Promovat
2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift,  Campeador City
10
3

2 camere, proprietar, Torontalului, parcare subterană, lift, Campeador City

Direct de la proprietar | Disponibil imediat | Parcare subterana inclusa | 125 000 EUR | Mijloc de transport în comun E6 (la 1 min) Apartament cu 2 camere, situat în bloc nou, în complexul rezidențial Campeador City, zona Torontalului, lângă Metro 2, strada Ioan Anton. Suprafață totală de 56 mp (54 ...

2232 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Bloc nou-lux,Calea Urseni
13
11

Bloc nou-lux,Calea Urseni

De vânzare apartament cu două camere mari, etajul 3,bloc nou în zona Calea Urseni, proiect deosebit, 56 mp,plus terasa mare si loc de parcare inclus. Prețul solicitat de proprietar este de 900000 euro. Tel 0745126783

1643 EUR/m2 | 56 m2

Calea Urseni, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar - apartament 4 camere -  zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii
9
1

Proprietar - apartament 4 camere - zona CENTRALA - Kaufland Circumvalatiunii

Proprietar, vand apartament 4 camere complet mobilat si utilat. Situat pe strada Circumvalatiunii, langa Kaufland, Profi, statie de autobuz, 10 minute pe jos de Iulius Mall, Piata 700 sau Parcul Botanic. Bloc deosebit, structura beton pe cadre. Apartamentul este compus din: - living foarte mare cu ...

1972 EUR/m2 | 72 m2

Circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar vând apartament cu 2 camere confort 1 decomandat Lidia 3

Proprietar vând apartament cu 2 camere confort 1 decomandat Lidia

Proprietar vând apartament cu 2 camere confort 1 decomandat Lidia. Etaj 4 din 4. Bloc cu acoperiș. Centrală proprie de apartament Geamuri termopane Pentru detalii vă rog să sunați la telefon. Nu răspund la email sau mesaje.

1500 EUR/m2 | 50 m2

Lidia, Timisoara, Timis

Zonă centrală, Prefectura-Medicină,apartament cu 4 camere de vânzare ,mobilatși utilat
4
9

De vânzare apartament cu 4 camere ,in zona Medicina, bloc de cărămidă, cu spațiu verde in față, suprafață 85 mp ,la etajul 3 . Apartamentul dispune de living ,3 dormitoare ,bucatarie ,baie ,spații depozitare . Apartamentul este amenajat, se vinde mobilat și utilat ,are centrala proprie . Poziție ...

1882 EUR/m2 | 85 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră,   58900
5
8

De Vânzare: Bd. Take Ionescu, ap.1 cameră, 58900

Apartamentul poate fi vizionat, Duminică, 5 Aprilie între orele 11.00 și 14.00. Se oferă spre vânzare apartament confortabil, situat pe strada Take Ionescu, la doi pasi de Punctele Cardinale, cu suprafața de 32,3 m2, compus din 1 cameră, 1 bucătărie, 1 baie 1 logie și hol. Etajul X din X. Locuința se ...

1841 EUR/m2 | 32 m2

Tipografilor, Timisoara, Timis

2 camere Giroc 89000
5
5

2 camere Giroc 89000

Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere bloc nou , mobilat și utilat în Giroc etaj 2 , lângă Peny , stația de autobuz la 1 minut suprafață 47 mp Preț 89000 euro tel 0727516012

1854 EUR/m2 | 48 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere 58.4 m
10
2

Apartament 3 camere 58.4 m

Apartament 3 camere de vânzare Bulevardul Gen.I. Dragalina- zonă Gara de Nord | 58.4 mp utili | 114.000 (negociabil) Proprietar ofer spre vânzare apartament cu 3 camere, situat la parter înalt într-un bloc cu 8 etaje, în zona Gării o locație accesibilă, aproape de mijloace de transport, magazine ...

1952 EUR/m2 | 58 m2

Gara de Nord, Timisoara, Timis

Garsoniera direct de la proprietar langa Facultatea de Agronomie
8
3

Proprietar vand garsoniera facuta din camera de camin, situata la et. 2 din 4, amenajata recent cu instalatie electrica si sanitara noua, avand o suparafata utila de 21 mp. blocul este anvelopat termic iar incalzirea se realizeaza prin intermediul centralei de imobil.

2095 EUR/m2 | 21 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Vand apartament 1 camera
9
3

Vand apartament 1 camera

Vand apartament cu o camera etaj 2 bloc turn calea Torontalului pret 68000. Euro

1943 EUR/m2 | 35 m2

Timisoara, Timis

Propietar , vând apartament 2 camere
10
2

Propietar , vând apartament 2 camere

Propietar , vând apartamentul 2 camere complet mobilat și utilat , 41,5m pătrați . Apartamentul se vinde cu toate electrocasnicele si mobilierul din prezentare mai puțin calculatorul . Blocul este izolat , clima, Calea Șagului , alea Vegetației nr.5 ,la 10 minute de mers pe jos de Shopping City, 5 minute ...

1988 EUR/m2 | 40 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Penthouse  de vânzare în cladire rezidentială, zona Torontalului, Timișoara
10

Penthouse de vânzare în cladire rezidentială, zona Torontalului, Timișoara

Proprietar, vând Penthouse în clădire rezidențială în zona Calea Torontalului, la etajul 6, cu loc de parcare subteran inclus. Suprafața este de 105 mp la care se adaugă alți 40 de mp rezultați din cele două terase acoperite (una spre răsărit, cealaltă spre apus). Imobilul e format din 3 camere, ...

2457 EUR/m2 | 105 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Vând apartament doua camere in Timișoara
6
4

Vând apartament doua camere in Timișoara

Proprietar vând apartament doua camere etaj 4 cu posibilitate de mansardare decomandat,50m2,centrala proprie,ușa metalică, faianță gresie,balcon închis, termopane boxa preț 73000 euro Timișoara zona Dâmbovița telefon .

278 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

3 Camere Complex Studențesc Timișoara | 64 mp | 2 Băi | Ideal Investiție | Zonă Excelentă
5
1

Se vinde direct de la proprietar apartament cu 3 camere decomandate situat în zona Complex Studențesc, strada Surorile Martir Caceu chiar in fața parcului Stadion. Apartamentul are o suprafață de 64 mp la etajul 5 și este compartimentat eficient, fiind ideal atât pentru locuit cât și pentru investiție. ...

2219 EUR/m2 | 64 m2

Timisoara, Timis

Apartament de vânzare-3 camere-parter
10
1

Apartament de vânzare-3 camere-parter

Vindem apartament 3 camere direct de la proprietar, complet mobilat Timișoara, zona Mircea Cel Bătrân-! Strada Martir Spiru Blănaru 3 camere decomandat 64 mp parter Compartimentare practică: living spațios 2 dormitoare bucătărie separată hol generos 2 băi + spații ...

Mircea+cel+Batran, Timisoara, Timis

Garsoniera  - zona Aradului - etajul 2
5
3

Garsoniera - zona Aradului - etajul 2

Imobiliare pentru tine - Timișoara va propune spre vânzare o garsoniera în zona Aradului. Imobilul este situat la etajul 2 din 4, intr-un bloc anvelopat. Suprafața utila : 20.5 mp Imobilul este compus din : - dormitor - baie - bucatarie pe hol Încălzirea este de la Colterm Imobilul este renovat ...

2225 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Apartament 3 camere(et.1) 58 m2, Blascovici, 2015, proprietar, +2 terase 15 m2
6
6

Apartament 3 camere(58m2 - decomandat si bine compartimentat), la bloc casa de locuinte cu gradina: Anul constructiei (2015, receptionat 2016 - singurul proprietar). Se poate inchiria avand deja candidat. Camera de zi cu bucatarie (24 m2) 2 dormitoare hol cu loc de depozitare rulouri la toate geamurile ...

1879 EUR/m2 | 58 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Anunt Proprietar, etaj 1, 3 camere, zona Iosefin
9
5

Anunt Proprietar, etaj 1, 3 camere, zona Iosefin

Apartament 3 camere, etaj1, zona Iosefin, 50mp. Dotari: -centrala termica -expunere S-SE, calduros si insorit, cheltuieli mici sezon rece. Doua clime instalate, Mitzubishi si Electrolux, penteu confort vara. -bucătărie și baie renovate, mobilă modernă, aragaz, frigider, cuptor, masina de spalat vase ...

1640 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Comision 0% I Apartament 1 camera I Mansarda I Str. Ioachim Miloia - Zona Girocului.
5

Îți prezentăm un apartament la mansarda în Timișoara, pe strada Ioachim Miloia zona Girocului. Caracteristici principale: Situat la etajul 3 3, într-un bloc ANL construit în 2009, cu pod și acoperiș în două ape, apartamentul are o suprafață masurata totală de 50,38 mp, suprafata utila fiind de 46,05 ...

1728 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
6

Vand garsoniera

Vând garsoniera 22 m,parter total utilată este situată în Calea Aradului mai multe detalii la telefon

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere, Zona Torontalului, aproape de Iulius Mall
8
2

Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, etajul 4 din 10, aproape de centru si de Iulius Mall. Pret: 105.000 Euro Telefon:

1944 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament decomandat 4 camere (93mp), Timisoara, zona Dâmbovița
10
3

Persoană fizică, vand apartament cu 4 camere, bucătărie, 2 băi, 2 cămări, 2 balcoane (inchise). Bloc din 1983 (cu supraveghere video), etaj 4, acoperiș de țiglă, ușa metalică, centrală termică pe gaz, geamuri termopane. Apartamentul necesită renovare. Nu colaborez cu agenții imobiliare.

1237 EUR/m2 | 93 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vand apartament 2 camere constructie noua- an 2024
9

Vand apartament 2 camere constructie noua- an 2024

Imobilul este compus din living vitrat cu iesire pe terasa. Bucatarie separata, vitrata cu iesire pe terasa, un dormitor spatios si luminos, grup sanitar(baie) modificata, constructie 2024, apartamentul este personalizat, are parcare privata. Suprafata utila 52,21mp, cu terasa 56.63mp. Pret -155.000 ...

2925 EUR/m2 | 53 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Salvează căutarea