Promovat
Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro
9
4

Vand apartament 4 camere Simion Barnutiu-175000 euro

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,2 bai ,2 balcoane tip loja, inchise,amenajat, mobilat si utilat, cu vedere pe trei parti,etajul 3 din 8 ,cu lift.Apartamentul este situat pe artera principala pe str.S.Barnutiu. Pret 175000 euro Tel.

1750 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
5

2 camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei

7 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Sagului-Steaua,Mobilat,40 mp,Etaj 2,Cu Centrala Proprie,Bloc 2001,Cu Loc Parcare,Neg
14
3

Proprietar,Am Acum de Vânzare in Zona Sagului -Steaua,Intr.un Bloc din 2001,Un apartament cu 1 camera Confort 1 Decomandat Modelul Foarte Mare,La Etajul 2,Are Balcon Lung,Are Centrala Termica Proprie,Imobilul are aprox 39 mp și Se Vinde Mobilat + Utilat . Intr.un Cuvânt Imobilul Merita Văzut 100%. ...

1756 EUR/m2 | 39 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Promovat
Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului
19
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3,zona Sagului

Vând apartament cu 3 camere, confort 2,etajul 3, S - 56 mp ,gaz,parchet, faianta, gresie, termopane, balcon, clima, mobilat, utilat, se accepta și credit bancar, zona Sagului. Pret : 92000 euro

1840 EUR/m2 | 50 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar, apartament premium tip duplex, 99.43 mp utili (CF), baroc, la intrare in Dumbravita-Eso
10
4

Direct proprietar ofer spre vânzare un apartament de excepție, dispus pe două niveluri cu scară interioară, situat la intrarea în Dumbrăvița (zona ESO).Locuința face parte dintr-un complex rezidențial exclusivist (doar 3 unități per imobil) și reprezintă o proprietate unică în zonă, adresată unui cumpărător ...

1860 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului
11
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 3 , zona Sagului

1769 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 4 camere, decomandat, etajul 3,zona Bld. Cetății
20
1

Vând apartament cu 4 camere,confort 1 decomandat,Su - 82 mp,etajul 3, vedere pe două părți, 2 bai,1 balcon ,doua apartamente pe etaj , gaz parchet faianță,gresie termopane,ocupă îl imediat, boxa înscrisă în CF,garaj sub bloc ,zona Bulevardul Cetății . Prețul apartamentului este 157000 euro iar garajul ...

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Vand apartament cu 4 camere,decomandat,etajul 3 + garaj sub bloc,Bld. Cetatii
14
1

1915 EUR/m2 | 82 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 3 camere
16

Apartament cu 3 camere

Vand apartament cu 3 camere, bloc nou (2020), bloc izolat termic pe exterior, din caramida, S-83 mp,etajul 2 din 3, incalzire in pardoseala, centrala termica pe gaz, parchet, faianta, gresie, termopane, terasa mare, 2 bai,2 locuri de parcare inscrise in CF, mobilat, utilat, strada asfaltata, zona Dumbravita, ...

2258 EUR/m2 | 66 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean
7
1

Apartament 1 camera decomandat | Spitalul Judetean

Apartament cu 1 cameră, decomandat, situat în zona Spitalului Județean, o zonă căutată și apreciată a orașului. Imobilul este amplasat la etajul 3 din 4 + M, într-un bloc izolat termic, oferind confort și eficiență energetică. Suprafață utilă: 34 mp Încălzirea se realizează prin intermediul termoficării, ...

2118 EUR/m2 | 34 m2

Spitalul+Judetean, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere   Zona Marasti
8
4

Apartament 2 camere Zona Marasti

Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...

2500 EUR/m2 | 40 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere de vânzare   Braytim   Giroc
6
6

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc

Apartament 2 camere de vânzare Braytim Giroc Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim Giroc, într-un imobil construit în 2023, ideal pentru locuit sau investiție. Suprafață utilă: 47 mp Balcon: 7 mp Detalii apartament: încălzire în pardoseală loc de parcare înscris ...

1766 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 camere decomandat | Boxa la subsol | Girocului-Fratelia
13
7

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere decomandat, situat în zona Girocului-Fratelia, într-o zonă liniștită, fără trafic intens. Apartamentul este poziționat la etajul 3 din 3, într-un imobil construit în 1996, cu pod. Acoperișul din țiglă a fost schimbat în anul 2025, iar ...

1333 EUR/m2 | 90 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 1 camera decomandat| 36mp | Zona Aradului
6

Apartament 1 camera decomandat| 36mp | Zona Aradului

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 1 cameră decomandat, situat la parter înalt, ideal pentru locuit sau investiție, in zona Aradului. Apartamentul dispune de balcon închis în termopan, integrat în cameră, oferind un spațiu suplimentar util. Locuința este renovată, cu finisaje moderne ...

2014 EUR/m2 | 36 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere decomandat | 56mp | Renovat Total | Zona Dorobantilor
6
2

De vânzare Apartament 2 camere, zona Dorobanți Timișoara Apartament situat la parterul unui bloc cu 4 etaje, bloc anvelopat termic, amplasat într-o zonă liniștită și cu acces facil către punctele principale ale orașului. Locuința este compusă din 2 camere, bucătărie generoasă, baie și cămara, având ...

1946 EUR/m2 | 56 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | Boxa | zona Simion Bărnuțiu
8
4

Apartament 2 camere | Boxa | zona Simion Bărnuțiu

De vânzare Apartament 2 camere, zona Simion Bărnuțiu Timișoara Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc cu regim de înălțime P+4E, construit în anul 1979, cu structură din beton. Apartamentul are o suprafață utilă de 51 mp, la care se adaugă o boxă de 4 mp. Compartimentare: ...

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion%2bBarnutiu, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei
8
1

Apartament 3 camere | 2 Bai | 70 Mp | Zona Lipovei

Apartament 3 camere, 2 băi, 2 balcoane Mobilat și Utilat Zona Lipovei, Timișoara, Etaj 2 Cauți un apartament spațios, luminos și gata de mutat? Acesta oferă confort, poziție excelentă și o compartimentare foarte practică. Localizare: Situat în zona Lipovei, aproape de Școala Generală Nr. 7, grădiniță, ...

1929 EUR/m2 | 70 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 3 camere decomandat   Zona Lipovei
11
20

Apartament 3 camere decomandat Zona Lipovei

Suprafață utilă: 61 mp Bloc construit în 1984 urmează reabilitare termică Vedere pe 3 părți Renovat în urmă cu 3 ani Mobilier din lemn Instalațiile electrice și sanitare sunt independente (nu sunt comune) Dotări: Centrală proprie Aer condiționat Electrocasnice incluse: plită cu inducție, cuptor ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului
8
2

Apartament 3 camere decomadat, zona Aradului

Apartament 3 camere decomandat, 68 mp, etaj 3 5 Calea Aradului Vest Caracteristici: Suprafață utilă: 68 mp Compartimentare: living, 2 dormitoare, bucătărie, baie Etaj: 3 din 5 An construcție: 1985 Boxă la subsol inclusă Dotări: Centrală termică proprie pe gaz Aer condiționat Geamuri termopan Uși ...

1838 EUR/m2 | 68 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |
7
4

Apartament 3 camere | Modern | zona Take Ionescu |

apartament spațios și modern, cu 3 camere semidecomandate, situat într-o zonă centrală, excelentă atât pentru locuit, cât și pentru investiție, în imediata apropiere de Universitatea de Medicină. Suprafață utilă: 69 mp Balcon deschis: 8,5 mp Etaj: 6 din 10 Vedere pe două părți către bulevard și către ...

2435 EUR/m2 | 69 m2

Take%2bIonescu, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 65 mp, parter cu acces separat   Zona Lipovei (Iulius Mall)
7
3

Apartament 2 camere, 65 mp, parter cu acces separat Zona Lipovei (Iulius Mall)

Apartament 2 camere, 65 mp utili parter, acces separat, zona Lipovei Iulius Mall Apartament de vanzare, situat la parterul unui bloc reabilitat termic, în zona Lipovei Iulius Mall, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul beneficiază de acces separat de casa scării, printr-o ...

1692 EUR/m2 | 65 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere | Zona Steaua
10
8

Apartament 3 camere | Zona Steaua

Apartament 3 camere de vânzare Zona Steaua, Timișoara Gata de mutat sau ideal pentru investiție. Se vinde apartament cu 3 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 65 mp, la care se adaugă balcon de 4 mp și boxă de 15 mp, cu acces direct din apartament. Apartamentul este situat la parter, într-un ...

1815 EUR/m2 | 65 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului
10

Apartament 2 camere | RENOVAT TOTAL | Zona Sagului

Favorit Estate va propune spre vânzare, situat în zona Șagului, într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloacele de transport în comun și puncte de interes. Apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, având o suprafață utilă de 55 mp. Apartamentul a fost renovat ...

2000 EUR/m2 | 55 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului
6
2

Apartament 3 camere decomandat | Zona Aradului

Apartament 3 camere Calea Aradului Timișoara, într-o zonă liniștită și foarte căutată Preț: 113.500 euro (negociabil) Suprafață utilă: 65 mp Compartimentare: decomandat, confort 1 Etaj intermediar, bloc cu parcare proprie Detalii apartament: Etaj: P 4 3 camere 2 băi (baia mare are geam natural) 2 ...

1752 EUR/m2 | 65 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Salvează căutarea