Promovat
Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral
5
1

Proprietar vând apartament 2 camere ultracentral

Vand apartament 2 camere, ultracentral (Medicină ISHO), cu garaj propriu inclus(cu CF).Apartamentul estesituat într-o zonă centrala a orașului, ideal atât pentru locuință personală, cât și pentru investiție imobiliară. Proprietatea este complet pregătită pentru mutare și a fost întreținută corespunzător. ...

2381 EUR/m2 | 42 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
1 camera Dambovita 62000
4
5

1 camera Dambovita 62000

1 Cameră Dâmbovița 62000 euro Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat la parter cu balcon , suprafață 36 mp , centrală pe gaz preț 65000 euro tel 0727516012

1722 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2camere SAD
4

Apartament 2camere SAD

Oportunitate excelentă apartament 2 camere cu potențial comercial, zona Piața Doina Vând sau închiriez apartament cu 2 camere, situat în zona Piața Doina, într-o locație cu vad comercial foarte bun. Proprietatea nu este amplasată chiar în incinta pieței, dar beneficiază de proximitate imediată și trafic ...

2209 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Cal.Aradului
10
3

Apartament 2 camere Cal.Aradului

Vă propun pentru vânzare un apartament 2 camere in Timișoara str Răsăritului. Apartamentul se află la etajul 4 din 5 și este pregătit pentru renovare. Dispune de centrala termică pe gaz și clima. Facilități în apropiere: Iulius Town, piața Verde, magazine, bănci, mijloace de transport. Prețul este 75000 ...

1442 EUR/m2 | 52 m2

Timisoara, Timis

2 camere Giroc 78000 euro
10
3

2 camere Giroc 78000 euro

Ofer spre vânzare apartament cu 2 cameră , la parter bloc nou în Giroc , suprafață 48 mp , bucătărie separată , balcon , loc parcare preț 78000 euro

1625 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

1 camera Torontalului CEC
5

1 camera Torontalului CEC

Ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră zona Torontalului lângă CEC , etaj 2 , suprafață 35 mp Are balcon Se vinde la prețul de 68000 euro neg Tel 0727516012

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

1 camera Complex Studentesc
5
2

1 camera Complex Studentesc

ofer spre vânzare apartament cu 1 cameră decomandat , Zona Complex Studențesc , mobilat și utilat la parter preț 70000 euro neg tel 0727516012

1944 EUR/m2 | 36 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere
5
4

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere de 57 mp + 8 mp terasa compartimentat astfel: - living + bucatarie open space - hol - baie - dormitor - balcon cu iesire din living - urcare in pod cu scara interioara din living - etaj 3 3 cu spatiu de depozitare deasupra pe toata suprafata apartamentului cu posibilitate de transformare ...

1614 EUR/m2 | 57 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF
10
3

Vand apartament cu 2 camere + boxa inclusa in CF

+ Apartamentul este situat la etajul 7 din 10 și are o suprafață de 47 mp utili + ...

1851 EUR/m2 | 47 m2

Șagului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental
5
12

Vând garsonieră pe strada Babadag lângă Continental

Vând garsonieră pe strada bagadag etaj 4, bloc renovat anvelopat cu camere de supraveghere 17 mp construiți și undeva la 15-16 utili în apropiere de supermarket Ana bela fostul Profi , preț 28.500 foarte ușor negociabil pentru detali scrieți în privat

1781 EUR/m2 | 16 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere cu centrala proprie în zona centrală
4
2

Apartament 2 camere cu centrala proprie în zona centrală

Vând apartament cu doua camere, bucătărie și baie în suprafață de 45 mp. Centrala pe gaz,situat în imobil cu parter înalt la parter.

1778 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat
4
7

Apartament 3 camere decomandat

Se vinde de catre proprietar, apartament 3 camere spatioase, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane acoperis in garantie, centrala proprie . Se accepta credit bancar. Oferim sprijin pentru obtinerea creditului, fara comisioane bancare sau de intermediere. Zona Padurea Verde. Exclus agentii. 110000 ...

1571 EUR/m2 | 70 m2

UMT, Timisoara, Timis

Apartament de vânzare 2 camere
10
1

Apartament de vânzare 2 camere

DIRECT DE LA PROPRIETAR Apartament deosebit, design modern, READY TO MOVE Lipovei, Timișoara Există apartamente și există locuri în care intri și simți că e acasă . Acesta este unul dintre ele. Situat într-un bloc nou (2017), într-o zonă liniștită din Lipovei, acest apartament de 55 mp este ...

2509 EUR/m2 | 55 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Garsonieră, compartimentată
1

Garsonieră, compartimentată

Garsonieră compartimentată, pentru vânzare Bulevardul Dâmbovița nr. 86. Etaj 1 Garsonieră bine compartimentată, cu două camere, având o suprafață utilă de 21,06 mp. -Include debara, anexă separată și WC propriu, individual. -Dușul este comun, utilizat de o singură altă persoană, fiind lipit de garsonieră. ...

1571 EUR/m2 | 21 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera

Achizitionez apartament cu o camera sau garsoniera in Timisoara de la proprietar, chiar si neamenajat

13 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in timisoara

Achizitionez garsoniera sau apartament cu o camera in Timisoara de la proprietar chiar si neamenajata

15 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna
5
6

Garsoniera de vanzare, Complex Cerna

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,mioritaetaj inferior, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 45000 euro, cu balcon

1957 EUR/m2 | 23 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion
5
39

Am de vanzare garsoniera etaj 1 4 - Zona Stadion

Am de vânzare o garsonieră situată pe strada Cerna , langa Heaven, aproape de Complexul Studentesc la etajul 1 și compusă din : hol de acces ; cameră open space cu spațiul de gătit ; baie ; Garsoniera are o suprafață de 16 mp se vinde mobilată și utilată cu plita electrică , frigider , cuptor ...

2813 EUR/m2 | 16 m2

STADION, Timisoara, Timis

Vanzare ap Sagului,3 camere
8
56

Vanzare ap Sagului,3 camere

Vind ap 3 camere transformat in 2 camere decomandate,Sagului,Muzicescu,et 3,mobilat ,utilat,52500 euro,posibil 3 rate S ut 43,mp,2 clime ,ocupabil,ideal investitie inchiriere,cheltuieli intretinere mici,,mijloc,zona linistita,loc parcare,linga gradinita,inf la tel

1221 EUR/m2 | 43 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat Timișoara zona Solventul - Gara de Nord
8
9

Proprietar, vand apartament cu 2 camere decomandat, situat într-o zonă liniștită și foarte bine conectată a Timișoarei - pe strada Nufăr, la câțiva pași de Pasajul Solventul și aproape de Gara de Nord și Piața Iosefin. O locație ideală pentru cei care își doresc acces rapid către centru, transport public ...

1593 EUR/m2 | 43 m2

Timisoara, Timis

Se vinde apartament

Se vinde apartament

Apartament spațios 3 camere | 77,5 mp | 2 băi | 2 balcoane | Etaj 2 | Zona Soarelui Oportunitate rară în una dintre cele mai apreciate zone din Timișoara Soarelui. Apartament generos, ideal pentru familie sau investiție, situat la etaj intermediar (2), într-un bloc bine întreținut. Suprafață utilă: ...

1870 EUR/m2 | 78 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui
10
3

Proprietar vand apartament 1 cameră - Soarelui

Proprietar vând apartament 1 cameră 28 mp, mobilat și utilat în bloc izolat termic cu acoperiș, intr-o zona liniștită a cartierului Soarelui, str. Martir V. Balmus , cu loc de parcare în fața blocului și spațiu verde. Apartamentul se vinde mobilat și utilat gata de folosință: Aer condiționat inteligent, ...