, decomandat, cu suprafața de 67 mp, situat în zonă Calea Șagului, str. Fraternitatii, la doar câteva minute de Shopping City (5 minute de mers pe jos). Apartamentul este la etajul 3 din 5, într-un bloc dotat cu lift, și este foarte bine întreținut, fiind ideal ...

1776 EUR/m2 | 67 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381
10
93

Proprietar sau inchiriez vand fara comision 0491735400381

Garsoniera Fraidorf Et 1 cu.centrala proprie 180 chirie+ 300 garantie

1186 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Salvează căutarea